Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Anglické školky > Černošice > Naše vize

Naše vize

 Naší vizí je otevřená, efektivní a moderní anglická školka, ve které se budou cítit dobře děti, učitelé i rodiče. Vytváříme prostředí, které je přátelské, podnětné, hravé a podporuje osobnost dětí, prostor, v němž jsou všichni účastníci a partneři vzdělávacího procesu spokojení a kde jsou účelně využívány všechny zdroje. Usilujeme o to, aby se naše školka stala profesně vysoce ceněným zařízením s kvalifikovanými zaměstnanci, kteří jsou vyspělými, jedinečnými a v kolektivu nepostradatelnými osobnostmi.


O děti pečujeme podle jejich individuálních potřeb, poskytujeme jim podporu, laskavé vedení a dostatek podnětů ke zkoumání, objevování a tvoření. Náš vzdělávací program je v souladu s požadavky MŠMT a zároveň poskytuje nadstandardní jazykové vzdělání. Děti, které naší školku opouštějí, jsou výborně připravené pro pokračování na mezinárodních i českých základních školách, přirozeně komunikují v anglickém jazyce a vnímají jej jako běžnou součást svého života. Kromě péče o jazykovou vybavenost a rozumové schopnosti "našich" dětí věnujeme velkou pozornost jejich sociálním dovednostem, zejména schopnosti navázat kamarádské vztahy, spoluvytvářet prostředí pohody a spolupracovat s ostatními.


Dbáme na to, aby společně strávené chvíle byly příjemné a přínosné pro všechny, kteří jsou z jakýchkoliv důvodů s naším zařízením spjati. Naše školka je plná smíchu, porozumění, přátelství a aktivních a spokojených dětí.


Přijďte se k nám podívat!

 

SLUŽBY

Aktivity

každé dítě musí začít rozvíjet své intelektuální a tvůrčí schopnosti v útlém věku, proto nabízíme rodičům paletu zájmových kroužků pro rozvoj talentu jejich dětí. V nabídce školky jsou nejen rozmanité zájmové kroužky ( sportovní kroužek, jóga, výtvarný kroužek, kroužek vaření, atd.), ale i pestré mimoškolní aktivity (plavání, jízda na koníčcích, tématické výlety atd.).

Strava

mezi další kvalitní služby, které bereme jako samozřejmost, patří i kvalitní a vyvážená strava po celý den, jež je připravována speciálně pro děti předškolního věku. V případě jakýchkoliv speciálních stravovacích návyků či alergií dítěte (např. rajče, mléko, maso apod.), rádi zabezpečíme plně vyhovující stravovací režim. Stravu nám dodává firma Bionea s.r.o.

Pitný režim

velmi důležitý zejména v období teplých dnů. Dětem jsou nabízeny neslazené nápoje(především voda a čaj) při dopoledním programu min. 5x a při celodenním programu pak min. 8x za den.

Health Week

jsou dětem poskytnuty pravidelné prohlídky u předních lékařů (logoped, psycholog, oční lékař), kteří dohlížejí na správný vývoj každého jedince.

Letní prázdniny

zůstává zachován i během letních prázdnin. Letní prázdninový program plný zábavy, her, soutěží a výletů je určen všem dětem ve věku 2 – 10 let, což může být přínosem zejména pro rodiče dětí, jejichž školky jsou po dobu letních prázdnin zavřeny.

KinderCare

na Váš požadavek zajistíme hlídání dítěte anglickým či českým lektorem/učitelem mimo otevírací dobu školky, vč. víkendu i svátků.

OBJEKTY ŠKOLEK

Vzhledem k přísným kritériím, které klademe na všechny prostory, vznikají školky v nových nebo kompletně rekonstruovaných objektech. Výuka je zajištěna v klidném prostředí vilky s vlastní zahradou, kde je v letních měsících instalován ve většině případů bazének, houpačky, klouzačky a další prolézačky. Všechny třídy i zázemí jsou moderně vybaveny a celková koncepce vnitřních úprav objektu je směřována k tomu, aby se dítě cítilo co nejpřirozeněji. Navození rodinné atmosféry v takových prostorách velmi pomáhá dítěti s adaptací na nové prostředí, kamarády a učitele. Každé dítě má ve školce své zázemí, kde si může ukládat hračky a své osobní věci. Věříme, že díky našemu individuálnímu přístupu, se děti po celou dobu ve školce budou cítit dobře.

 

PARTNEŘI V OBLASTI VZDĚLÁVÁNÍ

Mezi naše hlavní partnery patří vybrané základní školy v několika jazykových mutacích, které patří k nejlepším zařízením svého druhu. Pečlivě sledujeme péči o děti po celý rok (výchovně-vzdělávací program, kvalita učitelů a výuky, didaktické pomůcky, výlety atd.). V době zápisů do základních škol rodičům na vyžádání poskytneme portfolio základních škol. Z těchto škol pravidelně do našich školek dochází učitelé tak, aby jejich budoucí žáčci se mohli s nimi již dopředu seznámit. Poslední prázdninový týden pak probíhá intenzivní příprava dětí na vstup do základní školy.

Velmi přínosné je pro naše děti i pravidelné hostování anglických učitelů u nás ve školce.

SLOVO ZÁVĚREM

Pokud chcete Vašemu dítěti zajistit kvalitní a včasnou jazykovou přípravu na budoucí život, neváhejte se na nás obrátit. Vaše děti to v budoucnu jistě ocení.

 

Pro více informací volejte: 774 444 144

 

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.