Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Česko-Anglické školky > České Budějovice > Náš tým

Náš tým

Mgr., Bc. František Šťastný (jednatel )

Ze své pozice jednatele zastupuje naši školku.
Vzhledem k vystudovanému oboru Sociální pedagogika na Univerzitě Hradec Králové splňuje podmínky pro práci asistenta a vypomáhá se vzděláváním a výchovou dětí ve školce. 

PhDr. Libor Pytel (jednatel a psycholog)

Ze své pozice jednatele zastupuje naši školku.
Absolvoval Masarykovu univerzitu v Brně a ve škoce působí jako psycholog.

Zuzana Barešová (ředitelka, učitelka Soviček)

Vystudovala SPgŠ v Prachaticích v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika a dále rozšiřující dvouleté studium v oboru Speciální pedagogika na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Patnáct let se věnovala vzdělávání žáků v předškolním a školním věku ve speciálním školství, ve svém volném čase vedla skautský oddíl, který čítal 40 dětí – dívek různých věkových kategorií. K příležitosti otevření nové soukromé školky v Háječku se rozhodla vstoupit do základního proudu školství a věnovat se tak předškolním dětem.

Mgr. Veronika Plášilová (učitelka Lvíčat)

Je absolventkou Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Své začínající zkušenosti získala v soukromé školce při Alzheimercentru, kde působila jako paní učitelka. Po několik let se věnovala dobrovolnictví v nízkoprahovém zařízení dětí a mládeže či Salesiánském středisku mládeže, kde vedla zájmové kroužky Vědy, Horolezectví a Enviromentální výchovy. Mezi své zájmy řadí horolezectví a hru na kytaru.

Sabina Calabová (učitelka Slůňat)

Vystudovala Střední pedagogickou školu Kostka ve Vsetíně, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Absolvovala kurz plavání pro předškolní děti. Pod Střediskem volného času Alcedo, působila jako lektor na plaveckých a hudebních táborech. Mezi své zájmy řadíí sport, moderní tanec a hra na klavír.

Michaela Meškanová (učitelka na výpomoc)

Je studentkou Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Mgr., Bc. Dana Číhalová (učitelka) - t.č. na MD

Je absolventkou Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Svou kvalifikaci učitelství pro druhý stupeň si rozšířila o další kvalifikaci a vystudovala obor učitelství - předškolní výchova. Ve svém volném čase se věnuje práci s dětmi, kdy za Sbor dobrovolných hasičů plánuje a realizuje např. dětské dny a další akce spojené s dětmi.

Monika Prosrová (paní svačinářka)

  

 
 

 
 

 

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.