Liberec

Our team

Jana Zemanová

učitelka včeliček

Jmenuji se Dana Bláhová, je mi 28 let a třetím rokem pracuji jako učitelka v anglické školce Kindergarten Liberec. Vystudovala jsem Střední soukromou školu Maja a také Technickou univerzitu v Liberci obor Pedagogika - vychovatelství. Během studia jsem absolvovala řadu praxí a stáží jak na základních školách, tak i v mateřských školkách, kde jsem získala řadu cenných zkušeností. Také jsem pracovala jako au pair ve Velké Británii. Ve volném čase ráda sportuji, chodím na procházky a čtu si. Ve školce vedu hodiny flétny a zpěvu a jógy, které děti milují. Pokud se o nás chcete dozvědět více informací, neváhejte se na nás přijít podívat!

Ryan Scully

učitel žabiček (předškoláků)

Jmenuji Ryan a pocházím z Irska. V anglické školce Kindergarten pracuji již třetím rokem a jsem velmi spokojený. Je mi 30 let a vystudoval jsem Střední odbornou školu v Navan v Irsku.  Pracoval jsem jako učitel angličtiny v mateřské školce ve Staré Boleslavi a zároveň jsem docházel na základní školu, kde jsem měl možnost seznámit se s dětmi školního věku.  Dále jsem získal certifikát TESOL a CLIL. Práce s dětmi mě velice baví a doufám, že budu velkým parťákem pro naše dětičky.

Kelly Turner

učitelka berušek (prostřední)

Jmenuji se Kelly Turner a je mi 28 let a pocházím z USA.  Vystudovala jsem Univerzitu v New Yorku.  V rámci studia a po ukončení školy jsem pracovala jako dobrovolná učitelka angličtiny, kde jsem měla možnost se seznámit se s dětmi všech věkových kategorií. V naší anglické školce pracuji celkově třetím rokem. Ve svém volném čase ráda cestuji a miluji přírodu.

Ing. Lenka Pulkrábková

director

Lenka studied Faculty of economic in Prague. She set up Kindergarten Liberec in 2008. After 10 succesfull year of kindergarten she decided to built brand new school. In 2018 the school was finished. She has 2 sons who go to the primary school. She has a lot of experience in education, she completed nanny course and post graduated pedagogic school. She believes that she built kindergarten full of happy kids, parents and teachers.

Go back to the kindergarten