Benice

Reference

Ráda bych moc poděkovala všem v Kindergarten BeNice za velmi vřelé přijetí Kristýnky do kolektivu, za vše, co se u Vás za tu dobu naučila, za úžasnou péči a bohatý program po celou dobu docházky a hlavně za to, že jsme po celou dobu věděli, že je o ní moc dobře postaráno a je spokojená.
Moc děkujeme také za nádherně zpracovaný sešit s výtvory a fotkami, někdo si s tím dal opravdu hodně práce, přáníčko od Soviček nás až dojalo. Kristýnka bude mít krásnou vzpomínku, moc si toho vážíme!

Ještě jednou velké díky za vše, Kristýnka také všechny moc pozdravuje a přejeme, ať se Vám i nadále daří!

Kateřina Č.

We are greatful for everything you´ve done for Bibi. She´s been happy the whole school year with you!

She is leaving the KinderGarten with a lot of memories, friend and more.

Thank you very much!  Simona a Lukáš

Náš syn navštěvoval školku již od 18m až do skoro 6 let. Za tu dobu se naučil samostatnosti, umí perfektně anglicky ( já už kolikrát nestíhám ?) umí počítat, rozezná písmenka a má krásný úchop pera. Moc rád chodil hrát se spolužáky tenis a miloval Malou technickou univerzitu ?

Paní učitelky byly skvělé a vždy si věděly rady, jak na Kryštofa né vždy lehké nálady, či uplakané příchody do školky, když nemohl jít po o, jako ostatní větší kamarádi ? Nyní syn nastupuje do 1A a já vím, že se nemusíme bát. Připraven je díky Kinder Garten Benice skvěle ?

Dlouho budeme na všechny vzpomínat ❤️Děkujeme.

Iveta V.

Naprosto doručuji, zejména maminkám, které ze školky mají obavy jako jsem měla já. Skvělý je malý kolektiv dětí a to nejen v tom,  že mají na každé dítě čas, ale jsme minimálně nemocní. Syn dělá ve školce věci, které doma kvůli své velké aktivitě se mnoudělat nechce (malování, lepení, apod.), lépe dodržuje rutiny a je mnohem smělejší v kolektivu i mimo školku. co je však hlavní-chodí tam opravdu rád, protože ví, že ho tam mají taky rádi. Obrovským bonusem jsou vzdělávací programy děti dělané tou nejpřirozenější cestou-hrou a angličtina od toho nejmenšího věku:)

Klára K.

Náš syn navštěvuje školku od svých 18ti měsíců a rozhodli jsme se pro ní z důvodů velmi individuálního přístupu, jak z hlediska péče o děti, tak i o jejich vzdělávání a rozvíjení jejich schopností a zejména i kvůli výuce v anglickém jazyce s rodilým mluvčím. Velmi si vážíme s jakým nasazením a pozitivní náladou všichni ve školce k dětem přistupují, že se zde není problém nikdy domluvit na čemkoliv speciálním, co dítě vyžaduje a že se zde dbá na to, aby dítě bylo v psychické pohodě od rána při vstupu do školky až po vyzvedávání. Rád bych také vyzdvihnul i to, že školka má velmi bohatý program, na kterém se nešetří a že na konci každého pololetí je výstupem pro rodiče vysvědčení a to i u těch nejmenších, což nám pomáhá zjistit, kde musíme přidat a naopak v čem je dítě opravdu dobré. Nejlepší recenzí by stejně asi mohl být náš syn, který každé ráno do školky běží s úsměvem a večer nám doma prozpěvuje anglické písničky.

Kamil S.

Tuto školku doporučuji všem, kteří hledají skvělý a individualní přístup ke svému dítěti. Muj syn Adam školku navštěvoval 4 roky a vždy se tam moc tešil. Program pro děti včetně přirozeného přijímání anglického jazyka a hlavně perfektní předškolní přípravy, byl na velmi, velmi dobré úrovni. Adam jde v září do školy a jeho angličtinu, a nejen tu, obdivovali ve všech školách, kde jsme se hlásili. Každé dítě je jiné a i rodiče mají rozdílné nároky, ale ze své zkušenosti mohu tuto školku jen doporučit.

Magdaléna O.

Dear parent,

if you are considering to put your child to Benice Kindergarten, let me speak about my own experience. I put my daughter to Kindergarten when she was 1.4 years to their youngest group. Surely, I was very nervous. A lot of moms will relate to this feeling. Luckily, it turned out the adaptation process was more stressful for me than for my daughter. In several weeks she got used to her new regime. Now it’s been a year that she goes to kindergarten regularly and she actually looks forward to it! Believe me, I look forward as well, especially after the weekend :) My daughter enjoys the local routine very much. She learned to wash her hands and mouth, put on clothes, draw pictures, work with kid’s scissors, differentiate colors, dance, clean up toys after herself, make friends, and enjoy walks in the nature.

There hasn’t been a day that my daughter would want to go home when I come to pick her up. She always wants to stay a little longer and show me around. I can see she feels as a little boss here. She knows things here, I don’t :) “Come mama, see the toys, see the beds, see the tiny cute sinks and toilets, check out what we made by hand today”. I feel that she enjoys this little world created for her by staff.

If you are choosing a kindergarten for your kid, Benice Kindergarten is a wonderful choice. I greatly appreciate the teachers’ work and the support they give me in my parenthood.

Kateryna B.