KinderGarten > Anglické školky > Praha 9 Střížkov > Náš tým

Náš tým

Naší prioritou je umožnit dětem, aby harmonicky a komplexně rozvíjely svou osobnost na základě svých možností, schopností, zájmů, prožitků, a to v prostředí plném lásky, pochopení a důvěry. Chceme dovést dítě k tomu, aby získalo psychickou i sociální samostatnost, základy pro zdravé sebevědomí a sebejistotu, schopnost být samo sebou, tvořivě přemýšlet a jednat. Hlavním záměrem je rozvíjení citu a lásky ke svému okolí a sobě samému, aby dítě věřilo ve svou jedinečnost.

V KinderGarten Střížkov, považujeme výběr pedagogických pracovníků za zcela stěžejní, a proto nikdy nehledáme pouze dobrého učitele s kvalifikací, ale také moudrého rádce, znalce duševního života dětí, nositele morálních a kulturních hodnot, oporu a přítele dětí.

Bc. Michaela Tajčová

provozní ředitelka/učitelka - Mensa klub, Předškolní klub

Michaela vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích, obor humanitní výchova - sociálně pedagogická činnost a obor předškolní pedagogika. Na Univerzitě J.E.Purkyně vystudovala bakalářský obor základy humanitní výchovy - politologie. Po dobu studia absolvovala souvislé pedagogické praxe ve speciální a praktické škole, pravidelně se účastí odborných kurzů a seminářů (Jóga I.,II.,III. a Jógové sestavy pro děti, Mensa NTC Learning I., II, III.) Bohaté pedagogické a manažerské schopnosti získala na pobočce KinderGarten Budějovická. Míša je velmi milá a příjemná.

Rossana Arrigunaga McClure (USA)

lektorka anglického jazyka - Taneční klub

Rossana attended the University of Alabama where she received her degrees in Communicative Disorders/Speech Therapy and the Spanish Language. During her time in the University, as a bilingual speaker in Spanish and English, she traveled to Nicaragua, Mexico and Spain to assist children and families with their English. She has an extensive background working and volunteering with special needs students between the ages of 3 - 21 years where she practiced her skills as an effective educator and communicator. Rossana is a healthy and active young woman whom adores children and a family environment. Her motivation in life comes completely from being able to make a positive difference in someone else’s life so she hopes to share that mentality with the children and faculty she has the pleasure of working with.”

Matthieu Lafeuille (Kanada)

lektor anglického jazyka - Čtenářský a Drama klub

Matthieu grew up in Canada and graduated from Carleton University with a major in Psychology. After graduating, he got his TESOL certification from Oxford Seminar and has been a teacher ever since. Matthieu started his teaching career in Brazil where he spent a year teaching children and adults. Following this experience, he continued his teaching career in South Korea where he spent 2 years teaching English to preschool students. He discovered that he thoroughly enjoyed teaching children and loved to watch his students progress. Finally, Matthieu loves to play sports and engage in anything active.

Karolína Laňková

učitelka odpoledního klubu - Hra na flétnu

Karolína vystudovala Střední pedagogickou školu v Praze 9 - obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Pracovala ve státních (MŠ Přímětická) i soukromých školách (PORG, Toulcův dvůr), kde získala bohaté zkušenosti nejen s vedením dětských kroužků (sborový zpěv, keramický kroužek, výtvarný i hudební kroužek, hra na flétnu). Karolína ráda maluje, hraje na foukací harmoniku i na klavír, jezdí na koni a také se věnuje gymnastice.

Bc. Markéta Jiroušková

učitelka

Markéta vystudovala Střední pedagogickou školu a Vyšší odbornou školu pedagogickou v Litomyšli a Katolicko-teologickou fakultu Karlovy univerzity v Praze. Pracovala v MŠ Klubíčko a ZŠ Bratří Čapků. Absolvovala kurz in-line bruslení pro pedagogické pracovníky, hraje na klavír a kytaru, ráda čte a cestuje.

Vendula Krejčí

hospodyňka

Vendulka je naší hospodyňkou, která nám denně připravuje čerstvé a zdravé svačinky, vydává obědy a podílí se na sestavování vyváženého jídelníčku.

Pro více informací volejte: 773 565 804