Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Anglické školky > Brno Židenice

Preschool Academy - Brno Židenice

Vážení a milí, kteří jste si oblíbili naši školičku. Po 8 letech fungování jsme se dostali do bodu, kdy jsme museli udělat rozhodnutí o uzavření Kindergarten Židenice. Je nám to velice líto, protože víme, že ze školky odešla do škol řada šikovných a skvělých dětí. Děkujeme tak za roky práce našemu týmu, děkujeme rodičům za úžasné děti a přejeme všem, aby našli školky, kde budou jejich děti spokojené a šťastné tak, jako byli vždy u nás. 


Anglická školka s rodilými mluvčími
Jsme soukromá anglická mateřská škola, která nabízí programy pro děti od 18 měsíců do 6 let po celý rok včetně školních prázdnin. Veškerá výuka u nás probíhá pouze v anglickém jazyce a zajišťují ji kvalifikovaní učitelé a rodilí mluvčí. Děti si u nás rychle zvykají na cizojazyčné prostředí a vnímají angličtinu jako přirozenou možnost komunikace. Díky kvalitnímu personálu a propracovaným programům byla síť školek Kindergarten několikrát za sebou zvolena jazykovou školkou roku.

Prostředí rodinné vily obklopené zelení
Školičku jsme situovali do klidné čtvrti v blízkosti centra Brna do rodinné vily s rozlehlou zahradou. Děti mají v létě k dispozici nejen pískoviště a houpačky, ale i bazén a trampolínu. Léto tak mohou trávit venku pod korunami stromů.

Školka podporující talenty dětí
Jsme první anglickou školkou v Brně, která pracuje s metodikou ve světě uznávaného Gallupova Institutu. Individuální a pozitivní přístup podporuje talenty dětí a jejich rozvoj. Inspirujeme se tak celkově přístupem, v němž jsou základními hodnotami respekt k sobě, dětem i dospělým, zájem o kamarády, laskavost, pomoc druhým, zdvořilost. Děti se pak cítí více jisté, trpělivé klidné a v bezpečí. Takový přístup dětem umožňuje být šťastnější a v budoucnu také úspěšnější.

Denní program
Najdete u nás celkem tři třídy, rozdělené dle věku dětí a speciální prostor pro ty nejmenší. Denní program probíhá v několika výukových blocích. Pomocí říkanek, písniček a pohybem pomáháme dětem vnímat cizí jazyk jako jejich mateřský. Děti seznamujeme s různými tématy, učíme se čísla a písmena. Výuku vedeme pomocí her, obrázků, knížek a didaktických pomůcek. Součástí výuky je i logopedická prevence a dětem jsou poskytnuty pravidelné prohlídky lékařů (oční lékař, psycholog, stomatolog).

Aktivity a kroužky
Našim dětem nabízíme spoustu mimoškolních aktivit. Pravidelně k nám do školky přicházejí lektorky tance, hudby a dramatické výchovy. Děti mají každý týden vědecké pokusy a mohou chodit na tenisovou přípravku a speciální sportovní přípravu Mental Supremacy trénink. Trénink je pro děti velkým přínosem, protože má vliv na schopnost se soustředit, zvyšuje fyzickou a psychickou odolnost nejen ve sportovních situacích, ale i v těch každodenních, jako je například nástup do školy a s tím spojený stres.

Školní autobus
Jako jediní z brněnských školek poskytujeme službu School Bus. Ráno naše děti do školky svážíme z blízkého okolí a využíváme autobus i k bezpečné přepravě dětí na výlety, do divadla a jiné aktivity mimo prostory školky. Tato služba je u dětí i rodičů velmi vítána.

Bezpečí na dohled
Poskytujeme službu iCare systém, kde můžete po celý den sledovat dění ve školičce přes webovou kameru. Tuto službu doporučujeme rodičům zejména v případech, kdy dítě nebylo doposud v kolektivu.

Novinky

2017-06-08

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR A 2 NOCI SPANÍ

Přihlašte své děti na LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR A 2 NOCI SPANÍ do naší školičky.

2017-05-25

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

2017-01-11

Zábavné učení

Učíme se počítat

2016-06-01

Den Dětí v Kindergaten

1.6.2016 oslavíme den dětí v Kindergarten, přijďte se za námi podívat:-)

2016-06-01

INDIANA JONES SUMMER CAMP 2016

Přihlaste Vaše děti na LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V KINDERGARTEN - Tentokrát v duchu putování INDIANA JONESE. Více informací na : zidenice@kindergarten.cz