KinderGarten > Česko-Anglické školky > Praha 4 Chodov Chytrá Sovička > Předškolní příprava

Předškolní příprava

Součástí našeho výukového programu je samozřejmě i adekvátní příprava předškoláků. Školní příprava je tak nedílnou součástí každého dne.

Je dobré vědět, že mezi znaky školní zralosti patří nejen věk dítěte, ale také vyzrálá schopnost zrakového vnímání (zrakového rozlišování), sluchového rozlišování, grafomotoriky a vizuomotorické koordinace, přiměřené rozumové schopnosti, paměťové schopnosti a správná řeč. Dále je nezbytná schopnost soustředění, citová, pracovní a sociální zralost.

Spolupracujeme také s rodiči na výběru vhodné základní školy. Ve spolupráci s Mensou ČR jsme také schopni vybrat vhodnou ZŠ pro děti extrémně nadané a talentované. Poskytujeme reference na základní školy na základě osobních zkušeností našich stávájících a bývalých klientů.