Praha 4 Braník

O nás

Jazyková školka Kindergarten Smarties nabízí bilingvální rodinné prostředí, které poskytuje bohatý program v českém a anglickém jazyce pro děti zpravidla od 2,5 do 7 let.

Výuka

Dětem se věnují jak čeští učitelé, tak rodilí mluvčí. Metodika výuky angličtiny, kterou používáme, staví na nejmodernějších trendech ve výuce dětí a je pojata hravou formou, kdy využívá zejména pohádky, písničky, říkadla, různé hry a další interaktivní prvky. Vzdělávací program podporuje individuální a nesoutěživý přístup k výuce.

Prostory

Od 25. 7. 2011 sídlíme v nových prostorech, které se nacházejí v klidné části Prahy, v Braníku. Dětem je k dispozici zrekonstruovaná budova se zahradou, která splňuje veškeré hygienické požadavky na prostory a provoz podle vyhlášek č. 410/2005 Sb., č. 137/2004 Sb. a č. 268/2009 Sb.

Otevírací doba

Školka je otevřena každý všední den od 7.30 do 18 hodin. Program pro děti začíná v 9 hodin.

Pro rodiče a děti připravujeme společná tematická odpoledne nebo celé dny, výlety a relaxační pobyty.

Motivujeme rodiče ke spolupráci na dění ve škole. Vítáme také nové nápady nebo aktivní pomoc při doprovodných akcích.