Liberec

Náš tým

V naší školce jsou nabízeny komplexní služby s maximální kvalitou, připravované pro potřeby každého jedince a jeho rodiče. Všichni naši učitelé jsou pečlivě vybíráni a splňují velmi specifická kritéria. Pracují zde pouze profesionálové, kteří mají odpovídající vzdělání v oboru předškolního vzdělávání a s výukou dětí v tomto věku mají dlouholeté zkušenosti.

Velice dbáme na kvalitní vzdělání našich zaměstnanců, kteří procházejí pravidelnými školeními a doplňkovými kurzy (instruktorský kurz, kurz první pomoci atd.).Iveta Kolínová

ředitelka

Jmenuji se Iveta Kolínová, jsem ředitelkou v této mateřské škole. Zároveň jsem ředitelkou a učitelkou v mateřské škole U letiště, se kterou také spolupracujeme.

Bc. Zuzana Cýrusová

učitelka

Jmenuji se Zuzka Cýrusová, je mi 25 let a pracuji jako učitelka v anglické školce Kindergarten Liberec.Vystudovala jsem Předškolní pedagogiku a poté Pedagogiku volného času na Technické univerzitě v Liberci. Ve školce pracuji prvním rokem. Během studia jsem absolvovala řadu praxí a stáží jak na základních školách, tak i v mateřských školkách, kde jsem získala řadu cenných zkušeností. Ve volném čase ráda chodím na výlety, trávím čas s kamarády a ráda bruslím. Ve školce vedu hodiny jógy, které děti milují. Ve školce vedu předškolní přípravu pro děti, které nastupují do základní školy. Pokud se o nás chcete dozvědět více informací, neváhejte se na nás přijít podívat!

Ing. Lenka Pulkrábková

učitelka a jednatelka

Jmenuji se Lenka a ve školce pracuji jako učitelka. Vystudovala jsem ekonomickou fakultu ČZU v Praze. Školku Kindergarten Liberec jsem založila v roce 2008. Po deseti úspěšných letech školky jsem se rozhodla postavit zbrusu novou  na zelené louce a v roce 2018 ji úspěšně zkolaudovala. Jsem matkou dvou synů, kteří již navštěvují základní školu. Mám mnohaleté zkušenosti se vzděláváním dětí, vzdělání jsem si v roce 2016 doplnila kurzem chůvy a pomaturitním studiem soukromé pedagogické školy. Věřím, že se mi podařilo vybudovat školku, která je plná spokojených dětí, rodičů i učitelů.

Ryan Scully

žabičky (předškoláci)

Jmenuji Ryan a pocházím z Irska. V anglické školce Kindergarten pracuji již čtvtvým rokem a jsem velmi spokojený. Je mi 30 let a vystudoval jsem Střední odbornou školu v Navan v Irsku.  Pracoval jsem jako učitel angličtiny v mateřské školce ve Staré Boleslavi a zároveň jsem docházel na základní školu, kde jsem měl možnost seznámit se s dětmi školního věku.  Dále jsem získal certifikát TESOL a CLIL. Práce s dětmi mě velice baví a doufám, že budu velkým parťákem pro naše dětičky. Ve školce vedu hodiny anglického jazyka.

Luke Piantadosi

berušky

Jmenuji se Luke Piantadosi a je mi 27 let a pocházím z Austrálie.  Vystudoval jsem univerzitu v Adelaide.  V rámci studia a po ukončení školy jsem pracoval jako dobrovolný učitel angličtiny, kde jsem měl možnost se seznámit se s dětmi všech věkových kategorií. V naší anglické školce pracuji celkově čtvrtým rokem a vedu hodiny anglického jazyka ve třídě berušky. Ve svém volném čase rád cestuji.

Vrátit se zpět na školku