KinderGarten Rozárčina

Náš tým

Mgr. & Bc. Eliška Surmařová

provozní ředitelka - učitelka

Eliška vystudovala Gymnázium Lesní čtvrť ve Zlíně. Poté pokračovala ve studiu na fakultě humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně obor Sociální pedagogika a na fakultě filozofické Univerzity Palackého v Olomouci obor Psychologie. Od září 2019 ji čeká roční studium oboru předškolní pedagogika. Několik let se věnovala dobrovolnictví i mezinárodnímu dobrovolnictví, při kterém získala nejen pedagogické zkušenosti. Působila například v Keni nebo Indonésii. Následně dostala příležitost studia na ISI Denpasar v Indonésii, obor umění a tradiční tanec, která se nedala odmítnout. S tím souvisí rovněž její vášeň pro tanec a hudbu, kterým se věnuje od útlého věku. Eliška se domluví plynně anglicky a indonésky. Baví ji také sebevzdělávání se zaměřením na psychologii a terapie tancem.

Denisa Tauchmannová

učitelka

Denisa vystudovala Střední odbornou školu pedagogickou v Nové Pace, kde během studia absolvovala kurzy bruslení, lyžování, plavání i kurz cykloturistiky. Po úspěšném ukončení studia se rozhodla odcestovat do Anglie jako au pair, kde nasbírala bohaté zkušenosti, ať už z oblasti rodinné výchovy, tak po stránce jazykové. Volný čas ráda tráví dobrovolnictvím - asistencí u postižených dětí nebo dospělých. Ráda zpívá a hraje na klavír, kytaru a flétnu. Od září 2019 pokračuje v bakalářském studiu Pedagogické fakulty v Hradci Králové, obor učitelství pro mateřské školy.

Jackson Blaakman (USA)

lektor anglického jazyka

Jackson is from Rochester, New York and studied at the Aquinas Institute of Rochester. For multiple years Jackson has worked as a youth sports coach with children aged three to six as well as a summer camp counselor working with children aged seven to eleven.  In September 2019, Jackson completed his TEFL certification in Prague and decided to center his work around students at the preschool level. He enjoys teaching children because he likes being able to help them develop from the ground up.

Maria Madison (USA)

lektorka anglického jazyka

Hello! My name is Maria Madison and I am from Minneapolis, Minnesota.  I am 24 years old and studied psychology during college. I moved to Prague in September to teach English and work with kids!  I love to read, cook, sing and run.  I love to travel and have been to 25 different countries. So far, Czech Republic is my favorite!

Emily Cootes (UK)

lektorka anglického jazyka

Emily is from Northamptonshire in the United Kingdom. She graduated from Bath Spa University with a degree in Acting in July 2019. Since the summer she has been studying to complete her TEFL certification and was working within a summer camp in the uk gaining experience within the education industry. She is always looking to apply her performance based background into the education system, creating an immersive and innovative environment for the children. She has recently moved to Prague and is looking to develop her career here.

Andrea Hrodějová, DiS.

zdravotní sestra - nutriční terapeutka

Andrea vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze, obor nutriční terapeut. V době studia absolvovala praxi v několika pražských nemocnicích, zkušenosti má také jako chůva. Andrea má velmi kladný vztah k dětem, je přátelská a u dětí je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří tanec, horská turistika, plavání, vaření a pečení.

Zdeňka Šindlerová

hospodyňka

Vystudovala střední obchodní školu obor podnikání a po ukončení studia pracovala jako vedoucí provozovny. Po mateřské dovolené nastoupila do společnosti KinderGarten na pozici asistentky jednatele společnosti. Od roku 2012 působila ve firemní školce UniCreditBank jako hospodářka a hospodyňka. V naší školce pracuje na pozici hospodyňky a podílí se na přípravě přesnídávek a svačin.