KinderGarten > Anglické školky > Praha 4 Rozárčina > Náš tým

Náš tým

Bc. Klára Simonová

provozní ředitelka/učitelka - Mensa a předškolní klub

Vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích a bakalářské studium na Technické univerzitě v Liberci, obor Speciální pedagogika. Od útlého věku navštěvovala ZUŠ, výuku na zobcovou tenorovou flétnu, což využívá také při práci s dětmi. Absolvovala zkoušku psychických testů a také cyklus přednášek Centra nadání Metoda NTC Learning I., II., III. a Poruchy chování a koncetrace u dětí v MŠ a jiné. Klára působila jako vychovatelka v dětském domově a 3 roky pracovala na pozici učitelka v mateřské škole KinderGarten Budějovická, kde získala cenné zkušenosti nejen v oblasti vzdělávání, ale i organizační. Klára je milé, vlídné povahy a u dětí si získala přirozenou autoritu.

Natalie Emma Davies (Velká Británie)

lektorka anglického jazyka - Sportovní a čtenářský klub

Natalie is from Manchester and graduated in 2016 in Politics at the University of Nottigham. She has previously lead youth groups and dance classes for children. She also loves to play the clarinet and sings songs.

Iveta Novotná

zdravotní sestra - Klub vaření

Vystudovala střední zdravotnickou školu, obor zdravotní sestra a po ukončení studia pracovala 5 let na dětském infekčním oddělení. Poté nastoupila do pedagogickopsychologické poradny, kde získala bohaté zkušenosti, které zúročila jako vychovatelka ve školní družině. Po 10 letech se rozhodla změnit obor a absolvovala řadu gastroenterologických a rekvalifikačních kurzů pro oblast zdravé výživy. Je trenérem BODYWEIGHT systému a Nordic walking. V současné době spolupracuje jako poradce na projektu Pestrá strava do škol.

Karolína Laňková

učitelka - Hra na flétnu

Karolína vystudovala Střední pedagogickou školu v Praze 9 - obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Pracovala ve státních (MŠ Přímětická) i soukromých školách (PORG, Toulcův dvůr), kde získala bohaté zkušenosti nejen s vedením dětských kroužků (sborový zpěv, keramický kroužek, výtvarný i hudební kroužek, hra na flétnu). Karolína ráda maluje, hraje na foukací harmoniku i na klavír, jezdí na koni a také se věnuje gymnastice.

Zdeňka Šindlerová

hospodyňka

Vystudovala střední obchodní školu obor podnikání a po ukončení studia pracovala jako vedoucí provozovny. Po mateřské dovolené nastoupila do společnosti KinderGarten na pozici asistentky jednatele společnosti. Od roku 2012 působila ve firemní školce UniCreditBank jako hospodářka a hospodyňka.