Statenice Chytrá Sovička

Naše školka se nachází se na severozápadě Prahy, v blízkosti Letiště Praha. Mateřská škola Statenice je vedena ředitelkou Lucií Ferreirovou, která má mnoholeté zkušenosti z Jižní Afriky, kde vlastnila řetězec šesti mateřských škol. Po návratu do Prahy, chtěla pokračovat v práci s dětmi, i proto se stala členem týmu školek KinderGarten. S nejvýše dvaceti dětmi a pestrými kroužky se mateřská škola těší velkému zájmu. Mezi aktivity, které ve školce pro děti pořádáme pro děti patří tenis, jízda na koni a keramika.

Děti jsou zde rozděleny do dvou hlavních tříd. Jedna skupina je ve věku dvou až tří let a ve druhé třídě jsou děti od čtyř do šesti let. Vzhledem k malému počtu dětí ve třídách je zaručen individuální přístup a děti tak brzy získávají dobrý přehled o anglickém jazyce.