Praha 4 Rozárčina

Náš tým

Zdeňka Šindlerová

Provozní manažerka

Vystudovala střední obchodní školu obor podnikání a po ukončení studia pracovala jako vedoucí provozovny. Po mateřské dovolené nastoupila do společnosti KinderGarten na pozici asistentky jednatele společnosti. Od roku 2012 působila ve firemní školce UniCreditBank jako hospodářka a hospodyňka. V naší školce KinderGarten Rozárčina pracuje na pozici provozní manažerky.

Marianna Nardecchia (USA)

lektorka anglického jazyka

My name is Marianna and I am from Rochester, New York. I graduated from East Carolina University with a degree in health services management. Throughout college I worked as a waitress and as a nanny, developing many interpersonal skills. After graduation I spent months traveling around the world (32 countries and counting!) and discovered my love for European culture. I moved to Prague in January, got TEFL certified, and am so excited to begin my career of teaching English to children!

Eliška Hanlová

asistent pedagoga

Eliška absolvovala Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce a souběžně ZUŠ. Poté navštěvovala pomaturitní kurz anglického jazyka. Během života se intenzivně věnovala hudbě. A to hře na housle a zejména zpěvu. Momentálně navštěvuje konzervatoř v Pardubicích, kde studuje obor klasický zpěv. Souběžně se studiem docházela soukromě do rodinných domácností a pečovala o děti ve věku 0-5 let. Eliška je dvojnásobnou tetou a má velmi pozitivní vztah k dětem a hudbě. Ráda tráví čas v přírodě, jízdou na kole nebo vaří. Je usměvavá a trpělivá.

Fiona Gallinagh (Irsko)

lektorka anglického jazyka

Hello Everyone, my name is Fiona Gallinagh. I was born in Co Donegal. Ireland. I am very excited to meet all the wonderful children and parents at this school. I am a parent of two grown children. My pastimes are walking, cycling, snorkeling, cooking, traveling and hiking outdoors. I recently graduated as an English Language Teacher from TEFL school in Prague. I look forward to seeing all of you.

Bc. Churá Michaela

asistent pedagoga

Michaela vystudovala humanitně zaměřené gymnázium na jihu Moravy. Láska k dětem ji přivedla do Prahy na Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Studuje zde obor Specializace v pedagogice se zaměřením na dějepis a základy společenských věd. Celý život je obklopena dětmi, pečuje o ně a práce s nimi je pro ni radost. Dříve pracovala v dětské cestovní agentuře, kde se starala o žáky na školách v přírodě. Děti vyučovala a tvořila i zábavný program (od sportu po divadlo).  Ve volném čase ráda navštěvuje historické památky, přečte si knihu, nebo něco dobrého uvaří.

Andrea Hrodějová, DiS.

zdravotní sestra/chůva - nutriční terapeutka

Andrea vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze, obor nutriční terapeut. V době studia absolvovala praxi v několika pražských nemocnicích, zkušenosti má také jako chůva. Andrea má velmi kladný vztah k dětem, je přátelská a u dětí je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří tanec, horská turistika, plavání, vaření a pečení.