KinderGarten > Anglické školky > Praha 9 Střížkov > Předškolní příprava

Předškolní příprava

Kvalitní předškolní příprava je jedním z našich nejdůležitějších cílů. Pracujeme podle ročního plánu systematické výuky předškoláků v souladu se standardy ministerstva školství. Předškoláci se každý den na 45 minut scházejí v „předškolním klubu“, jehož cílem je zajistit, aby děti, které v následujícím školním roce zahájí docházku do základní školy, byly dobře připraveny na vstup do první třídy. Tato výuka je určena jak dětem, které se chystají do škol s českým výukovým programem, tak těm, které nastupují do mezinárodních škol. Chceme děti pečlivě připravit i na náročné přijímací testy v soukromých vzdělávacích zařízeních.

Novinkou předškolního klubu je Medota dobrého startu s logopedickou prevencí a využití publikace 4 předškolních pracovních listů Pro chytré hlavičky.

Pro více informací volejte: 773 565 804