Liberec

Náš tým

V naší školce jsou nabízeny komplexní služby s maximální kvalitou, připravované pro potřeby každého jedince a jeho rodiče. Všichni naši učitelé jsou pečlivě vybíráni a splňují velmi specifická kritéria. Pracují zde pouze profesionálové, kteří mají odpovídající vzdělání v oboru předškolního vzdělávání a s výukou dětí v tomto věku mají dlouholeté zkušenosti.Pro nejmenší děti ve věku od 18. do 30. měsíce máme k dispozici zdravotní sestru se specializací na předškolní výchovu. Velice dbáme na kvalitní vzdělání našich zaměstnanců, kteří procházejí pravidelnými školeními a doplňkovými kurzy (instruktorský kurz, kurz první pomoci atd.).

Jana Zemanová

učitelka včeliček

Jmenuji se Jana Zemanová, je mi 34let a pracuji jako učitelka v anglické školce Kindergarten Liberec.Studovala jsem kurz asistenta pedagoga. Během studia jsem absolvovala řadu praxí a stáží jak na základních školách, tak i v mateřských školkách, kde jsem získala řadu cenných zkušeností. Mám sedmiletou dceru, která již navštěvuje základní školu. Ve volném čase ráda sportuji, chodím na procházky a čtu si. Ve školce vedu hodiny jógy, které děti milují. Pokud se o nás chcete dozvědět více informací, neváhejte se na nás přijít podívat!

Ryan Scully

učitel žabiček (předškoláků)

Jmenuji Ryan a pocházím z Irska. V anglické školce Kindergarten pracuji již třetím rokem a jsem velmi spokojený. Je mi 30 let a vystudoval jsem Střední odbornou školu v Navan v Irsku.  Pracoval jsem jako učitel angličtiny v mateřské školce ve Staré Boleslavi a zároveň jsem docházel na základní školu, kde jsem měl možnost seznámit se s dětmi školního věku.  Dále jsem získal certifikát TESOL a CLIL. Práce s dětmi mě velice baví a doufám, že budu velkým parťákem pro naše dětičky.

Kelly Turner

učitelka berušek (prostřední)

Jmenuji se Kelly Turner a je mi 29 let a pocházím z USA.  Vystudovala jsem Univerzitu v New Yorku.  V rámci studia a po ukončení školy jsem pracovala jako dobrovolná učitelka angličtiny, kde jsem měla možnost se seznámit se s dětmi všech věkových kategorií. V naší anglické školce pracuji celkově třetím rokem. Ve svém volném čase ráda cestuji a miluji přírodu.

Ing. Lenka Pulkrábková

ředitelka

Vystudovala ekonomickou fakultu ČZU v Praze. Školku Kindergarten Liberec založila již v roce 2008. Po deseti úspěšných letech školky se rozhodla postavit zbrusu novou  na zelené louce a v roce 2018 ji úspěšně zkolaudovala. Je matkou dvou synů, kteří již navštěvují základní školu. Má mnohaleté zkušenosti se vzděláváním dětí, vzdělání si doplnila kurzem chůvy a pomaturitním studiem soukromé pedagogické školy. Věří, že se ji podařilo vybudovat školku, která je plná spokojených dětí, rodičů i učitelů.