Černošice

Reference

Moje dcera navštěvovala Kindergarten v Černošicích od věku tří let. Dnes je v první třídě. Své rozhodnutí dát jí do anglické školky si nemůžeme vynachválit. Za tři roky se díky skvělé péči celého týmu školky naučila porozumět mluvenému slovu a reagovat nazpět. Jelikož hodně cestujeme, jsme úplně nadšení, když vidíme, jak se nikde neztratí, umí si o vše říct a vůbec se nestydí. To vše samozřejmě v angličtině. Školka má velmi pěkně rozpracovaný systém dopoledního a odpoledního režimu pro děti, ocenili jsme možnost navštěvovat v dopoledních hodinách školky výuku tenisu, plavání. Jsou to opravdu úžasné možnosti. Vždy jsme se setkali s velmi vstřícným jednáním nejen paní majitelky, ale celého personálu. Kindergarten Černošice v příjemném prostředí rodinné vilky jedině doporučujeme.
Pavlíčkovi

Jsem velmi spokojená s individuálním přístupem, nenásilným rozvojem anglického jazyka a nabídkou nejen sportovních aktivit nad rámec školky. Týdenní akce jako lyžařský výcvik nebo školka v přírodě podporují samostatnost dětí v předškolním věku. Organizace a informovanost rodičů je na vysoké úrovni a případným individuálním potřebám bylo vždy po dohodě vyhověno. Pětiletý Vojta navštěvuje školku 3x týdně od svých 22 měsíců a od tohoto roku se k němu přidá i jeho dvouletý bráška.
Magdaléna Prunerová, maminka Vojty a Adama

Školku Kindergarten jsem si vybrala pro její jedinečnost v zaměření, jak na výuku cizího jazyka, tak přístupem k dětem. Moje dcerka je v této školce velmi spokojená a vidím na ní stále více pokroků nejen v cizím jazyce, ale také v začlenění do dětského kolektivu. Zájmové kroužky, které jsou součástí běžného školního dne, nabízejí rozvoj ve všech oblastech dětské osobnosti. Školka Kindergarten pořádá během školního roku řadu výletů se vzdělávacím zaměřením, ať už na zvířecí farmy či do planetária. Moje dcerka Julinka do školky chodí s velkým nadšením! Školku Kindergarten v Černošicích mohu vřele doporučit všem, kteří očekávají nadstandardní přístup.
Alice Pospíšilová maminka Julinky

Anglickou školku Kindergarten v Černošicích jsme před čtyřmi lety zvolili pro našeho dvouletého syna ze dvou hlavních důvodů: malý počet dětí ve skupině zajišťující individuální přístup v případě potřeby a česko-anglické prostředí umožňující dětem v raném věku poznat cizí jazyk a zároveň získat kvalitní předškolní průpravu jako děti v českých školkách. Na obojí jsme se mohli po celou dobu spolehnout. Náš syn byl dobře připraven k zápisu na základní školu díky hodinám předškolní výuky s českou učitelkou a současně díky konverzační znalosti angličtiny byl přijat k dvojjazyčné výuce. Jsme rádi, že se na výchově našeho syna s námi podílely sympatické učitelky z Kindergarten v Černošicích.
Havlovi, Černošice