KinderGarten > Česko-Anglické školky > Praha 4 Branik > Reference

Reference

Dcera navstevuje skolku od srpna a jsme velmi spokojeni. Bala jsem se probrecenych ran, ale vzdy se velmi tesi, neukapla slzicku a kdyz ji vyzvedavam, rekne, ze nechce domu, ze tam chce jeste byt. To povazuji za neuveritelne a prisuzuji to kvalite ucitelek a prijemneho prostredi. Ucitelky jsou mile, stejne jako reditelka, na vsem se da domluvit. Doporucuji!

Hana Glaserová

Nas syn chodil do skoly 3,5 roku, od zari zacal chodit do skoly. Na skolku on i my vzpominame jen v tom nejlepsim. Prijemne, ciste a pratelske prostredi, uzasne pani ucitelky, se kterymi se da o vsem mluvit a na vse se zeptat. Skvele tydenni programy, besidky, sleeping party, skolka v prirode. Jsme s manzelem oba dost zamestnani. Syn umel sice pri nastupu do skolky spoustu veci, ale na bezne veci jako je kresleni, vystrihovani a ostatni socialni dovednosti jako samostatnost syna v oblekani, jezeni aj. jsme nemeli moc casu. Trpelive pani ucitelky byly vzdy oporou a velmi rychle naucily syna samostatnosti. O tom, jak syn nechtel jeste v pet hodin domu, protoze si musi hrat s ostatnimi detmi a povidat s pani ucitelkou, moc radi vzpominame:-). Druhy syn nastoupi do skolky v lednu a ani na chvili bychom neuvazovali o tom, ze bychom vybrali jinou skolku. Uz se na Smarties zase moc tesime!

Hana Janecká

Naše dcera do školky Smarties chodila téměř 4 roky. Nyní je již ve škole, ale na školku pořád ráda vzpomíná a občas se tam stavíme. Přístup učitelek je skutečně skvělý. A to jak po lidské stránce, kdy si děti učitelky zamilují, tak po profesní. Navštěvujeme nyní školu se zaměřením na angličtinu a díky průpravě ve školce Smarties je naše dcera jedna z nejlepších ve třídě. Školku Smarties jednoznačně doporučuji!

Roman Pecl

Školka Smarties je velmi přátelská k dětem i rodičům, podporuje rozvoj dětí s ohledem na individuální potřeby dítěte a má ve svém programu výuku angličtiny i předškolní přípravu. Ve školce Smarties jsme našli skvělé a milé učitele, kteří si dokáží s dětmi hrát a zároveň je něco naučit. Syn Tomášek se do školky Smarties každý den těšil a naučil se tu spoustu užitečných věcí před nástupem do školy. Moc děkujeme za skvělou péči i přístup!

Hana Síčová

Naše milé učitelky,

Dnes jsme šli s Jajou poprvé do školy a vzpomínáme, jak jsme před dvěmi lety přišli poprvé k vám. Po prvním týdnu u vás jsme věděli, že jsme vybrali správně a do posledního dne jsme byli rádi, že jsme chodili k vám. Věříme, že váš přístup k dětem se pevně ukotvil v jejich mysli, a že budou také vzpomínat na vás.
Spolu s manželem vám chceme poděkovat za individuální přístup k dětem, rodinnou atmosféru a popřát hodně sil do vaší práce.

S pozdravem a přáním všeho nej do nového školního roku

Olga a Rostislav Žoudlíkovi

Děkujeme za milý a lidský přístup k dětem i rodičům, za spoustu krásných obrázků i jiných výtvorů, za inspirativní letní program a vůbec za vše. Jste skvělá školka a budete nám chybět.

Emička Vágnerová s rodiči

Skvělá školka, fantastické paní učitelky a ač už do školky nechodíme, stále vzpomínáme.

Alena Křivohlávková

Děkuji za vaši ohromnou a přeúžasnou péči a prostě za vše všechno!!! Všechny moc pozdravujeme.

Anna Kalistová