KinderGarten > Anglické školky > Brno Campus > Náš tým

Náš tým

Jelikož jsme částečným "druhým domovem" vašich dětí, tedy místem, kde tráví velkou část svého času, je samozřejmě velmi důležitý kolektiv lidí, se kterými se dětmi setkávají.

Z tohoto důvodu je důležitým bodem kvalitní vzdělání našich zaměstnanců. Neopomínáme na různé důležité kurzy, jako je kurz první pomoci, ale také na vzdělání v oblasti zdravotnického minima, které je nutné pro péči o děti v batolecím věku.

Klademe důraz na pedagogické, sociálně-zdravotní vzdělání nebo absolvování akreditovaného programu MŠMT „Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky“.

Kvalitně vzdělaný učitel však musí mít ještě další, pro nás velmi důležité vlastnosti, jako je spolehlivost, zodpovědnost, ale také kreativní schopnosti a všestrannost. Stále dobrá nálada a příjemné vystupování je vstupenkou do naší školky.

O vaše děti pěčují:

Bc. Magdalena Bočková

Sheila Kubik Burdeos, English native speaker

Bc. Adéla Faltýnková

Bc.Lenka Pechová

Lenka vystudovala Pedagogickou fakultu MU v Brně a také Vysokou školu polytechnickou v Jihlavě. Mimo jiné pracovní zkušenosti také působila několik let v zahraničí jako au-pair. Ovládá tři světové jazyky - angličtinu, španělštinu a francouzštinu.

Je velmi pracovitá a nápaditá. V péči a výchově našich dětí je pro nás velkým přínosem. Nyní je na mateřské dovolené a užívá si narození prvního syna.

Veronika Kaloudová, ředitelka a spolumajitelka školky
email: campus@kindergarten.cz
tel: +420 776 878 471

Veronika zajišťuje veškerou právní, administrativní a ekonomickou část týkající se školky. Má mnohaleté zkušenosti v manažerské činnosti a díky dlouhodobému pobytu v zahraničí může aplikovat svoje poznatky v oblasti předškolní výchovy právě v naší školce.

Roli maminky si užívá díky svým dvěma malým dcerkám Nikolce a Ellynce, které jí svoji energií pomáhají rozvíjet nové myšlenky a nápady, jenž jsou pro naši školku velkým přínosem.

Má výborné organizační schopnosti a plno kreativnich nápadů, kterými zpestřuje program naší mateřské školy a to nejen z hlediska výchovně - vzdělávacích metod.

Svoji lásku k dětem projevuje taktéž v charitativní činnosti, do které se velmi ochotně zapojují i rodiče naší školky a to zejména v materiální pomoci těžce nemocným dětem, Kojeneckým ústavům a Dětským domovům.

Je spoluzakladatelkou neziskové organizace Kroužky, regionální pobočky pro Brno a Zlínský kraj, která se věnuje zájmovým činnostem dětí předškolního i školního věku. Tento projekt velmi úzce propojila i s naší mateřskou školou, protože smysluplné prožití volného času dětí v předškolním a školním věku považuje za velmi klíčové v jejich dalším vývoji.

Věra Bortolin, pedagogická ředitelka a spolumajitelka školky
email: director.campus@kindergarten.cz
tel: +420 736 766 164

Věra má pedagogické vzdělání v oboru speciální pedagogika, předškolní a mimoškolní vzdělání. V rámci svého studia se pohybovala v oblastech psychologie, vývojová psychologie a základy pedagogiky. Svoji praxi získala v mateřských školách nejen v České Republice ale i ve Spojených Státech, kde sama založila a poté vedla školičku pod Washingtonskou Universitou.

V naší školce zodpovídá za kvalitu výuky, vzdělávacího programu a vedení pedagogického týmu.

Před 7 lety stála u zrodu druhé brněnské pobočky KinderGarten Viniční. Je šťastnou maminkou syna Honzíka a dcery Laury, kteří jsou pro ni hnacím motorem a životní motivací.

Spolu s Veronikou založila v roce 2014 neziskovou organizaci Kroužky, regionální pobočku pro Brno a Zlínský kraj, kde jako personální ředitelka koordinuje lektory při vedení zájmových kroužků. Vynikající profesní a týmová spolupráce a přátelský vztah s Veronikou ji přivedly i do vedení KinderGarten Brno Campus, pro kterou se stala velkým přínosem. Společně se také velmi aktivně zapojují do charitativní pomoci nemocným dětem, nemocnicím, kojeneckým ústavům a dětským domovům.