Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Anglické školky > Praha 9 Střížkov > Nadstandardní aktivity

Nadstandardní aktivity

HUDEBNÍ KLUB - HRA NA FLÉTNU

Cílem hudebního kroužku je rozvíjet zábavnou formou přirozený talent a kreativitu dětí v hudební oblasti. Děti se různorodými činnostmi učí vnímat hudbu a její rozmanitost. Učí se nové písničky, pracovat se svým dechem a hlasem, základům rytmu, intonace. Seznámí se s některými hudebními nástroji, na které si zkusí zahrát jednoduchý doprovod k písním. V hodinách se děti dozvědí spoustu informací také z historie hudby. Hravou formou a záživným vyprávěním i o životech nejznámějších skladatelů.     


KLUB VAŘENÍ

Zábavnou formou si děti připraví odpolední svačinu v souladu s Nutričním doporučením Ministerstva zdravotnictví. Během vaření se děti dozví složení jednotlivých surovin a jejich správném použití. Učíme se dodržovat hygienické zásady při práci s potravinami i bezpečně používat kuchyňské náčiní. Každé dítě má při vaření vlastní kuchařskou čepici a kuchařskou zástěru se sovičkou a na konci školního roku obdrží ŘÁD ZDRAVÉ VAŘEČKY a DIPLOM. 


VÝUKA TENISU V SPORTCENTRU PROSEK

Hlavním cvičení je všestranný rozvoj pohybových dovedností, koordinace, nácvik správného dýchání a osvojení základů tenisové techniky pod vedením tenisového trenéra. Tato aktivita probíhá po celý školní rok, od října do konce dubna v nafukovací hale, v ostatních měsících na venkovních kurtem.


MENSA KLUB

Jsme školka spolupracující s Centrem nadání a Mensou ČR. Titul "školka spolupracující s Mensou" nám byl udělen,na základě proškolení našich pedagogů na kurzech Mensa NTC Learning I., II. a III. a rozvíjení podnětného prostředí ve školce aktivitami podporující intelektovou stimulaci dětí (pomůcky, hry, pracovní listy a publikace zaměřené na intelektovou stimulaci dětí – nikoliv jen na grafomotoriku a výtvarnou oblast). V našem "Mensa clubu" používáme deskové hry, které jsou doporučeny pro jednotlivé oblasti rozumových schopností Centrem nadání a Mensou (symboly aut, pexesa, vlajky, dopravní značky), dále deskové hry od firmy MINDOK a hry od firmy Albi Brainbox.Jsme školka spolupracující s Centrem nadání a Mensou ČR


ČTENÁŘSKÝ KLUB

Celý program je koncipován tak, aby u dětí vzbudil zájem o knihy, úctu, získaly povědomí o autorovi. Dětem se rozšíří slovní zásoba, zavítají do světa fantazie a budou schopny převyprávět příběh.


Pro více informací volejte: 773 565 804

 

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.