Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Anglické školky > Benice > Náš tým

Náš tým

BeNice Tým

 

PROFILY UČITELŮ A ZAMĚSTNANCŮ
KINDERGARTEN BeNICE

 

LUCIE FRAŇKOVÁ
hlavní učitelka – ředitelka
email: benice@kindergarten.cz
telefon: 776 633 633
• třídní učitelka ve třídě Bubo Bubo
• vedení školky po pedagogické stránce
• lektor programu Maxík a dětská jogy
Lucie má dlouholeté zkušenosti v oblastech školního i předškolního vzdělávání. Vystudovala FTVS v Praze, později si své pedagogické vzdělání rozšířila ještě o obor Předškolní a mimoškolní pedagogiky. Po ukončení studia působila jako učitel na ZŠ Plamínkové. Po mateřské dovolené nastoupila do naší školky jako učitel předškoláků. V roce 2012 se stala hlavní učitelkou, od roku 2016 zaujímá pozici hlavní učitelky a ředitelky školky. Ve třídě předškoláků pracuje se stimulačním programem Maxík, vede naše dětské Mensa klubíčko a kurzy dětské jógy.

 

ELIŠKA TOMANOVÁ
učitelka

• třídní učitelka ve třídě Soviček

• Montessori praktický život

• výuka anglického jazyka

Eliška k nám přichází z Montessori školky Livingston, kde působila v roli učitele a anglického lektora. Je nesmírně kreativní a zodpovědná. Eliška žila 8 let v Anglii, kde se věnovala studiu angličtiny i práci s dětmi. Eliška bude navazovat na své předchozí zkušenosti, proto bude ve školce opět posílena Montessori pedagogika. Eliščiným cílem je vytvořit podnětné prostředí tak, aby v něm děti získávaly poznatky a samy se radovaly z vlastních objevů a úspěchů.
 
LUCIA URIČKOVÁ
učitelka
• třídní učitelka ve Velkých sov
• vedení tanečních kroužků

Jejím snem bylo od dětství pracovat s dětmi, proto se rozhodla pro studium na Pedagogické a sociální akademii v Turčianských Teplicích. Během studia absolvovala praxe v mateřských školách a školních klubech a družinách. Škola ji obohatila o zkušenosti s dramatickou výchovou, výrobou loutek, divadlem a kreativní činností. Lucka má také bohaté zkušenosti ze svého působení v roli au-pair. Na práci ve třídě mladších předškoláků se moc těší.

 MARTINA FRANTOVÁ
učitelka, zdravotní sestra

• učitelka ve třídě Kulíšků
• zdravotník školky

Maru je vystudovaná zdravotní sestra, která působí už druhým
rokem ve třídě Kulíšků, kde k našim nejmenším přistupuje s láskou
a mateřskou péčí. Její bohaté zkušenosti jak z praxe zdravotníka, tak z péče o malé děti jsou pro celou naši školku velkým přínosem.

 

GABRIELA HUBÁČKOVÁ
administrativa
asistent učitele
email: benice@kindergarten.cz
telefon: 776 633 633
• příprava svačinek
• vydávání obědů
Gábinu jste mohli vídat už koncem minulého školního roku ve třídě našich Kulíšků. Od září se stává pevnou součástí našeho týmu a to na pozici asistenta učitele a vedoucího administrativy. V tomto roce také dokončuje bakalářské studium v oboru sociální pedagogika. V naší školce zúročí nejen své pedagogické znalosti, ale také své zkušenosti z oblasti státní správy a legislativy.
 

 

SPENCER DERR

lektor angličtiny

· asistent učitele ve třídě Soviček a Kulíšků

· výuka anglického jazyka

My background is in theatre, where I have experience acting and directing. I started working with children in my home state of California. I have experience teaching children in theatre classes, after-school programs, and summer camps. I love to use my creativity in the classroom and spark the creativity of my children. I discovered that there's nothing better than bringing a smile to a child's face or teaching them a concept that they do not understand. It goes beyond words and gives me meaning.

KELSEY KNIPPER
lektor angličtiny

• učitelka
• hudební kroužky
• arts and craft


Kelsey began working with children back in her home state of California. In the past, she worked as a teacher's assistant at a private grade school and
Also worked at summer music camps. She has a degree in music and sings opera, jazz, and musical theatre. Kelsey is excited to incorporate music into the classroom and spark creativity in the children. It is a privilege to teach young children and she is excited to watch them grow and learn English.
 

 

MARIE STAŇKOVÁ
hospodyňka
email: benice@kindergarten.cz
telefon: 776 633 633

 


 


GABRIELA BABICKÁ
 jednatelka společnosti - zástupce ředitele
• vedení a zastupování společnosti
• přijímání nových dětí do školky
• komunikace s rodiči

telefon: 604 201 651
email: benice@kindergarten.cz
Gabriela vystudovala Marketing a mediální komunikaci. Pracovala ve společnosti Deloitte  Touche, od roku 2000 byla manažerkou pro oblast ECEMEA ve společnosti Genesys Telecommunication Laboratories, Ltd. V roce 2009 začala spolupracovat se společností KinderGarten a o rok později založila spolu s Lucií mateřskou školu na Praze 10 – Nedvězí, která se v roce 2014 přestěhovala do nových prostor v Benicích.
Absolvovala odborné semináře PhDr. J. Prekopové, PhDr. Lažové a PhDr. Fořtíkové, 80 výcvikových hodin metody FIE I – Základy metody Feuersteinova Instrumentálního obohacování, cyklus přednášek Centra nadání Mensa NTC systém učení I. a II. atd.


LUCIE ŽALMANOVÁ
jednatelka společnosti - zástupce ředitele
• vedení a zastupování společnosti
• přijímání nových dětí do školky
• finanční úsek mateřské školky

telefon: 602 623 374
email: benice@kindergarten.cz
Lucie pracovala v bankovnictví (Komerční banka, ABN AMRO Bank ). Po mateřské dovolené ji spolu s Gabrielou oslovila společnost KinderGarten s nabídkou spolupráce. Vlastní pobočku založily společně v roce 2009 na Praze 10 - Nedvězí. V roce 2012 získala jejich mateřská škola akreditaci Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy České republiky. V létě 2014 se školka z Prahy 10 – Nedvězí přestěhovala do nových prostor v Benicích. Lucie má dvě dcery, Julii a Natalii.


 

 

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.