Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Anglické školky > Brno Židenice > Aktivity a kroužky

Aktivity a kroužky

Dětem nabízíme paletu aktivit a zájmových kroužků pro rozvoj jejich talentů. Jezdíme s dětmi na jazzové workshopy, vyrážíme na tvoření do centra Fantázie, pravidelně k nám na návštěvu chodí lektorky tance, jógy a dramatické výchovy. Pro rozvoj hudebního cítění k nám dochází muzikální „auntie“, která vede děti k hudbě skrze interaktivní pohádky a muzikoterapii. Děti se do děje aktivně zapojují, jsou součástí příběhu, zpívají a tančí.

Děti mají každý týden vědecké pokusy a mohou chodit na tenisovou přípravku a speciální sportovní přípravu Mental Supremacy trénink. Trénink je pro děti velkým přínosem, protože má vliv na schopnost se soustředit, zvyšuje fyzickou a psychickou odolnost nejen ve sportovních situacích, ale i v těch každodenních jako je například nástup do školy a s tím spojený stres.

Učíme děti ke vztahu k přírodě a ekologickým programům. Děti formou pohádek samy uvažují o tom, jak je možné přírodu chránit a starat se o její bohatství. Stejně tak děti provádíme tím, jak mohou pomoci potřebným. Organizujeme s nimi workshopy a aktivity, díky kterým nakupujeme krmivo pro výcvikové policejní pejsky, jejich výcvik nám pak při návštěvě přímo ve školce policisté přibližují.

Naše aktivity a kroužky:

Tenisový kurz
S pomocí TC Gauteo  mají děti možnost chodit na tenisovou přípravku či pokračovací tenisový kurz, který se koná v tenisové hale Boby centra.

Mental Supremacy trénink
Speciální sportovní příprava zaměřená na pohybový a mentální rozvoj dítěte.
 
Kroužek Vědeckých pokusů
Tento kroužek je určen malým vědcům. Děti si sami vytváří vědecké experimenty a zapisují si je do Vědeckých deníků.

Jízda na koních
V měsících, kdy nám to počasí dovolí jezdíme s dětmi na jízdárnu, kde pod dohledem zkušených instruktorů zažívají děti koulzo jízdy na koních.

Dramatický kroužek
Starší děti mají možnost kroužku dramatické výchovy, osvojují si základní herecké dovednosti, pracují na ústním projevu a jednají v dramatických a fantazijních situacích.

Pěstování rostlin a zeleniny
Na zahradě máme záhonek, na kterém sázíme rostliny a zeleninu, aby je děti viděli růst od semínka až k plodu.

Logopedie
Organizujeme pravidelně setkání děti s logopedickými specialisty a spolupracujeme se studenty oborů Logo-Surdo, kteří v naší školičce vyučují Logopedické cvičení.

Besídky a narozeninové party
Několikrát v roce pořádáme besídky a připravujeme pro děti narozeninové party.

Food Festival
Každý rok pořádáme na zahradě školky festival jídla, kde rodiny dětí připravují to nejlepší z rodné kuchyně. Děti tak mají možnost seznámit se s jídly a zvyky z různých koutů světa a pro rodiče je to skvělá příležitost poznat se navzájem.

 

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.