Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Anglické školky > Černošice > Náš tým

Černošice - náš tým

Kateřina Dvořáková (manažerka školky)

Dlouholetá manažerská zkušenost z různých oborů podnikání. Matka dvou dětí a zkušená vychovatelka dětí nejen doma, ale i v zahraničí. Dlouholeté zkušenosti s vedením sportovních a plaveckých kroužků pro děti.

Absolvované kurzy :

Jóga s dětmi základní, Jóga s dětmi II – kurz pro pedagogy organizovaný nakladatelstvím Portál

Metodika výuky anglického jazyka v předškolním věku

Kurz zdravotník zotaovacích akcí

Mgr.Jana Ježková Dis. ( ředitelka školky)

Jana se narodila v roce 1981 v Praze. Vystudovala Vyšší odbornou školu sociálně pedagogickou a Pedagogickou fakultu v Praze obor pedagogika a výtvarná výchova. Již během studia se věnovala práci s dětmi a mládeží, vedla výtvarné a pohybové kroužky, pořádala letní tábory a víkendové akce pro skautskou a také neziskovou organizaci Eldorádo. Po ukončení studia pracovala jako učitelka v státní mateřské škole v Trnavě. Poté odcestovala na rok do zahraničí, kde se věnovala studiu anglického jazyka. Studium zakončila úspěšným složením zkoušky FCE. Po návratu pracovala tři roky v soukromé anglické školce, a to v posledních dvou letech jako vedoucí učitelka. Poté nastoupila do Kindegarten Kunratice, kde působila do nástupu na mateřskou dovolenou jako ředitelka školy.
V roce 2016 úspěšně dokončila studium na Vyšší odborné školy pedagogické ve Sv. Janu pod Skalou oboru předškolní a mimoškolní pedagogika a svůj volný čas trávý se svými syny Filipem a Danečkem.
 
Absolvované kurzy:
Hlavní vedoucí mimoškolních aktivit pro děti a mládež
Zdravotních zotavovacích akcí
Učitel lyžování
Učitel vodní turistiky a raftingu
Metodika pro učitele angličtiny
NTC learning I a II
Vytváříme ŠVP
Motivace dětí a mládeže
 

Mgr.Kamila Vodičková Dis.( hlavní učitelka)

 
Absolventka Fakulty Tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, obor Tělesná výchova a sport, Sportovní management. Státní zkouška ze společenskovědních oborů - pedagogiky a psychologie a biomedicínských oborů - anatomie a fyziologie člověka.
Profesionální basketbalistka, členka reprezentačního týmu ČR. Dlouhodobě působila v USA a Rusku, kde získala bohatou praxi s vedením aktivit pro děti všech věkových kategorií a to jak v anglickém, tak ruském jazyce. Jako vychovatelka působila i u dětí se speciálními potřebami - slabozrakými a nevidomými. Spolupracovala s Mateřským centrem "Fabiánek" v Dobřichovicích a Sokolem Černošice.
Kurzy, semináře a mezinárodní zkoušky:
2013 - seminář pro učitele v mateřských školách od nakladelství Macmillan
2012 - Kurz 1.pomoci pro děti
2012 - Certifikát "Metodika výuky anglického jazyka v předškolním věku" -
kurz akreditovaný MŠMT, Irislingua, Praha,
2010 - „Montessori seminář pro rodiče“, vedený v angličtině, Association
Montessori Internationale, Praha
2009 - FCE - mezinárodní zkouška z anglického jazyka, The British Council, Praha
2009 - Certifikát "Respektovat a býti respektován" - kurz akreditovaný MŠMT,
Společnost pro mozkové a kompatibilní vzdělávání, Praha
2014 - Kurz Mensa NTC systém učení I. a II.
V roce 2016 úspěšně dokončila studium na Vyšší odborné školy pedagogické ve Sv. Janu pod Skalou oboru předškolní a mimoškolní pedagogika.

Bc. Radka J. Paterová Dis. (učitelka)

Radka vystudovala obor ergoterapie na 3. Lékařské fakultě UK a předškolní a mimoškolní pedagogiku na VOŠ pedagogické v Praze. Po ukončení studia se přes péči o dvojčata s neurologickým postižením dostala k pedagogické práci s malými dětmi, která jí velmi těší. Postupně pracovala jako vedoucí učitelka v anglické mateřské škole Bead School, pečovala o děti v anglických rodinách, krátce pracovala v Montessori dvojjazyčné školce v Lausanne ve Švýcarsku a také v černošickém mateřském centru Mraveniště. Je autorkou několika příspěvků v publikacích „Nápadník pro mateřské školy“ a „Očekávané výstupy v praxi MŠ“ z nakladatelství RAABE. Má tři děti – Lucku, Mikiho a Tima.

2016 – Maxík, stimulační program pro předškoláky
2016 - Kurz 1.pomoci pro děti

2018 - Čtenářská pregramotnost v MŠ

 

 

 

 Ivana Maierová (učitelka)

Ivanina a její pedagogická zkušenost začala již v ranném věku, kdy pracovala jako vedoucí dětských táborů. Později na svých cestách pracovala jako chůva a pečovala o děti u nás i v zahraničí. Během času absolvovala kurs pro profesionální chůvy, a aktivně pracovala s dětmi v mateřském centru zde v Černošicích. Nyní dokončuji studia na pedagogické škole obor předškolní pedagogika ve Svatém jánu pod Skalou. Mezi její koníčky patří hlavně toulky přírodou a tak se moc těší na čas, který bude moci s dětmi strávit venku na zahradě či v lese.
 

Renald Moses Demosthene (učitel, rodilý mluvčí)

 
Renny pochází se Spojených států, je držitelem certifikátu TEFL. Renny vystudoval v USA vysokou školu, obor aplikovaná věda. Již během studií se věnoval práci s dětmi ( účastnil se školních kempů). Po studiích a pracovní zkušenosti v oboru, kde měl na starosti vzdělávání zaměstnaců, přijel do České republiky a začal s výukou angličtiny dětí v mateřských školkách. Renny hraje na klavír, je kreativní, sportuje a má vřelý vztah k dětem.


 

 
 

Ken Scalabroni (učitel, rodilý mluvčí)

Ken se narodil v Bostonu Massachusetts USA. Absolvoval střední školu v roce 1974
a poté se stal členem Amerického námořnictva, kde působil čtyři roky. Plavil se po celém světě na palubě lodi jako lodní ingenýr.
Svou kariéru, ale viděl ve sportu. A tak se vrhl na práci trenéra a během let trénoval nejvyšší úroveň basketbalu ve Švýcarsku, Finsku, Německu, Rakousku a také v Česká republice.
Je ženatý a má dvě děti - Jane 18, Kylie 16.

Plynně hovoří německy a anglicky.

 

Bc. Karmen Grulichová (učitelka)

 Karmen vystudovala módní návrhářství. Mezi její koníčky patří výtvarné tvoření s dětmi, šití a cyklistika. Karmen pracovala celkem šest měsíců jako vedoucí na dětském táboře v USA. Dále učila angličtinu ve dvou mateřských školkách a momentálně se věnuje také pořádání dětských oslav a malování na obličeje. Práce s dětmi í dělá radost. V roce 2018 dokončila studium oboru předškolní a mimoškoní pedagogika na pedagogické fakultě UK v Praze.

 

Tatyana Konoba (svačinářka)

Táňa má na starosti přípravu dobrůtek pro děti a také provoz a čistotu ve školce. Vždy je po ruce, když je potřeba pomoci. Velice oceňujeme její velkou trpělivost s dětmi.

 


 

Pro více informací volejte: 774 444 144
 

 

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.