KinderGarten > Anglické školky > Brno Židenice > Rodiče o nás říkají

Rodiče o nás říkají

1)

„Program je tak skvěle nastavený, že děti absolvují to, co byste v domácí péči nikdy s dětmi nestihli. Jiřík byl nadšený z koníku. Když se řekne u nás středa, hned volá "jede se do solné jeskyně", ručičky vyletí "hurááá". Pan Adam a autobus, to je zábava nejen pro malé klučíky. Potom není absolutní problém ho do školičky nalákat, i když začínal ve dvou letech a sem tam nějaká ta slzička z počátku ukápla. Když jsme jej ale přišli odpoledne vyzvednout příliš brzy a on si ještě nestihl dostatečně pohrát s kamarády nebo se vyšplouchat v bazénku, ani se mu moc nechtělo domů.“
mamka Kabátová a taťka Kabát a Jiřík, vámi přezdívaný Bořek

2)

„We would like to thank all the staff of the Kindergarten Brno for the kidness, proffesionalism and affection with which we were accepted. Here, we felt at home and this year was wonderfull, interesting and as well... quick!“
Alice, Luca, Melissa and Roberto

3)

„Ocenit musím také zázemí a aktivity ve školce. Rostík chodil domů se spoustou zážitků, písničkami a básničkami, kterými si nenásilně vštípil základy angličtiny dřív, než mu byly dva roky. Do školky se vyloženě těšil. Troufám si říct, že si zde našel kamarády a zároveň se vracel do prostředí, kde se cítil bezpečně. Velmi jsem uvítala také návštěvy solné jeskyně, různé výlety a tvůrčí činnosti. Krásným zážitkem byla také Food Party v půlce května. Musím říct, že náš poslední den ve školce jsem skoro obrečela a bude se mi po setkávání s vámi všemi stýskat. Budu se moc těšit, že se k vám za rok případně vrátíme! Všem rodičům mohu školku po osmi bezproblémových měsících jedině doporučit!“
za rodinu Beláňových maminka Andrea

4)

„Our two children Luca (20 months old) and Alice (4 years old) attend the Kindergarten in Brno.The environment is ideal for small children and for the greater too because they are divided in two different classes to make activities suitable to their age.There is a nice big garden where they can relax in the afternoon waiting for our arrival. There is also the big opportunity to learn English (easier at this age) and to share the behavior between many cultures.Alice every day proudly lists us the new English words she has learned and the work or activities they have done. There are numerous activities that enable children to stay in the open air or to do something different to stimulate more their natural curiosity.“
Radka Procházková, maminka od Nelinky