O nás

Vítáme Vás v KinderGarten. První soukromá mateřská školka KinderGarten přinese Vašim dětem kvalitní jazykovou vybavenost a nejlepší přípravu na základní školu. Nabízíme Vám individuální a laskavý přístup profesionálních pedagogů včetně rodilých mluvčích.

Síť mateřských školek KinderGarten provozujeme od roku 2005 a tradiční anglické školky KinderGarten jsme rozšířili i o jazykové a firemní školky (Raiffeisenbank, Siemens, E.ON a UniCredit Bank) po celé Praze a okolí, v Českých Budějovicích, Brně, Mladé Boleslavi a Liberci. Soukromé mateřské školky KinderGarten chystáme i v dalších městech v České republice.

KinderGarten pro děti

Děti zapisujeme do mateřské školky KinderGarten v průběhu celého kalendářního roku, a to již od 18 měsíců! Můžete si vybrat mateřské školky anglické nebo česko-anglické. Můžete ale využít i náš anglický odpolední klub pro školáky.

KinderGarten pro podnikatele

Chcete ve svém městě soukromou mateřskou školku KinderGarten? Založte ji! Jako první společnost na českém trhu nabízíme možnost zřízení a provoz vlastní mateřské školky formou franchise.

KinderGarten pro firmy

Máte problém sehnat mateřskou školku pro své zaměstnance? Jako první v ČR nabízíme možnost využití stávajících školek po celé ČR pro korporátní klientelu nebo zřízení a provoz vlastní firemní školky.

Jaké jsou největší výhody KinderGarten?

• vzdělávací program
  • kvalifikovaný pedagogický personál
  • minimální počet dětí na učitele
  • spolupráce s Centrem nadání - Mensa ČR