KinderGarten > Anglické školky > Praha 9 Střížkov > Náš tým

Náš tým

Naší prioritou je umožnit dětem, aby harmonicky a komplexně rozvíjely svou osobnost na základě svých možností, schopností, zájmů, prožitků, a to v prostředí plném lásky, pochopení a důvěry. Chceme dovést dítě k tomu, aby získalo psychickou i sociální samostatnost, základy pro zdravé sebevědomí a sebejistotu, schopnost být samo sebou, tvořivě přemýšlet a jednat. Hlavním záměrem je rozvíjení citu a lásky ke svému okolí a sobě samému, aby dítě věřilo ve svou jedinečnost.

V KinderGarten Střížkov, považujeme výběr pedagogických pracovníků za zcela stěžejní, a proto nikdy nehledáme pouze dobrého učitele s kvalifikací, ale také moudrého rádce, znalce duševního života dětí, nositele morálních a kulturních hodnot, oporu a přítele dětí.

Bc. Michaela Tajčová

provozní ředitelka/učitelka - Mensa klub, Předškolní klub

Michaela vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích, obor humanitní výchova - sociálně pedagogická činnost a obor předškolní pedagogika. Na Univerzitě J.E.Purkyně vystudovala bakalářský obor základy humanitní výchovy - politologie. Po dobu studia absolvovala souvislé pedagogické praxe ve speciální a praktické škole, pravidelně se účastí odborných kurzů a seminářů (Jóga I.,II.,III. a Jógové sestavy pro děti, Mensa NTC Learning I., II, III.) Bohaté pedagogické a manažerské schopnosti získala na pobočce KinderGarten Budějovická. Míša je velmi milá a příjemná.

Veronika Kukla (USA)

lektorka anglického jazyka -  Klub vaření, Taneční klub

Veronika is from Portland, Oregon and has moved to Prague in 2015 to study Humanities at Charles University. She holds a Celta certification for teaching English and has been doing so with adults and children since 2015. She has the most experience caring for 3 and 5 year olds but loves working with children of all ages. She hopes to one day work with children with learning disabilities, as her volunteering background is primarily in this field. She loves to travel, draw, and spend time outdoors. She loves connecting with children through humor and song-singing.

Matthieu Lafeuille (Kanada)

lektor anglického jazyka - Čtenářský klub, Dramatický klub

Matthieu grew up in Canada and graduated from Carleton University with a major in Psychology. After graduating, he got his TESOL certification from Oxford Seminar and has been a teacher ever since. Matthieu started his teaching career in Brazil where he spent a year teaching children and adults. Following this experience, he continued his teaching career in South Korea where he spent 2 years teaching English to preschool students. He discovered that he thoroughly enjoyed teaching children and loved to watch his students progress. Finally, Matthieu loves to play sports and engage in anything active.

Karolína Laňková

učitelka odpoledního klubu - Hra na flétnu

Karolína vystudovala Střední pedagogickou školu v Praze 9 - obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Pracovala ve státních (MŠ Přímětická) i soukromých školách (PORG, Toulcův dvůr), kde získala bohaté zkušenosti nejen s vedením dětských kroužků (sborový zpěv, keramický kroužek, výtvarný i hudební kroužek, hra na flétnu). Karolína ráda maluje, hraje na foukací harmoniku i na klavír, jezdí na koni a také se věnuje gymnastice.

Bc. Markéta Jiroušková

učitelka

Markéta vystudovala Střední pedagogickou školu a Vyšší odbornou školu pedagogickou v Litomyšli a Katolicko-teologickou fakultu Karlovy univerzity v Praze. Pracovala v MŠ Klubíčko a ZŠ Bratří Čapků. Absolvovala kurz in-line bruslení pro pedagogické pracovníky, hraje na klavír a kytaru, ráda čte a cestuje.

Pavlína Brchlová

hospodyňka

Pavlína je naší hospodyňkou, která nám denně připravuje čerstvé a zdravé svačinky, vydává obědy a podílí se na sestavování vyváženého jídelníčku.

Pro více informací volejte: 773 565 804