Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Anglické školky > Praha 4 Rozárčina > Náš tým

Náš tým

 Bc. Klára Simonová

provozní ředitelka - učitelka

Vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích a bakalářské studium na Technické univerzitě v Liberci, obor Speciální pedagogika. Od útlého věku navštěvovala ZUŠ, výuku na zobcovou tenorovou flétnu, což využívá také při práci s dětmi. Absolvovala zkoušku psychických testů a také cyklus přednášek Centra nadání Metoda NTC Learning I., II., III. a Poruchy chování a koncetrace u dětí v MŠ a jiné. Klára působila jako vychovatelka v dětském domově a 3 roky pracovala na pozici učitelka v mateřské škole KinderGarten Budějovická, kde získala cenné zkušenosti nejen v oblasti vzdělávání, ale i organizační. Klára je milé, vlídné povahy a u dětí si získala přirozenou autoritu.


Reanne Wagliardo (USA)

lektorka anglického jazyka

Reanne is from Texas, USA. She has her degree in Communication Studies from Texas State University which she obtained before moving to Prague in October 2018 to complete a TEFL certification with The Language House. She also has a Young Learners Certificate which helps aid in lesson planning and overall learning environment of kids ages 3-17, and has experience with children of all ages in The U.S. In her free time, she likes baking, reading, painting and travelling to new places.


 Nicole Kathryn Vafiades (USA)

lektorka anglického jazyka

Nicole is from the United States of America and has lived in the Pacific Northwest (Washington state) for over 20 years. Before moving to Prague in May to complete a TEFL (teaching English as a foreign language) course, she graduated from Arizona State University with a Bachelor of Science with a focus on political science. During her TEFL course she took a young learners’ course that focuses on lesson planning and creating engaging activities for children. Some of her favorite activities include hiking, traveling, and reading.


Karolína Laňková

učitelka 

Karolína vystudovala Střední pedagogickou školu v Praze 9 - obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Pracovala ve státních (MŠ Přímětická) i soukromých školách (PORG, Toulcův dvůr), kde získala bohaté zkušenosti nejen s vedením dětských kroužků (sborový zpěv, keramický kroužek, výtvarný i hudební kroužek, hra na flétnu). Karolína ráda maluje, hraje na foukací harmoniku i na klavír, jezdí na koni a také se věnuje gymnastice.


Andrea Hrodějová, DiS.

zdravotní sestra - nutriční terapeutka 

Andrea vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze, obor nutriční terapeut. V době studia absolvovala praxi v několika pražských nemocnicích, zkušenosti má také jako chůva. Andrea má velmi kladný vztah k dětem, je přátelská a u dětí je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří tanec, horská turistika, plavání, vaření a pečení.


 Zdeňka Šindlerová

hospodyňka

Vystudovala střední obchodní školu obor podnikání a po ukončení studia pracovala jako vedoucí provozovny. Po mateřské dovolené nastoupila do společnosti KinderGarten na pozici asistentky jednatele společnosti. Od roku 2012 působila ve firemní školce UniCreditBank jako hospodářka a hospodyňka.


 

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.