KinderGarten > Anglické školky > Brno Židenice > Podporujeme talenty

Podporujeme talenty dětí

Jsme první mateřská školka v České republice, která používá metodiku ve světě uznávaného Gallupova Institutu. Metodika pracuje s podporou přirozených talentů dětí a pozitivním přístupem k nim.

Ukazujeme dětem svět hodnot a respektu

Inspirujeme se přístupem, kde jsou základními hodnotami respekt k sobě a ostatním, zájem o kamarády, laskavost, pomoc druhým, zdvořilost. Děti se v takovém prostředí cítí více jisté, trpělivé, klidné a v bezpečí.

Podporujeme přirozené talenty dětí

Děti jsou jedinečné a každý z nich se od prvních krůčků věnuje tomu, co ho baví a v čem se přirozeně objevuje jeho talent a silný osobnostní rys. V naší školce podporujeme děti v tom, v čem vynikají a vedeme je tak k rozvoji dovedností a talentů.

Provádíme děti světem jejich emocí

Děti jednají na základě svých pocitů a je na nás, abychom je nimi provedli a odkryli to, co se za nimi skrývá. Jsme s dětmi v situacích, kdy jsou veselé a spokojené, zároveň neignorujeme momenty, kdy jsou smutné, netrpělivé a naštvané. Ukazujeme jim, jak mohou se svými pocity pracovat a porozumět jim.

Přistupujeme k dětem pozitivně a s láskou

Inspirovali jsme se výzkumy z Harvardské university, které ukazují, že pozitivní přístup má vliv na každodenní fyzickou i psychickou pohodu a zdravý vývoj dětí. Je podstatný pro rozvoj zdravé sebejistoty a je často motorem v životě úspěšných lidí.