KinderGarten > Dětské akce > AC Sparta Praha

AC Sparta Praha

Rodinná tribuna již od jara 2007 nabízí více než 500 bezpečných a pohodlných míst vhodných zejména pro děti a jejich doprovod. Sektory H 23 a H 24, kde najdete Rodinnou tribunu, se nacházejí v klidné části stadionu, dostatečně daleko od sektorů domácích i hostujících vlajkonošů. Doprovodný program zabaví jistě každého neposedu. Veškeré doprovodné akce jsou zaměřené právě na nejmladší návštěvníky GENERALI Areny. Volný prostor za tribunou slouží k umístění obslužných stánků a nejrůznějších atrakcí pro děti. V dětské fanzóně, umístěné na lávce k restauraci McDonald's, se mohou nejmladší fanoušci vyřádit při střelbě na branku, hraní stolního fotbálku či pořídit neobvyklé fotografie z naší fotostěny.

Nezapomínáme ani na nejmenší děti, pro něž je v horním patře restaurace McDonald's připraven dětský koutek (přístupný po lávce za doprovodu asistenta).

Od letošní sezony bude provozovatelem rodinné tribuny společnost KinderGarten, která tak zajistí pestrý a profesionální program pro návštěvníky stadionu.

Kromě stánků s občerstvením najdete na ochozu za Rodinnou tribunou stánek, kde si můžete zapůjčit fandící pomůcky, sedáky a deky (v případě chladnějšího počasí). Tváře malých fanoušků zajisté rozzáří klubové barvy, s jejichž namalováním rádi pomohou pracovníci KinderGarten – anglické a firemní školky.


Pro více informací volejte: 776 003 003

 

Máte dotaz nebo zájem o naše služby?
Kontaktujte nás:

Opište text z obrázku:

Položky označené * jsou povinné.