Liberec

Odpolední aktivity

Hudební kroužek - hraní na flétnu

Každé pondělí pod vedením našeho pana učitele Ryana děti zpívají anglické písničky a učí se správně dýchat a hrát na flétnu

Výtvarný kroužek

Každé úterý pod vedením naší paní učitelky Kelly probíhá výtvarný kroužek.

Tenis

Každou středu dopoledne pod vedením tenisového trenéra se děti učí základy tenisu, chodíme do tenisové haly Nisa.

Předškolní příprava

Cílem této přípravy je doplnit vzdělání dětí předškolního věku dle požadavků pro vstup do základní školy. Děti se učí české písničky a básničky, obohacují si slovní zásobu a rozvíjí logické myšlení různě zaměřenými činnostmi.

Solná jeskyně

Každý čtvrtek navštěvují děti solnou jeskyni, která se nachází v centru města. Děti 45 minut dýchají sůl, která je všude přítomna. Říká se, že 45 minut v solné jeskyni nahradí 3 dny u moře.

Dětská jóga

Kažýd pátek pod vedením zkušené lektorky jogy zažijí děti hodinku plnou pohybu, protahování a správného dýchání. Třída je provoněna vonnými olejíčky, které děti zbožňují.