KinderGarten > Anglické školky > Brno Židenice > Novinky > LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR A 2 NOCI SPANÍ

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR A 2 NOCI SPANÍ

Přihlašte své děti na LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR A 2 NOCI SPANÍ do naší školičky.

Příměstské tábory:

1) Večerníček

děti 4 - 6 let a 2 noci spaní

Tábory vedeme buď v češtině s angličtinou jako doplňkovým jazykem (1. turnus) nebo pouze v angličtině (2. turnus), program probíhá od pondělí do pátku 7:30 - 17:30, spaní vždy ve středu a ve čtvrtek večer.

Pro mladší děti 4-6 let jsme nachystali týden plný zábavy s kreslenými postavičkami z večerníčku, výlet na parník, koupání na zahradě, výrobu hraček, písničky, večerní disco a moře dalších aktivit:-)

1) 17.7. - 21. 7. v českém jazyce s prvky AJ
2) 31.7. do 4.8. celý program v angličtině

cena: 2.750,- nebo 3.450,- varianta se spaním

2) Cesta kolem světa ve stroji času Graviton

děti 6 - 10 let a 2 noci spaní

Cestování po zajímavých místech v různých dobách, řešení záhad pomocí indicií, mapky a zajímavých úkolů, hledání křišťálové lebky a pokladu na skrytém místě, naučíme se zajímavé zvyky a tradice z různých zemí (egyptský tanec, indické slavnosti barev atd.), budeme vyrábět (starou mapu, náhrdelník indiánského šamana atd.), procvičíme naše badatelská těla v lanovém centru Lesná, navštívíme paintballové centrum Paintballwood Brno,kde se pod vedením zkušeného instruktora podíváme na vybavení a ukázku tréninku, zajdeme si do plaveckého areálu v Juliánově a nebo budeme relaxovat v naší krásné zahradě.

1) 24.7. - 28. 7. v českém jazyce s prvky AJ
2) 7.8. do 11.8. celý program v angličtině

cena: 3.250,- nebo 3.950,- varianta se spaním

V ceně zahrnuty obědy, svačinky, pitný režim po celý den, veškeré vstupné, výtvarné pomůcky a veškeré další výlohy spojené s táborem.