Praha 4 Budějovická

Náš tým

Bc. Hedvika Čáslavová, DiS.

ředitelka a jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Má dlouholeté zkušenosti v oblasti předškolního vzdělávání, absolvovala kurzy s předškolní tématikou (Metoda dobrého startu, kurz Logopedie, Logopedický asistent, Předškoláci v MŠ, ADD a ADHD, Dětský vzdor, Hra na zobcovou flétnu, Metoda NTC Learning I, II. a III., Jak založit čtenářský klub, Diagnostika dětského výtvarného projevu, Komunikace s rodiči, Infekční nemoci v MŠ, Kurz První pomoci, Kvalifikační studium pro ředitele škol a školských zařízení a mnoho dalšího) i v oblasti vzdělávání dospělých (pravidelné školení v oblasti výuku anglického jazyka). Vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích, obor učitelství pro mateřské školy, Vyšší odbornou školu ve Svatém Janu pod Skalou, obor speciální pedagogika - vychovatelství a Vysokou školu Jana Amose Komenského v Praze, obor speciální pedagogika - vychovatelství. Po návratu z Velké Británie pracovala v jazykové škole jako lektorka anglického jazyka. Poté pokračovala devět let na pozici výkonné ředitelky a získala tak bohaté manažerské zkušenosti, které využila ve spolupráci se společností KinderGarten, kde se stala manažerkou nově vznikající pobočky firemní školky firmy SIEMENS. Školka Stodůlka se stala velmi oblíbeným místem dětí i jejich rodičů. Od roku 2012 je majitelkou mateřské školy KinderGarten Budějovická, ve které vede pedagogickou a provozní agendu. Věří, že se jí podařilo vybudovat školku plnou šťastných a spokojených děti, kde i rodiče nachází přátelské prostředí a láskyplnou atmosféru.

Ing. Pavla Máková

jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Vystudovala národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze. Dvacet let se zabývala vzděláváním dospělých, a to organizací otevřených i firemních seminářů (např. ČEZ, Pražská teplárenská, Česká pošta, Ministerstvo financí, TESCO atd.), kde získala bohaté manažerské zkušenosti. Od roku 2012 je majitelkou školky KinderGarten Budějovická, ve které vede provozní a ekonomickou agendu. Své vzdělání si rozšířila o Kurz asistenta pedagoga v Národním institutu dalšího vzdělávání, dále absolvovala cyklus přednášek Centra nadání Metoda NTC I., II. a III., odborné semináře PhDr. L. Lažové, PhDr. J. Prekopové, PhDr. J. Fořtíkové, PhDr. D. Havlové, kurz První pomoc, Nejčastější infekční onemocnění dětí předškolního věku, a seminář Pestrá strava a nutriční doporučení dětí MŠ. Vzdělávání dětí s úsměvem, radostí a láskou, stejně tak vytváření rodinné atmosféry ve školce ji přináší profesní naplnění a osobní štěstí.

Andrea Hrodějová, DiS.

zdravotní sestra/chůva - nutriční terapeutka

Andrea vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze, obor nutriční terapeut. V době studia absolvovala praxi v několika pražských nemocnicích, zkušenosti má také jako chůva. Andrea má velmi kladný vztah k dětem, je přátelská a u dětí je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří tanec, horská turistika, plavání, vaření a pečení.

Jennifer Anne Mabon (Velká Británie)

lektorka anglického jazyka

Jennifer is from Great Britain from a town called Livingston which is in the central area of Scotland. After she left high school she got her HNC in Early Education and Childcare. She then worked in a nursery for ages 0-5 years old and was there for 6 months. She decided she wanted to travel and ended up working in America for 2 years as an au pair for two children aged 3 and 8 years old. When she returned to Scotland she knew she wanted to live abroad and experience more new cultures. Jennifer found the TEFL course in Prague and really loved this city so she wanted to stay here to work. Her favourite things are music, art and she loves being creative.

Joscelyn Evener (USA)

lektorka anglického jazyka

Joscelyn is from New York, United States and have a bachelor's degree in sociology and human services. Before coming to Prague she worked in a group home for children, and in summer camps. She completed her TEFL certificate here in Prague and couldn’t imagine teaching anywhere else, the city is so beautiful! "I think working with children is one of the most joyful experiences on earth, I look forward to the school year."

Autumn Mills (USA)

lektorka anglického jazyka

She is from West Virginia in the United States. Her bachelor’s degree is in Psychology, and she is currently earning a master’s in TESOL (Teaching English to speakers of other languages). Her TEFL certification was completed here in Prague. She enjoyed the city so much that she decided to stay past the course. "Early learners are my passion, and I am so excited to meet each of the students for the upcoming school year!"

Shelby Spring (USA)

lektorka anglického jazyka

Shelby is from the United States and grew up in San Diego, California. She graduated from university with a bachelor’s degree in Education. She moved to Prague to receive a TEFL certificate and taught primary school students before coming to Prague. "I love children and can’t wait for this school year to start!"

Kristýna Pejchová

učitelka

Kristýna vystudovala Střední Pedagogickou školu v Mostě. Již od dětství se věnovala hudbě a pohybu. Učila na housle a deset let se věnovala tanci na profesionální úrovni. Na střední škole se nadchla pro klavír a ten ji baví do dnes. Dva roky žila v Belgii, kde studovala Holandštinu. Po návratu do ČR jí chyběl pohyb a děti. Vrátila se zpět do mateřské školy a objevila jógu. Prošla několika kurzy jógy pro děti v České asociaci dětské jógy pod vedením výborné lektorky Hanky Luhanové. "Těší mne, když mohu dětem vytvářet bezpečné prostředí pro sebevyjádření a kreativitu."

Boženka Váňová

hospodyňka

Paní Boženka je naší hospodyňkou, která nám denně připravuje čerstvé a zdravé svačinky, vydává obědy a podílí se na sestavování vyváženého jídelníčku.