KinderGarten > Anglické školky > Brno Židenice > Spaní a strava

Spaní a strava ve školce

Spaní ve školce
Odloučení od rodiny přes noc je důležitý krok ve vývoji dítěte. Jednou za měsíc pořádáme pro děti spaní ve školce. Jsou to tematicky zaměřené večery plné her, soutěží, tvoření a tance. V prostředí a s blízkými lidmi, které dítě zná, je tento krok snadný a u dětí velmi oblíbený.

Strava a pitný režim
Mezi další kvalitní služby, které bereme jako samozřejmost, patří i kvalitní a vyvážená strava po celý den, jež je připravována speciálně pro děti předškolního věku. V případě jakýchkoliv speciálních stravovacích návyků či alergií dítěte (např. rajče, mléko, maso, lepek apod.), rádi zabezpečíme plně vyhovující stravovací režim.

O pitném režimu vedeme, stejně jako o stravování dětí, evidenci, přičemž dětem jsou nabízeny neslazené nápoje (např. čaje) při dopoledním programu min. 5x a při celodenním programu pak min. 8x za den.