Praha 6 Dejvice

Náš tým

Zdeňka Čistecká

?

Jmenuji se Zdeňka a jsem členem týmu v Kinder Garten na Praze 6. Vystudovala jsem Obchodní Akademii v Písku. Poté jsem několik let strávila jako au-pair ve Velké Británii, USA a Nizozemí. Studovala jsem jazyk dané země a starala se o děti ve věku 0 -11 let. Po návratu jsem 4 roky pracovala v Britské mezinárodní škole v Praze v Acorns Day Care Center.

Také jsem matkou 2 chlapců, 3 a 6 let. Baví mne učit je poznávat nové věci a samostatnosti.

Ráda výtvarničím.

Eva Pelikánová

?

Jmenuji se Eva a pocházím z Loun.

Po absolvování Střední pedagogické školy v Mostě v roce 1995 jsem rok učila ve speciální mateřské škole Alergo v Žatci a poté jsem odjela na 3 roky pracovat jako vychovatelka do Londýna, kde jsem pracovala v rodině se 4 malými dětmi.

V roce 2000 jsem na půl roku odjela pracovně do Španělska opět jako aupair,kde jsem v rodině žijící v Barceloně hlídala dvouletá trojčátka, jela jsem do Barcelony za účelem naučit se španělsky a také naučit děti základy anglického jazyka.

Po návratu jsem 7 let působila jako učitelka anglického jazyka na Základní škole v Mostě.Od roku 2007 jsem nastoupila mateřskou dovolenou, narodili se mi dva synové,kterým je nyní 3 a 6 let.Během posledních 6 ti let soukromě doma doučuji anglický jazyk, také vedu kroužky anglického jazyka v mateřských školkách v Lounech a v soukromém dětském centru Bludo .Pracuji s dětmi ve věku 2- 6 let.

Jsem moc ráda , že se mohu stát součástí kolektivu Kindergarten, miluji malé děti a ráda pro ně vymýšlím nové činnosti a aktivity.

Od malička hraji na klavír a flétnu, ráda s dětmi zpívám a učím je všemu novému.

Livie Báčová

Jmenuji se Livie.

Vystudovala jsem Pedagogicko-sociální školu ve Zlíně, poté jsem vystudovala Literární akademii v Praze.

Pracovala jsem v Dětském centru Zlín, jako dobrovolnice jsem několik let spolupracovala se Střediskem výchovné péče ve Zlíně. Baví mě studovat jazyky a umělecké terapie.

Ve volném čase se zabývám jógou, tancem a malováním. Mám ráda děti pro jejich bezprostřednost a fantazii. Ráda pro děti vymýšlím příběhy.