Praha 4 Rozárčina

Náš tým

Zdeňka Šindlerová

provozní manažerka

Vystudovala střední obchodní školu obor podnikání a po ukončení studia pracovala jako vedoucí provozovny. Po mateřské dovolené nastoupila do společnosti KinderGarten na pozici asistentky jednatele společnosti. Od roku 2012 působila ve firemní školce UniCreditBank jako hospodářka a hospodyňka. V naší školce KinderGarten Rozárčina pracuje na pozici provozní manažerky.

Marianna Nardecchia (USA)

lektorka anglického jazyka

My name is Marianna and I am from Rochester, New York. I graduated from East Carolina University with a degree in health services management. Throughout college I worked as a waitress and as a nanny, developing many interpersonal skills. After graduation I spent months traveling around the world (32 countries and counting!) and discovered my love for European culture. I moved to Prague in January, got TEFL certified, and am so excited to begin my career of teaching English to children!

Lewis Darwin (Velká Británie)

lektor anglického jazyka

My name is Lewis Darwin and I’m originally from Liverpool, England. I studied a bachelor’s in physics at Manchester University and currently continue my studies in the master’s degree programme at The Open University. I came to Prague in July of 2020 to complete my CELTA, a Cambridge English teaching certification. Since then, I’ve spent my time teaching English to a variety of students of all backgrounds and ages. During my time teaching here I have found that I most enjoy working with young learners and decided to continue doing so while living in Prague

Michaela Bednářová, DiS.

učitelka v mateřské škole

bb

Eliška Hanlová

asistent pedagoga

Eliška absolvovala Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce a souběžně ZUŠ. Poté navštěvovala pomaturitní kurz anglického jazyka. Během života se intenzivně věnovala hudbě. A to hře na housle a zejména zpěvu. Momentálně navštěvuje konzervatoř v Pardubicích, kde studuje obor klasický zpěv. Souběžně se studiem docházela soukromě do rodinných domácností a pečovala o děti ve věku 0-5 let. Eliška je dvojnásobnou tetou a má velmi pozitivní vztah k dětem a hudbě. Ráda tráví čas v přírodě, jízdou na kole nebo vaří. Je usměvavá a trpělivá.

Bc. Tereza Kutalová

učitelka v mateřské škole

Tereza vystudovala obor výtvarná výchova a vizuální tvorba se zaměřením na vzdělávání na Pedagogické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Tento obor si zvolila s vizí pokračovat ve studiu umění po absolvování střední uměleckoprůmyslové školy. Na vysoké škole si však uvědomila, že ji to více táhne k práci s dětmi předškolního věku a po létě stráveném v Londýně jako Au pair, kde se starala o 3 děti ve věku 1, 2 a 4 roky, si dokázala samu sebe představit jako učitelku v mateřské škole. Při studiu na vysoké škole doučovala anglický jazyk na prvním stupni základní školy  Populo a poté pomáhala v dětské skupině Šikulkové, kde se starala o děti od 1 do 3 let. Ve volném čase se zajímá o kulturu, umění, cestování a ráda se věnuje četbě.