Praha 4 Kunratice

Odpolední klub

Anglický odpolední klub pro školáky je veden rodilými mluvčími a jedná se o program určený pro děti prvního stupně základní školy, které si chtějí udržet dosavadní získané znalosti anglického jazyka a nadále se v něm zdokonalovat. Důležitou roli sehrává skutečnost, že výuka probíhá v malých skupinkách, které jsou maximálně do deseti dětí.
Do našeho odpoledního klubu přicházejí děti s různou znalostí anglického jazyka, na což jsme připraveni a pomocí skupinové práce, práce na projektech a diferencované výuce jsme schopni zajistit podmínky pro všechny děti podle jejich individuálních potřeb.

Vzdělávací program je veden jako příprava na cambridgské zkoušky YLE (Young Learners English Tests), a to na úroveň Starters, Movers a Flyers. Zajištění účasti na zkoušce pak organizuje naše škola na základě Vašeho zájmu a děti jsou na zkoušku doprovázeny pedagogem.

Zkoušek zúčastněné děti dostanou certifikát vydaný syndikátem Cambridge ESOL, který informuje o jejich úspěšnosti v každé části zkoušky zvlášť, a to pomocí znaků na stupnici 1-5. Žádné z dětí u zkoušky nemůže "propadnout" a zároveň se odhalí silné a případné slabší stránky kandidáta.

KDY A KDE Náš klub nabízíme ve všední dny od 14.00 do 16.00 v prostorách naší anglické mateřské školky KinderGarten Kunratice. Děti během odpoledne dostávají svačinu a dbáme i na pitný režim.

  • 13:00-14:00 picking-up from ZŠ Kunratice and meeting in KinderGarten
  • 14:00-16:00 2x 45 min lesson and snack
  • 16:00-16:15 picking-up

CENA

  • 1x týdně 9.000 Kč za pololetí
  • 2x týdne 18.000 Kč za pololetí

Vrátit se zpět na školku