KinderGarten Budějovická

Our team

Bc. Hedvika Čáslavová, DiS.

ředitelka a jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Má dlouholeté zkušenosti v oblasti předškolního vzdělávání, absolvovala kurzy s předškolní tématikou (Metoda dobrého startu, kurz Logopedie, Logopedický asistent, Předškoláci v MŠ, ADD a ADHD, Dětský vzdor, Hra na zobcovou flétnu, Metoda NTC Learning I, II. a III., Jak založit čtenářský klub, Diagnostika dětského výtvarného projevu, Komunikace s rodiči, Infekční nemoci v MŠ, Kurz První pomoci, Kvalifikační studium pro ředitele škol a školských zařízení a mnoho dalšího) i v oblasti vzdělávání dospělých (pravidelné školení v oblasti výuku anglického jazyka). Vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích, obor učitelství pro mateřské školy, Vyšší odbornou školu ve Svatém Janu pod Skalou, obor speciální pedagogika - vychovatelství a Vysokou školu Jana Amose Komenského v Praze, obor speciální pedagogika - vychovatelství. Po návratu z Velké Británie pracovala v jazykové škole jako lektorka anglického jazyka. Poté pokračovala devět let na pozici výkonné ředitelky a získala tak bohaté manažerské zkušenosti, které využila ve spolupráci se společností KinderGarten, kde se stala manažerkou nově vznikající pobočky firemní školky firmy SIEMENS. Školka Stodůlka se stala velmi oblíbeným místem dětí i jejich rodičů. Od roku 2012 je majitelkou mateřské školy KinderGarten Budějovická, ve které vede pedagogickou a provozní agendu. Věří, že se jí podařilo vybudovat školku plnou šťastných a spokojených děti, kde i rodiče nachází přátelské prostředí a láskyplnou atmosféru.

Ing. Pavla Máková

jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Vystudovala národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze. Dvacet let se zabývala vzděláváním dospělých, a to organizací otevřených i firemních seminářů (např. ČEZ, Pražská teplárenská, Česká pošta, Ministerstvo financí, TESCO atd.), kde získala bohaté manažerské zkušenosti. Od roku 2012 je majitelkou školky KinderGarten Budějovická, ve které vede provozní a ekonomickou agendu. Své vzdělání si rozšířila o Kurz asistenta pedagoga v Národním institutu dalšího vzdělávání, dále absolvovala cyklus přednášek Centra nadání Metoda NTC I., II. a III., odborné semináře PhDr. L. Lažové, PhDr. J. Prekopové, PhDr. J. Fořtíkové, PhDr. D. Havlové, kurz První pomoc, Nejčastější infekční onemocnění dětí předškolního věku, a seminář Pestrá strava a nutriční doporučení dětí MŠ. Vzdělávání dětí s úsměvem, radostí a láskou, stejně tak vytváření rodinné atmosféry ve školce ji přináší profesní naplnění a osobní štěstí. 

Bc. Michaela Svobodová, DiS.

teacher

Michaela vystudovala Obchodní akademii v Jihlavě a poté pokračovala ve studiu ekonomie v Českých Budějovicích. Po celý její život ji to ale táhlo k dětem. V práci s malými človíčky se našla, a tak se rozhodla od září 2019 začít studovat Vyšší odbornou školu sociální v Jihlavě se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku. Má více než roční praxi s učitelstvím v mateřské škole a další zkušenosti s prací s dětmi posbírala také během letních táborů či několikaměsíčního au pair pobytu v Anglii. Její vášní je asijská kultura a čínský jazyk, ráda zpívá a hraje na klavír.

Bc. Tereza Kutalová

teacher

Tereza vystudovala obor výtvarná výchova a vizuální tvorba se zaměřením na vzdělávání na Pedagogické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Tento obor si zvolila s vizí pokračovat ve studiu umění po absolvování střední uměleckoprůmyslové školy. Na vysoké škole si však uvědomila, že ji to více táhne k práci s dětmi předškolního věku a po létě stráveném v Londýně jako Au pair, kde se starala o 3 děti ve věku 1, 2 a 4 roky, si dokázala samu sebe představit jako učitelku v mateřské škole. Při studiu na vysoké škole doučovala anglický jazyk na prvním stupni základní školy  Populo a poté pomáhala v dětské skupině Šikulkové, kde se starala o děti od 1 do 3 let. Ve volném čase se zajímá o kulturu, umění, cestování a ráda se věnuje četbě.

Andrea Hrodějová, DiS.

učitelka v mateřské škole, zdravotní sestra - nutriční terapeutka

Andrea vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze, obor nutriční terapeut. V době studia absolvovala praxi v několika pražských nemocnicích, zkušenosti má také jako chůva. Andrea má velmi kladný vztah k dětem, je přátelská a u dětí je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří tanec, horská turistika, plavání, vaření a pečení. 

Michael Vitales-Lanuza (USA)

English teacher

Hello, I'm Michael! I'm from Grand Rapids, Michigan. I studied anthropology at Grand Valley State University where I focused on cultural and linguistic anthropology. My interest in language is what made me want to teach English! I have 4 years of experience teaching English in Prague. I took a TEFL course in Prague in 2016, but fully moved here in the summer of 2017. I have been teaching adults and children English ever since. Teaching children is a rewarding experience for me, and I enjoy teaching young learners more than job I've ever had in my life. I love seeing how children develop and seeing them learn and grow. I love living in Prague because it offers a unique cultural experience in the architecture, food and people, and it has amazing natural beauty with its mountains and forests.

Oksana Shlosar

hospodyňka

Oksanou Shlosar pracovala jako asistentka v kuchyni ZŠ a MŠ v Praze 6. Má vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, ve volném čase se ráda věnuje vaření, pečení, sportu – cyklistika, nordic walking, ráda čte a cestuje, Má dva syny ve věku 16 a 19 let a je velmi milá a usměvavá.  

Go back to the kindergarten