Liberec

Náš tým

V naší školce jsou nabízeny komplexní služby s maximální kvalitou, připravované pro potřeby každého jedince a jeho rodiče. Všichni naši učitelé jsou pečlivě vybíráni a splňují velmi specifická kritéria. Pracují zde pouze profesionálové, kteří mají odpovídající vzdělání v oboru předškolního vzdělávání a s výukou dětí v tomto věku mají dlouholeté zkušenosti.

Velice dbáme na kvalitní vzdělání našich zaměstnanců, kteří procházejí pravidelnými školeními a doplňkovými kurzy (instruktorský kurz, kurz první pomoci atd.).

Iveta Kolínová

ředitelka

Jmenuji se Iveta Kolínová, jsem ředitelkou v této mateřské škole. Zároveň jsem ředitelkou a učitelkou v mateřské škole U letiště, se kterou také spolupracujeme.

Bc. Věra Trejbalová

učitelka

Jmenuji se Věra Trejbalová, je mi 24let a pracuji jako učitelka v anglické školce Kindergarten Liberec.Vystudovala jsem speciální pedagogiku na Technické univerzitě v Liberci a ve školce pracuji již dva roky. Během studia jsem absolvovala řadu praxí a stáží jak na základních školách, tak i v mateřských školkách, kde jsem získala řadu cenných zkušeností. Ve volném čase ráda sportuji, chodím na procházky a čtu si. Ve školce vedu hodiny jógy, které děti milují. Pokud se o nás chcete dozvědět více informací, neváhejte se na nás přijít podívat!

Ing. Lenka Pulkrábková

učitelka

Jmenuji se Lenka a ve školce pracuji jako učitelka. Vystudovala jsem ekonomickou fakultu ČZU v Praze. Školku Kindergarten Liberec jsem založila v roce 2008. Po deseti úspěšných letech školky jsem se rozhodla postavit zbrusu novou  na zelené louce a v roce 2018 ji úspěšně zkolaudovala. Jsem matkou dvou synů, kteří již navštěvují základní školu. Mám mnohaleté zkušenosti se vzděláváním dětí, vzdělání jsem si v roce 2016 doplnila kurzem chůvy a pomaturitním studiem soukromé pedagogické školy. Věřím, že se mi podařilo vybudovat školku, která je plná spokojených dětí, rodičů i učitelů.

Ryan Scully

žabičky (předškoláci)

Jmenuji Ryan a pocházím z Irska. V anglické školce Kindergarten pracuji již čtvtvým rokem a jsem velmi spokojený. Je mi 30 let a vystudoval jsem Střední odbornou školu v Navan v Irsku.  Pracoval jsem jako učitel angličtiny v mateřské školce ve Staré Boleslavi a zároveň jsem docházel na základní školu, kde jsem měl možnost seznámit se s dětmi školního věku.  Dále jsem získal certifikát TESOL a CLIL. Práce s dětmi mě velice baví a doufám, že budu velkým parťákem pro naše dětičky. Ve školce vedu hodiny anglického jazyka.

Kelly Turner

berušky

Jmenuji se Kelly Turner a je mi 30 let a pocházím z USA.  Vystudovala jsem Univerzitu v New Yorku.  V rámci studia a po ukončení školy jsem pracovala jako dobrovolná učitelka angličtiny, kde jsem měla možnost se seznámit se s dětmi všech věkových kategorií. V naší anglické školce pracuji celkově čtvrtým rokem a vedu hodiny anglického jazyka a zároveň dělám hospodářku. Ve svém volném čase ráda cestuji a miluji přírodu.