Přihlášení pro rodiče
Facebook

Spolupracujeme

Mensa
Centrum nadání

Dobrý anděl

KinderGarten > Česko-Anglické školky > Praha 4 Budějovická > Náš tým

Náš tým

Hedvika Čáslavová, DiS.

ředitelka a jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Má dlouholeté zkušenosti v oblasti předškolního vzdělávání, absolvovala kurzy s předškolní tématikou (Metoda dobrého startu, kurz Logopedie, Logopedický asistent, Předškoláci v MŠ, ADD a ADHD, Dětský vzdor, Hra na zobcovou flétnu, Metoda NTC Learning I, II. a III., Jak založit čtenářský klub a jiné) i v oblasti vzdělávání dospělých (pravidelné školení v oblasti výuku anglického jazyka). Vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích, obor učitelství pro mateřské školy a Vyšší odbornou školu ve Svatém Janu pod Skalou, obor pedagogika – vychovatelství. Po návratu z Velké Británie pracovala v jazykové škole jako lektorka anglického jazyka. Poté pokračovala devět let na pozici výkonné ředitelky a získala tak bohaté manažerské zkušenosti. Všechny tyto cenné zkušenosti využila ve spolupráci se společností KinderGarten, kde se stala manažerkou nově vznikající pobočky firemní školky firmy SIEMENS. Školka Stodůlka se stala velmi oblíbeným místem dětí i jejich rodičů. Věří, že i pobočka Budějovická je tím pravým a podnětným místem pro šťastné a spokojené děti, a kde rodiče nachází přátelské prostředí a chvíle odpočinku.


Ing. Pavla Máková

jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Vystudovala národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze. Dvacet let se zabývá vzděláváním dospělých, a to organizací otevřených i firemních seminářů (např. ČEZ, Pražská teplárenská, Česká pošta, Ministerstvo financí, TESCO atd.). Od roku 2012 spolupracuje se společností KinderGarten. Absolvovala kurz první pomoci, odborné semináře PhDr. L. Lažové, PhDr. J. Prekopové, PhDr. J. Fořtíkové, PhDr. D. Havlové, cyklus přednášek Centra nadání Metoda NTC I., II. a III.


 Bc. Klára Simonová

učitelka - Mensa klub

Vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích a bakalářské studium na Technické univerzitě v Liberci, obor Speciální pedagogika. Od útlého věku navštěvovala ZUŠ, výuku na zobcovou tenorovou flétnu, což využívá také při práci s dětmi. Absolvovala zkoušku psychických testů a také cyklus přednášek Centra nadání Metoda NTC Learning I., II. a III. Klára působila jako vychovatelka v dětském domově a čtvrtým rokem pracuje jako učitelka v mateřské škole KinderGarten Budějovická. 


Leana Margaret Petruzzo (Velká Británie) 

lektorka anglického jazyka

I am from Britain and I used to live in Lincolnshire which is the East of England. I have also spent 3 years living in Wales to finish my university degree. I decided to move to Prague to start teaching English as a Foreign Language as I have always wanted to teach. I love working with children and I have had previous experience assisting teachers at a Primary School in my village back at home, working with children from ages 4-10 years. My passions are art and music, all activities that allow you to be creative.


Andrea Hrodějová, DiS.

zdravotní sestra - nutriční terapeutka

Andrea vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze, obor nutriční terapeut. V době studia absolvovala praxi v několika pražských nemocnicích, zkušenosti má také jako chůva. Andrea má velmi kladný vztah k dětem, je přátelská a u dětí je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří tanec, horská turistika, plavání, vaření a pečení. 


Karolína Laňková

učitelka

Karolína vystudovala Střední pedagogickou školu v Praze 9 - obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Pracovala ve státních (MŠ Přímětická) i soukromých školách (PORG, Toulcův dvůr), kde získala bohaté zkušenosti nejen s vedením dětských kroužků (sborový zpěv, keramický kroužek, výtvarný i hudební kroužek, hra na flétnu). Karolína ráda maluje, hraje na foukací harmoniku i na klavír, jezdí na koni a také se věnuje gymnastice.


 Boženka Váňová

hospodyňka

Paní Boženka je naší hospodyňkou, která nám denně připravuje čerstvé a zdravé svačinky, vydává obědy a podílí se na sestavování vyváženého jídelníčku.


 

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.