Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Česko-Anglické školky > Praha 4 Budějovická > Reference

Reference

Naše dcera začala navštěvovat KG Budějovická v 18 měsících, v rámci firemní školky Raiffeisenbank, ve školce si zejména díky osobnímu a velmi rodinnému přístupu rychle zvykla a stala se součástí kolektivu. Když jsme po ukončení pracovního poměru (ve 3 letech věku dcerky) řešili otázku, zda dceru ve školce nechat i za standardních cenových podmínek a dospěli jsme k názoru, že těžko najdeme lepší. Dcera se do školky těší, ve školce vládne příjemná atmosféra, ale oceňujeme i to, že jsou děti vedeny k samostatnosti, pořádku, etiketě při současném zachování jejich osobnosti, totéž platí i o "výuce" angličtiny a celkově přípravě na školní docházku. Velmi oceňujeme i odpolední program-kroužky, které si mají rodiče možnost vybrat - zejména jízdu na koních, jógu, umělecké a hudební kroužky - děti si tedy odpoledne "pouze nehrají" na zahradě, ale mají zajímavý program. Další plus je výborná a vyvážená strava včetně domácích produktů paní Boženky :-).

Školku KinderGarten Budějovická doporučuji všem rodičům, kteří jsou pracovně vytíženi a nemusí řešit, zda je o jejich dítě dobře postaráno.

Pozitiva - osobní přístup, výborná komunikace, kvalitní výuka, pestrý výběr kroužků, prostředí, strava.
Negativa - na žádná podstatná jsme zatím nepřišli.

Linda P.


Dobrý den,
ráda bych poděkovala za péči jakou věnujete našim dětem a s jakou trpělivostí se snažíte rozvíjet jejich znalosti.
Jako mezinárodní rodina, jsme v Praze hledali školku, která angličtinu bere vážněji než jsou kartičky s obrázky a pár říkanek. Po prohlídkách jiných školek jsme hned věděli, že tato bude pro nás ta pravá! Stačilo nám chvíli pozorovat děti na zahradě a komunikaci učitelek s nimi!
Dcera (nyní 5 let) začala chodit do Vaší školky ve svých 3 letech. V začátcích jsem se v autě cestou ze školky často musela otočit a přesvědčit se, že vezu vlastní dítě! Její rozvoj angličtiny, češtiny a celkové komunikace byl najednou tak brilantní. Očividně měla též srdce i hlavu plnou dojmů a celodenních zážitků, které mi honem potřebovala povědět. Začínali jsme 3x1/2 den, pak na její prosby 3x celý den, pak 4x celý den a již nás přesvědčuje, že je nezbytné chodit “pořád”. A to přes všechny aktivity a sporty, které spolu ve volný den podnikáme a plně se jí věnujeme.
Tyto pozitivní zkušenosti nás vedli k tomu, že jsme do školky umístili i mladší dítě a to již v jeho 1,5 letech! Byli jsme plni obav a očekávání jak školku “naše miminko” zvládne, jestli přece jen není brzo. Ale již druhý den na mne ráno na schodech pokřikoval “bye bye” – pro mne v překladu “běž domů, já už vím”. Dnes je to měsíc od jeho prvních dnů ve školce a pokaždé když mu řeknu, že dnes se jde do školky, začne se smát a vesele poskakovat, což je pro každého rodiče dobré znamení.
Za rozvoj našich dětí a úžasnou péči spojenou se srdcem děkujeme především skvělým učitelkám – Dominique, Lucii, Barboře, Petře a Andree. Všechny jsou v očích dětí naprosté hrdinky! A také děkujeme Božence, která nějak zvládla děti přesvědčit, že i buchtičky se šodó či hrachová kaše jsou k snědku. Na její svačinky bych se kolikrát ráda dostavila osobně…!!

Přejeme mnoho úspěchů ve vaší práci, kterou děláte dobře a především další spokojené dětské úsměvy.

Matt a Martina


 

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.