Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Česko-Anglické školky > Lipa Preschool Vinohrady > Novinky

Novinky

V březnu nás ve školce navštívili z redakce Appliště. Na reportáž o Lipa školce a Lipa Learning se můžete podívat zde

Den otevřených dveří v Lipa Preschool

Milí rodiče,
Zveme Vás na den otevřených dveří do naší Lipa Preschool Vinohrady a to ve ve čtvrtek 21.4. od 9.00 - 16.00
 
Pro více informací a registraci volejte na +420 601 227 800 nebo pište na preschool@lipalearning.com

Těšíme se na Vaši návštěvu!
 

Pálení čarodějnic v Lipa Preschool

Milí rodiče,
 
srdečně Vás zveme na grilování na školkové zahradě Lipa Preschool, které proběhne 28.4 od 16.00 hodin.
 
Těšíme se na Vás!
 

 

Den otevřených dveří v Lipa Preschool


Milí rodiče,
Zveme Vás na den otevřených dveří do naší Lipa Preschool Vinohrady a to ve dnech:
  • Úterý 6.10. 2015 - mezi 9:00 - 10:30 a 15:00 - 16:30
  • Čtvrtek 22.10. 2015 - mezi 9:00 - 10:30 a 15:00 - 16:30
  • Pondělí 2.11. 2015 - mezi 9:00 - 10:30 a 15:00 - 16:30
Pro více informací volejte na +402 605 380 000 nebo pište na vinohrady@kindergarten.cz
 
Těšíme se na Vaši návštěvu!
 
Září 2015 
Naše první akce pro rodiče a přátele školky se nám vydařila. Grilování na školkové zahradě proběhlo i přes nepřízeň počasí. Podívejte se na fotografie pořízené naším fotografem Martinem Večeřou!
Září 2014 - nový školní rok
V prvním měsíci školního roku 2014/2015 jsme se snažili osvojit si pravidla silničního provozu, abychom se bezpečně dostali do naší školky :-)

 

Červen 2014
Dětský den - Ve sportovním klání si děti mohly vysoutěžit drobné dárečky a sladkosti.
Květen 2014
Čím budu, až budu velký? Zdravotní setřička nám ukázala, v čem spočívá její práce.
Duben 2014
V tomto měsíci nás navštívilo anglické divadlo s programem "Magic Concert". Představení plné písniček a her pobavilo děti, s chutí se i aktivně podílely na programu :-)
Březen 2014
17. března, u příležitost irského svátku sv. Patrika, se děti vypravily na výpravu za pokladem. Nalezení pokladu však předcházely úkoly, které si na děti patron Irska připravil. 
 Únor 2014
Koncem února jsme slavili tradiční "Masopust". Karneval zvířecích masek byl doprovázen množstvím her a soutěží, za které děti dostávaly drobné ceny. Všichni upřímně fandili svým kamarádům a nejen proto, si všichni po obědě mohli připravit svůj zmrzlinový pohár. 
 Leden 2014
Měsíc zimy je měsícem strádání lesních zvířátek. Program pořádaný Lesy hl.m. Prahy nám ukázal, jak vypadá jezevec, daněk, kanec a i jiná zvířátka obývající naše lesy. Z vábničky se line zvuk, kdo uhádne co je to za zvíře? A víte děti, jak se o zvířátka v zimě můžeme starat?
Prosinec
  Zdobení stromečku a vánoční setkání s rodiči bylo příjemným rozloučením s koncem roku 2013.
  Mikuláš klepe na dveře! Dne 4.12. k nám do školky zavítal Mikuláš. Děti se velmi těšily a zazpívaly mu oblíbené písničky. Nadílka čekala na všechny :-)
Listopad
 V měsíci listopad, proběhlo tradiční fotografování dětí ve školce. Novoroční přání, kalendáře či samostatné profesionální fotografie byly pěkným dárkem pro rodiny dětí. 
Říjen
  V říjnu jsme oslavili oblíbený svátek dětí - Halloween. Aktivity tohoto svátku baví nejen děti v anglicky mluvících zemí, ale i u nás.
Září
 V průběhu září jsme si kromě dalších témat povídali o domácích mazlíčcích. V rámci výuky v měsíci, zařazujeme vždy nějaký výlet či aktivitu v duchu tématu daného měsíce či týdne. Ukázka výcviku čistokrevného německého ovčáka, který na sportovních soutěžích sbírá mnoho ocenění se dětem velice líbila. Děti shlédly ukázku aportování, poslušnosti, stopování a na závěr se pejskem "Darou" všichni skamarádily :-)
Prázdniny 2013
 
 
 
V našem prázdninovém týdnu v červenci, jsme se věnovali tématice velkých savců a ostatních zvířat z džungle. V průběhu týdne jsme se o džungli naučili mnohé, ale hlavně jsme si rozšířili slovní zásobu a zlepšili plynulost projevu v angličtině, a to při nápaditých hrách, které bavily všechny děti.
 
Co se to v té trávě hýbe? ...mravenec, pavouček, moucha, včela či brouček? Budeme pozorovat tyto i jiné drobné živočichy v jejich prostředí. Uvědomíme si zranitelnost takto malých tvorů a budeme si s dětmi vytvářet vztah k přírodě. Toto je naše téma v posledním týdnu v srpnu, než začne školní rok 2013/2014.
Z prázdninových akcí můžete shlédnout fotografie v galérii. 
Dne 22.6.2013
U příležitosti otevření naší Mateřské školky KinderGarten Vinohrady jsme pořádali na naší rozlehlé zahradě zahradní party pro přihlášené děti. Počasí nám ještě přálo, a proto jsme mohli odstartovat provoz naší školky v plné parádě. Na děti čeklaly známé pohádkové postavy s úkoly, s jejichž plněním museli někdy pomoci i rodiče. Důvtip a chytrost vyžadovala stanoviště Sněhurky či Růženky naopak zručnost a obratnost si děti vyzkoušely u kašpárka a prince. Trocha soustředění byla ale po zásluze odměna u všech cenami. Máme radost, že naší zahrady si mohli s dětmi užít i rodiče, kteří obětavě následovali své ratolesti na vzduchovou trampolínu. Pohled na hopsající děti, rodiče, paní učitelky přesvědčil i naše pohádkové bytosti a tak tuto naši radovánku okusily také. Fyzicky únavné skákání nás po celé odpoledne sice jen tak neodradilo, ale bylo zapotřebí doplňovat průběžně energii z našeho zdravého pohoštění. Oddechové hry na ostatních herních prvcích v pozdním odpoledni byly velmi vítány nejen dospělími.
Všem děkujeme za návštěvu a věříme, že jste s námi strávili milé odpoledne. Unaveným ale usměvavým dětem jsme přislíbili, .......že skákat se bude i příště :-)

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.