Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Anglické školky > Praha 4 Budějovická > Náš tým

Náš tým

Hedvika Čáslavová, DiS.

ředitelka a jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Má dlouholeté zkušenosti v oblasti předškolního vzdělávání, absolvovala kurzy s předškolní tématikou (Metoda dobrého startu, kurz Logopedie, Logopedický asistent, Předškoláci v MŠ, ADD a ADHD, Dětský vzdor, Hra na zobcovou flétnu, Metoda NTC Learning I, II. a III., Jak založit čtenářský klub, Diagnostika dětského výtvarného projevu a mnoho dalšího) i v oblasti vzdělávání dospělých (pravidelné školení v oblasti výuku anglického jazyka). Vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích, obor učitelství pro mateřské školy a Vyšší odbornou školu ve Svatém Janu pod Skalou, obor pedagogika – vychovatelství. Po návratu z Velké Británie pracovala v jazykové škole jako lektorka anglického jazyka. Poté pokračovala devět let na pozici výkonné ředitelky a získala tak bohaté manažerské zkušenosti. Všechny tyto cenné zkušenosti využila ve spolupráci se společností KinderGarten, kde se stala manažerkou nově vznikající pobočky firemní školky firmy SIEMENS. Školka Stodůlka se stala velmi oblíbeným místem dětí i jejich rodičů. Věří, že i pobočka Budějovická je tím pravým a podnětným místem pro šťastné a spokojené děti, a kde rodiče nachází přátelské prostředí a chvíle odpočinku.


Ing. Pavla Máková

jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Vystudovala národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze. Dvacet let se zabývá vzděláváním dospělých, a to organizací otevřených i firemních seminářů (např. ČEZ, Pražská teplárenská, Česká pošta, Ministerstvo financí, TESCO atd.). Od roku 2012 spolupracuje se společností KinderGarten. Absolvovala kurz první pomoci, odborné semináře PhDr. L. Lažové, PhDr. J. Prekopové, PhDr. J. Fořtíkové, PhDr. D. Havlové, cyklus přednášek Centra nadání Metoda NTC I., II. a III.


Lucie Kymličková, DiS.

učitelka -  Předškolní klub

Vystudovala střední knihovnickou školu s maturitou a Svatojánskou kolej obor pedagagika - předškolní pedagogika. V Anglii absolvovala kurz anglického jazyka zakončený zkouškou First Certificate in English. Po návratu do ČR se věnovala doučování angličtiny dětí a dospělých a ve školce Woutíkův svět pracovala jako vychovatelka. Lucie  se pravidelně účastní kurzu PP a vzdělavacích seminářů např.: Předškoláci v MŠ, Pohybové a psychomotorické hry v MŠ, Vývoj řeči a komunikace u dětí a je proškolena Metodou NTC Learning I. a jiné.


 

Colleen Connolly (Kanada)

lektorka anglického jazyka

Colleen grew up in Canada and has been working with children ever since she took her first job as a summer camp counselor in high school. She has always had a love of language and went on to study English and Communication Studies in University. After graduation, she moved to South Korea to teach English to preschool students for two years and found that teaching was a very fulfilling way to put her skills and experience to good use. Colleen also loves to travel and engage in anything musical! 


 Bc. Klára Simonová

učitelka - Mensa klub

Vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích a absolvovala bakalářské studium na Technické univerzitě v Liberci, obor Speciální pedagogika. Od útlého věku navštěvovala ZUŠ, výuku na zobcovou tenorovou flétnu, což využívá také při práci s dětmi. Absolvovala zkoušku psychických testů a také cyklus přednášek Centra nadání Metoda NTC Learning I., II., III., Poruchy chování a koncetrace u dětí v MŠ a jiné.


Leana Margaret Petruzzo (Velká Británie) 

lektorka anglického jazyka 

I am from Britain and I used to live in Lincolnshire which is the East of England. I have also spent 3 years living in Wales to finish my university degree. I decided to move to Prague to start teaching English as a Foreign Language as I have always wanted to teach. I love working with children and I have had previous experience assisting teachers at a Primary School in my village back at home, working with children from ages 4-10 years. My passions are art and music, all activities that allow you to be creative.


Nicol Louise Phillips (Velká Británie)

lektorka anglického jazyka

She studied MA Curatorial Practice at Bath School of Art and Design and BA English Literature at Cardiff University. Nicol has worked full-time in the arts since graduating from university; including working with students during their Art Foundation studies and in the School of Modern Languages at Bristol University. Nicol came to Prague to obtain a TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) certificate and to work with young learners.


Karolína Laňková

učitelka - Hra na flétnu a Veselé zpívánky

Karolína vystudovala Střední pedagogickou školu v Praze 9 - obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Pracovala ve státních (MŠ Přímětická) i soukromých školách (PORG, Toulcův dvůr), kde získala bohaté zkušenosti nejen s vedením dětských kroužků (sborový zpěv, keramický kroužek, výtvarný i hudební kroužek, hra na flétnu). Karolína ráda maluje, hraje na foukací harmoniku i na klavír, jezdí na koni a také se věnuje gymnastice.


Andrea Hrodějová, DiS.   

zdravotní sestra -  nutriční terapeutka - Klub vaření

Andrea vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze, obor nutriční terapeut. V době studia absolvovala praxi v několika pražských nemocnicích, zkušenosti má také jako chůva. Andrea má velmi kladný vztah k dětem, je přátelská a u dětí je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří tanec, horská turistika, plavání, vaření a pečení. 


 Boženka Váňová

hospodyňka

Paní Boženka je naší hospodyňkou, která nám denně připravuje čerstvé a zdravé svačinky, vydává obědy a podílí se na sestavování vyváženého jídelníčku.


 

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.