KinderGarten > Anglické školky > Brno Židenice > Letní program ve školce

Letní program ve školce

Léto a prázdniny ve školce probíhají beze změny, rodiče se tak mohou spoléhat na to, že se o jejich děti postaráme i během prázdnin.

V létě trávíme s dětmi čas co nejvíce venku na zahradě či v přírodě a využíváme tak našeho bazénu pro ochlazení v teplých dnech. Letní prázdninový program je plný zábavy, her, soutěží a výletů, což může být přínosem zejména pro rodiče dětí, jejichž školky jsou po dobu letních prázdnin uzavřeny.

Příměstský tábor

Každé léto pořádáme příměstské tábory s velice bohatým programem pro děti z okolí, nabízíme i možnost spaní na 2 noci. Na výběr jsou programy celo-anglické i české s angličtinou jakou doplňkovou aktivitou.

Nabízíme rodičům, že zajistíme péči nejen o jejich nejmenší ve školkách, ale i o jejich starší sourozence, kteří mají školní prázdniny. Program je koncipován pro všechny děti ve věku od dvou do deseti let.

Programy na léto 2017 připravujeme.