Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Česko-Anglické školky > Mladá Boleslav > Náš tým

Náš tým

V KinderGarten Mladá Boleslav pracuje tým učitelů s odpovídajícím a kvalitním vzděláním pro práci v jazykové školce. Je kladen důraz nejen na obsah a rozsah výuky, ale především na idividuální přístup k dětem. Denní aktivity jsou přizpůsobeny k věku a zájmu dětí.

 

JUSTIN BROWN

Rodilý anglický mluvčí pocházející z Velké Británie z města Bristol. Justin má zkušenosti s výukou angličtiny všech věkových kategorií dětí i dospělých. Trvale žije v Mladé Boleslavi. Mezi dětmi je nejoblíbenějším členem našeho týmu.

MONIKA HÁTLOVÁ ČERNÁ

Monika je paní učitelka děti v zelené třídě, které jsou ve věku od 2,5 do 3,5 roku. 

Vnáší do výuky prvky Waldorfské pedagogiky - podporuje základní pocit malého dítěte, že svět je dobrý a v úctě dítě přijímá.

Monika vyučuje dětskou jógu a je odborníkem v oblasti dětské shiatcu masáže a reflexologie. Formou aromaterapie učí děti poznávat svět vůní. Absolvovala kurzy plstění a malby akvarelem.

MARTINA HUTNÍKOVÁ

Paní učitelka Martina vede společně s Monikou zelenou třídu dětí ve věku od 2,5 do 3,5 roku. Klade důraz na individuální přístup, který naši nejmenší potřebují.

JANA LUKÁCSOVÁ

Jana vede naši jesličkovou třídu, kde jsou děti mladší 2 let. Je dětská zdravotní sestra, hraje na kytaru a klavír a je velmi výtvarně kreativní. Pracuje s paní učitelkou Monikou Kučerovou a navzájem se skvěle doplňují.

MONIKA KUČEROVÁ

Paní učitelka Monika se dopoledne věnuje dětem v jesličkách s kolegyní Janou. Odpoledne vede anglický klub pro školáky. Je velmi kreativní, hovoří anglicky. Má vystudovanou předškolní výchovu a management volného času.

MILADA MLADENOVÁ

Paní učitelka Milada vede modrou třídu, kterou navštěvují děti od 3,5 do 4,5 roku. Je trpělivá a důsledná. Hraje na klavír a kytaru, je velmi šikovná na výtvarné činnosti. Má dlouholeté zkušenosti s předškolní výchovou dětí. Je vystudovaný speciální pedagog. Hovoří anglicky.

ANDREA HERBLICHOVÁ

Andrea je učitelkou dětí v červené třídě, kam chodí děti ve věku od 5 do 6 let. Andrea hraje na kytaru, je velmi kreativni a preferuje zážitkovou metodu učení. Hovoří anglicky, slovensky a maďarsky. Ma dlouholeté zkušenosti s přeškolní a speciální peagogikou.

 KARLA VÍTKOVÁ

Paní učitelka Karla vede třídu předškolních dětí ve věku 5,5 - 7 let. Je výbornou učitelkou hudební a výtvarné výchovy. Děti vede k lásce k hudbě, přírodě a k radosti z vlastnoručně vyrobených věcí. Připravuje předškoláky na nástup do základní školy. 

PATRICIA MRKVICKA

Patricia pochází z Brazílie, je učitlekou angličtiny všech věkových skupin. V KinderGarten vede společně s Monikou odpolední anglický klub pro školáky, kde žáky I. stupně ZŠ učíme základům angličtiny, pomáháme s přípravou domácích úkolů a připravuje zábavný program pro celé odpoledne formou sportovních her, nápaditých výtvarných činností a stolních her.

KinderGraten Mladá Boleslav spolupracuje s externími specialisty - logoped, pediatr, dětský psycholog a speciální pedagog.

 

Pro více informací volejte: 731 415 594

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.