Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Anglické školky > Liberec > Náš tým

Náš tým

V naší školce jsou nabízeny komplexní služby s maximální kvalitou, připravované pro potřeby každého jedince a jeho rodiče. Všichni naši učitelé jsou pečlivě vybíráni a splňují velmi specifická kritéria. Pracují zde pouze profesionálové, kteří mají odpovídající vzdělání v oboru předškolního vzdělávání a s výukou dětí v tomto věku mají dlouholeté zkušenosti.

Pro nejmenší děti ve věku od 18. do 30. měsíce máme k dispozici zdravotní sestru se specializací na předškolní výchovu. Velice dbáme na kvalitní vzdělání našich zaměstnanců, kteří procházejí pravidelnými školeními a doplňkovými kurzy (instruktorský kurz, kurz první pomoci atd.).

 

Naši učitelé:

Bc. Dana Bláhová - učitelka včeliček

Jmenuji se Dana Bláhová, je mi 28 let a třetím rokem pracuji jako učitelka v anglické školce Kindergarten Liberec. Vystudovala jsem Střední soukromou školu Maja a také Technickou univerzitu v Liberci obor Pedagogika - vychovatelství. Během studia jsem absolvovala řadu praxí a stáží jak na základních školách, tak i v mateřských školkách, kde jsem získala řadu cenných zkušeností. Také jsem pracovala jako au pair ve Velké Británii. Ve volném čase ráda sportuji, chodím na procházky a čtu si. Ve školce vedu hodiny flétny a zpěvu a jógy, které děti milují. Pokud se o nás chcete dozvědět více informací, neváhejte se na nás přijít podívat!

 

Ryan Scully - učitel žabiček (předškoláků)

Jmenuji Ryan a pocházím z Irska. V anglické školce Kindergarten pracuji již třetím rokem a jsem velmi spokojený. Je mi 30 let a vystudoval jsem Střední odbornou školu v Navan v Irsku.  Pracoval jsem jako učitel angličtiny v mateřské školce ve Staré Boleslavi a zároveň jsem docházel na základní školu, kde jsem měl možnost seznámit se s dětmi školního věku.  Dále jsem získal certifikát TESOL a CLIL. Práce s dětmi mě velice baví a doufám, že budu velkým parťákem pro naše dětičky.

 

Kelly Turner - učitelka berušek (prostřední)

Jmenuji se Kelly Turner a je mi 28 let a pocházím z USA.  Vystudovala jsem Univerzitu v New Yorku.  V rámci studia a po ukončení školy jsem pracovala jako dobrovolná učitelka angličtiny, kde jsem měla možnost se seznámit se s dětmi všech věkových kategorií. V naší anglické školce pracuji celkově třetím rokem. Ve svém volném čase ráda cestuji a miluji přírodu.

 

Pro více informací volejte: 773 676 022 - Ing. Lenka Pulkrábková - ředitelka

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.