Praha 9 Střížkov

Cenové programy

Program All Inclusive:

3x týdně 4x týdně 5x týdně
08:00 - 18:00 - celý den 14.000,- CZK / měsíc 15.000,- CZK / měsíc 16.000,- CZK / měsíc
08:00 - 13:00 - dopoledne 11.000,- CZK / měsíc 12.000,- CZK / měsíc 13.000,- CZK / měsíc

Měsíční školné zahrnuje:

• Kompletní vzdělávací program v anglickém jazyce
  • Mensa NTC Learning club
  • Klub Předškoláka - Hlavičkové úkoly
  • Interaktivní tabule - výukové programy akreditované MŠMT
  • Logopedická prevence - Logohrátky
  • Stravné (přesnídávka, oběd, odpolední svačina) a pitný režim
  • Odpolední aktivity (například: Mensa klub, hra na flétnu, sportovní průprava, klub vaření, čtenářský klub, hudební klub a jiné)
  • Výlety a tematické akce (1x měsíčně)
  • Fotografování ve školce (1x ročně)
  • Health week ve školce (1x ročně) -  návštěva odborníka (logoped, psycholog, fyzioterapeut, oční vyšetření a jiné)
  • Vstup na webové kamery umístěné ve školce
  • Pojištění dětí

Měsíční školné nezahrnuje:

• Školku v přírodě
  • Metoda dobrého startu - 2.500,- CZK
Cvičení MDS sledují harmonický rozvoj psychomotoriky ve všech aspektech. U dětí aktivizují psychický rozvoj, připravují na výuku čtení a psaní, posilují komunikativní dovednosti verbální i neverbální, zrakové a sluchové percepce, pravolevou a prostorovou orientaci, rozvíjí hudebně-pohybové dovednosti, jemnou a hrubou motoriku, grafomotoriku, podporují psychickou odolnost, prosociální myšlení a chování a mnohem více.
  • Metoda zahrnuje 25 lekcí
  • 1 terapeutická lekce týdně = 45 minut