Praha 4 Rozárčina

Náš tým

Mgr. & Bc. Eliška Surmařová

provozní ředitelka - učitelka

Eliška vystudovala Gymnázium Lesní čtvrť ve Zlíně. Poté pokračovala ve studiu na fakultě humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně obor Sociální pedagogika a na fakultě filozofické Univerzity Palackého v Olomouci obor Psychologie. Od září 2019 ji čeká roční studium oboru předškolní pedagogika. Několik let se věnovala dobrovolnictví i mezinárodnímu dobrovolnictví, při kterém získala nejen pedagogické zkušenosti. Působila například v Keni nebo Indonésii. Následně dostala příležitost studia na ISI Denpasar v Indonésii, obor umění a tradiční tanec, která se nedala odmítnout. S tím souvisí rovněž její vášeň pro tanec a hudbu, kterým se věnuje od útlého věku. Eliška se domluví plynně anglicky a indonésky. Baví ji také sebevzdělávání se zaměřením na psychologii a terapie tancem.

Emily Cootes (UK)

lektorka anglického jazyka

Emily is from Northamptonshire in the United Kingdom. She graduated from Bath Spa University with a degree in Acting in July 2019. Since the summer she has been studying to complete her TEFL certification and was working within a summer camp in the uk gaining experience within the education industry. She is always looking to apply her performance based background into the education system, creating an immersive and innovative environment for the children. She has recently moved to Prague and is looking to develop her career here.

Maria Madison (USA)

lektorka anglického jazyka

Hello! My name is Maria Madison and I am from Minneapolis, Minnesota.  I am 24 years old and studied psychology during college. I moved to Prague in September to teach English and work with kids!  I love to read, cook, sing and run.  I love to travel and have been to 25 different countries. So far, Czech Republic is my favorite!

Marianna Nardecchia (USA)

lektorka anglického jazyka

My name is Marianna and I am from Rochester, New York. I graduated from East Carolina University with a degree in health services management. Throughout college I worked as a waitress and as a nanny, developing many interpersonal skills. After graduation I spent months traveling around the world (32 countries and counting!) and discovered my love for European culture. I moved to Prague in January, got TEFL certified, and am so excited to begin my career of teaching English to children!

Eliška Hanlová

asistent pedagoga

Eliška absolvovala Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce a souběžně ZUŠ. Poté navštěvovala pomaturitní kurz anglického jazyka. Během života se intenzivně věnovala hudbě. A to hře na housle a zejména zpěvu. Momentálně navštěvuje konzervatoř v Pardubicích, kde studuje obor klasický zpěv. Souběžně se studiem docházela soukromě do rodinných domácností a pečovala o děti ve věku 0-5 let. Eliška je dvojnásobnou tetou a má velmi pozitivní vztah k dětem a hudbě. Ráda tráví čas v přírodě, jízdou na kole nebo vaří. Je usměvavá a trpělivá.

Andrea Hrodějová, DiS.

zdravotní sestra/chůva - nutriční terapeutka

Andrea vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze, obor nutriční terapeut. V době studia absolvovala praxi v několika pražských nemocnicích, zkušenosti má také jako chůva. Andrea má velmi kladný vztah k dětem, je přátelská a u dětí je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří tanec, horská turistika, plavání, vaření a pečení.

Zdeňka Šindlerová

hospodyňka

Vystudovala střední obchodní školu obor podnikání a po ukončení studia pracovala jako vedoucí provozovny. Po mateřské dovolené nastoupila do společnosti KinderGarten na pozici asistentky jednatele společnosti. Od roku 2012 působila ve firemní školce UniCreditBank jako hospodářka a hospodyňka. V naší školce pracuje na pozici hospodyňky a podílí se na přípravě přesnídávek a svačin.