KinderGarten > Česko-Anglické školky > Bašť > HISTORIE A SOUČASNOST NAŠÍ ŠKOLKY

HISTORIE A SOUČASNOST NAŠÍ ŠKOLKY

Naše mateřská škola - budova po bývalé Pizzerii, prošla kompletní rekonstrukcí. Je to velká, moderní patrová budova, má prostorné třídy, všechno další příslušenství a krásnou velkou zahradu. Provoz zahájila 1. září v roce 2011 jako jednotřídní školka s kapacitou 10 dětí. Od tohoto data se počet dětí několikrát znásobil. Dnes má mateřská škola tři třídy, rozdělené dle věku dětí, z toho dvě speciální učebny s interaktivními tabulemi.

Součástí mateřské školy je třída jeslí, která je naší doplňkovou činností a přijímáme sem děti od 1 roku.

Mateřská škola nabízí nadstandardní služby rodičům dětí mladšího a staršího předškolního věku s kvalitně propracovaným výchovně-vzdělávacím programem vycházejícího z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.