Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Anglické školky > Praha 4 Budějovická > Náš tým

Náš tým

Hedvika Čáslavová, DiS.

ředitelka a jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Má dlouholeté zkušenosti v oblasti předškolního vzdělávání, absolvovala kurzy s předškolní tématikou (Metoda dobrého startu, kurz Logopedie, Logopedický asistent, Předškoláci v MŠ, ADD a ADHD, Dětský vzdor, Hra na zobcovou flétnu, Metoda NTC Learning I, II. a III., Jak založit čtenářský klub, Diagnostika dětského výtvarného projevu a mnoho dalšího) i v oblasti vzdělávání dospělých (pravidelné školení v oblasti výuku anglického jazyka). Vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích, obor učitelství pro mateřské školy a Vyšší odbornou školu ve Svatém Janu pod Skalou, obor pedagogika – vychovatelství. Po návratu z Velké Británie pracovala v jazykové škole jako lektorka anglického jazyka. Poté pokračovala devět let na pozici výkonné ředitelky a získala tak bohaté manažerské zkušenosti. Všechny tyto cenné zkušenosti využila ve spolupráci se společností KinderGarten, kde se stala manažerkou nově vznikající pobočky firemní školky firmy SIEMENS. Školka Stodůlka se stala velmi oblíbeným místem dětí i jejich rodičů. Věří, že i pobočka Budějovická je tím pravým a podnětným místem pro šťastné a spokojené děti, a kde rodiče nachází přátelské prostředí a chvíle odpočinku.


Ing. Pavla Máková

jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Vystudovala národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze. Dvacet let se zabývá vzděláváním dospělých, a to organizací otevřených i firemních seminářů (např. ČEZ, Pražská teplárenská, Česká pošta, Ministerstvo financí, TESCO atd.). Od roku 2012 spolupracuje se společností KinderGarten. Absolvovala kurz první pomoci, odborné semináře PhDr. L. Lažové, PhDr. J. Prekopové, PhDr. J. Fořtíkové, PhDr. D. Havlové, cyklus přednášek Centra nadání Metoda NTC I., II. a III.


 Bc. Klára Simonová

učitelka

Vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích a absolvovala bakalářské studium na Technické univerzitě v Liberci, obor Speciální pedagogika. Od útlého věku navštěvovala ZUŠ, výuku na zobcovou tenorovou flétnu, což využívá také při práci s dětmi. Absolvovala zkoušku psychických testů a také cyklus přednášek Centra nadání Metoda NTC Learning I., II., III., Poruchy chování a koncetrace u dětí v MŠ a jiné.


Emily Nicholson (Velká Británie)

lektorka anglického jazyka

I am from England and grew up in the Midlands. I completed a BA Hons degree in English Literature at Exeter University and then studied for my TEFL qualification in Barcelona. Since then I have taught English in Malta and the UK to both adults and children. I have moved to Prague to pursue my desire to teach English as a foreign language and to experience this city’s rich history and culture. I love working with children and I am passionate about dance, creative writing, music and theatre. In 2015 I co-founded Last Line Theatre Company. I believe physical well-being and play are vital for inspiring learning, creativity and human connections.


Megan Stewart (Austrálie)

lektorka anglického jazyka

In Australia, Megan earned a bachelor’s degree in International Studies at Macquarie University in Sydney, during which she studied French at the University of Geneva in Switzerland. She also worked as a dance teacher, teaching children aged 3 – 11 in the styles of ballet, jazz, and tap. Since arriving in Prague, she has completed a Teaching English as a Second Language (TEFL) course during which she learnt how to plan English lessons and teach students of different ages and abilities.


Shelby Spring (USA)

lektorka anglického jazyka

I am from the United States and grew up in San Diego, California. I graduated from university with a bachelor’s degree in Education. I recently moved to Prague to receive a TEFL certificate and taught primary school students before coming to Prague. I love children and can’t wait for this school year to start!


Karolína Laňková

učitelka

Karolína vystudovala Střední pedagogickou školu v Praze 9 - obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Pracovala ve státních (MŠ Přímětická) i soukromých školách (PORG, Toulcův dvůr), kde získala bohaté zkušenosti nejen s vedením dětských kroužků (sborový zpěv, keramický kroužek, výtvarný i hudební kroužek, hra na flétnu). Karolína ráda maluje, hraje na foukací harmoniku i na klavír, jezdí na koni a také se věnuje gymnastice.


Andrea Hrodějová, DiS.   

zdravotní sestra/chůva -  nutriční terapeutka

Andrea vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze, obor nutriční terapeut. V době studia absolvovala praxi v několika pražských nemocnicích, zkušenosti má také jako chůva. Andrea má velmi kladný vztah k dětem, je přátelská a u dětí je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří tanec, horská turistika, plavání, vaření a pečení. 


Jennifer Anne Mabon (Velká Británie)

lektorka anglického jazyka

I am from Britain and I lived in a town called Livingston which is in the central area of Scotland. After I left high school I got my HNC in Early Education and Childcare. I then worked in a nursery for ages 0-5years old and was there for 6months. I decided I wanted to travel and ended up working in America for 2years as an au pair for two children aged 3 and 8 years old. When I returned to Scotland I knew I wanted to live abroad and experience more new cultures and I found the TEFL course, which I took in Prague and really loved this city so I wanted to stay here to work. My favourite things are music and art. I love being creative.


 Boženka Váňová

hospodyňka

Paní Boženka je naší hospodyňkou, která nám denně připravuje čerstvé a zdravé svačinky, vydává obědy a podílí se na sestavování vyváženého jídelníčku.


 

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.