KinderGarten > Anglické školky > Brno Židenice > Náš tým

Náš tým

Kateřina Beránková

MAJITELKA KINDERGARTEN VINIČNÍ

Kateřina studovala Pedagogiku a Slovanskou filologii na Filozofické fakultě v Brně. Školku založila v roce 2009 s cílem vytvořit cizojazyčné rodinné prostředí pro předškolní děti. Sama jako majitelka firem podnikajících v soukromém sektoru vede týmy lidí a podporuje rozvoj svých zaměstnanců a stejně tak podporuje talenty a rozvoj těch nejmenších.

Školka pro ni znamená druhý domov nejen pro děti svých přátel a rodiny, ale i pro všechny, kdo vnímají důležitost mateřské školy v rozvoji angličtiny, talentů a dovedností. Radost ze vztahu k přírodě, hravost, šťastné děti a spokojení rodiče jsou pro ni tou pravou motivací.

Mgr. Petra Lagmanová

ŘEDITELKA KINDERGARTEN VINIČNÍ

Vystudovala pedagogickou fakultu pro 1. stupeň základních škol - obor Dramatická výchova. Získala Oxfordský certifikát - TEFL, TESL. Absolvovala kurz Mensa NTC Learning I - III akreditovaný MŠMT a prvky metody zavedla do výuky. Praxi získala jako pedagog na 1. stupni ZŠ. Momentálně si rozšiřuje obzory v oblasti pedagogické kineziologie.

Petra ve školce pracuje více jak 5 let. Z počátku jako vedoucí učitelka a od minulého roku na pozici ředitelky. Petra má skvělé organizační a kreativní schopnosti a vedle celkového chodu školky se stará o metodiku vzdělávání, programy pro děti, příměstské tábory a další aktivity.

Isabella Van Staden

AUNTIE BELLA
Rodilá mluvčí

Isabela pochází z Jihoafrické republiky z učitelské rodiny. Má certifikát Basic Teacher Training a v ČR žije již 10 let. Bella má bohaté zkušenosti s dětmi předškolního věku, a také jako profesionální chůva. Svoje vzdělání zakončila anglickým certifikátem se zaměřením na angličtinu, afrikánštinu a zoologii. V naší školičce pracuje již 5. rokem a specializuje se na kreativní aktivity dětí. Sama o své práci říká, že jejím cílem je „well-being of every child no matter of race, religion or gender“.

Vedrana Mahmutovic-Parczewska

AUNTIE VEDRANA

Vedrana pochází ze Sarajeva a často říká, že se k dětem v naší školce chová stejně jako ke svému malému synovi. Vedrana je vzděláním psycholožka se zaměřením na dětskou psychologii a vývoj. Její přístup k dětem tak vychází ze znalosti dětského vnitřního světa. Hraní si s dětmi a učení se s nimi je pak cesta k jejich dětským talentům. Vedrana má ráda práci na zahradě s dětmi a pečlivě s nimi pečuje o všechny naše záhony a rostliny.

Anna Zálešáková

AUNTIE ANNA

Vystudovala gymnázium a jazykovou školu, také plánuje dálkové vzdělání  na pedagogické fakultě obor Pedagogika pro mateřské školy. V naší školce vede skupinu těch nejmenších „Moles – Krtečků“. Anička miluje folklor, tanec a zpěv a veškerou svoji lásku tak přináší dětem. S těmi nejmenšími pak trpělivě pracuje i na zahradě a v přírodě, kde ji nejvíce těší přirozená dětská radost a štěstí.

Mgr. Klára Laušová Kazelleová

PROJEKTOVÁ MANAŽERKA

Klára je majitelka komunikační agentury a vystudovala Žurnalistiku a Mediální studia na Masarykově univerzitě v Brně. Absolvovala Personal Develpment&Leadership trénink pod vedením Michaela Fuchse v Londýně a v letech 2011 – 2014 Mezinárodní výcvikový program s akreditací i pro oblast zdravotnictví - Psychoterapie zaměřená na člověka PCA (Client-Centered Psychotherapy, Carl Rogers).

Se školkou spolupracuje od roku 2016, kdy do ní začal chodit její syn Jan. Klára se podílí na tvorbě nových konceptů a programů školky, definuje je spolu s týmem metodiku talentů, ekologických programů a dalších projektů.

Mgr. Lenka Neumanová

PROJEKTOVÁ MANAŽERKA

Lenka procestovala svět a po letech, kdy žila v Tel Avivu, se vrátila zpět do rodného Brna. Lenka má vystudovanou ekonomii na Zemědělské univerzitě v Praze. Přes její zájmy o přechody hor a sběr bylinek v lesích a na loukách se s námi podílí na tvorbě programů pro děti ve vztahu k přírodě. Je také zodpovědna za to, aby se co nejvíce dětí a rodičů seznámilo se školkou, našim zaměřením a hodnotami, se kterými k dětem přistupujeme.