KinderGarten Rozárčina

Naše školka získala krásné hodnocení na
www.nejskolky.cz

Dobrý večer, dříve jsem se k tomu po návratu z Kypru nedostala, ale chci vám říct, jak nadšená jsem z prostředí v nové Rozárčině a stejně tak z personálu a kroužků. Je to velmi pěkné a jsem moc ráda, že to takhle dopadlo, a že jste zvládli to takto úspěšně realizovat. Šimon chodí moc rád do Rozárčiny a i o víkendu se ptá, kdy pojedeme zase. Děkuji za Váš čas, který jste věnovali novému záměru a za úsilí, které jste vynaložili, aby jste jej zrealizovali do podoby, v jaké je. Stejně tak je vidět, že Eliška vynakládá hodně času a snahy, aby vše fungovalo, což je skvělé, protože i nadále fungujeme v režimu zaběhlém s Klárkou. Říkala jsem si, že když je něco pozitivního, stojí za to sednout a napsat a ocenit, protože mnohdy se pozitivní věci přechází jako samozřejmost! Z mého pohledu jsou i rodiče spokojení, alespoň tak, jak to vnímám z reakcí a rozhovorů při setkání v šatně. Jsem velmi šťastná, že po odchodu ze školky mohu s plným svědomím nasadit své síly na řešení „problémů světa“ a nechat své dítě klidně ve správě KinderGarten Rozárčina a po době věnované „řízení zeměkoule a všech dostupných právních otázek“ si ho vyzvednout. Už si po tom roce a půl ani nedovedu představit, že bych ho vlastně nechala kdekoli jinde….. Oprava, už to budou za chvíli 2 roky a vlastně začal, když mu bylo 16 měsíců…. (jak ten čas letí…).

Broňa

(ze dne 26. 9. 2019)

Dobrý den, ráda bych poděkovala za péči jakou věnujete našim dětem a s jakou trpělivostí se snažíte rozvíjet jejich znalosti. Jako mezinárodní rodina, jsme v Praze hledali školku, která angličtinu bere vážněji než jsou kartičky s obrázky a pár říkanek. Po prohlídkách jiných školek jsme hned věděli, že tato bude pro nás ta pravá! Stačilo nám chvíli pozorovat děti na zahradě a komunikaci učitelek s nimi! Dcera (nyní 5 let) začala chodit do Vaší školky ve svých 3 letech. V začátcích jsem se v autě cestou ze školky často musela otočit a přesvědčit se, že vezu vlastní dítě! Její rozvoj angličtiny, češtiny a celkové komunikace byl najednou tak brilantní. Očividně měla též srdce i hlavu plnou dojmů a celodenních zážitků, které mi honem potřebovala povědět.
Začínali jsme 3x1/2 den, pak na její prosby 3x celý den, pak 4x celý den a již nás přesvědčuje, že je nezbytné chodit “pořád”. A to přes všechny aktivity a sporty, které spolu ve volný den podnikáme a plně se jí věnujeme. Tyto pozitivní zkušenosti nás vedli k tomu, že jsme do školky umístili i mladší dítě a to již v jeho 1,5 letech! Byli jsme plni obav a očekávání jak školku “naše miminko” zvládne, jestli přece jen není brzo. Ale již druhý den na mne ráno na schodech pokřikoval “bye bye” – pro mne v překladu “běž domů, já už vím”. Dnes je to měsíc od jeho prvních dnů ve školce a pokaždé když mu řeknu, že dnes se jde do školky, začne se smát a vesele poskakovat, což je pro každého rodiče dobré znamení. Za rozvoj našich dětí a úžasnou péči spojenou se srdcem děkujeme především skvělým učitelkám – Dominique, Lucii, Barboře, Petře a Andree. Všechny jsou v očích dětí naprosté hrdinky! A také děkujeme Božence, která nějak zvládla děti přesvědčit, že i buchtičky se šodó či hrachová kaše jsou k snědku. Na její svačinky bych se kolikrát ráda dostavila osobně…!! Přejeme mnoho úspěchů ve vaší práci, kterou děláte dobře a především další spokojené dětské úsměvy.
Matt a Martina

Dear Hedvika, It was a wonderful experience during the past months spent with the children andteachers in your preschool. Yueheng learned a lot and got improvement significantly at moto capability and language skills under the help of the teachers. Really appreciate for your help and care to Yueheng in the past and wish you and the whole preschool all the best.
BR Hank