Praha 10 Třebešín

Náš tým

Profesionalita a láska k dětem –

– tyto dva důležité požadavky splňuje každý člen našeho  týmu, ať již jde o pečlivě vybírané pedagogy, rodilé mluvčí angličtiny nebo hospodyni. Svou práci milujeme a šťastné úsměvy dětí jsou nám tou největší odměnou!Jednatelka a ředitelka
Aneta po střední škole pokračovala na Českou zemědělskou univerzitu, kterou zakončila inženýrským diplomem v oboru Ekonomika a Management. Absolvovala také studium anglického jazyka a v roce 2020. si doplnila pedagogické vzdělání.Hannah pochází z Baltimoru v USA, kde získala bakalářský titul v oboru Dějin umění. Do Prahy přijela před sedmi lety a od té doby učí v mezinárodních mateřských školách. Anna je původem z Ruska, ale v ČR žije už 20 let. Studovala v Praze, kde získala bakalářský titul v oboru Učitelství pro mateřské školy se specializací na dramatickou výchovu na UK. April vyrostla ve Fort Walton Beach na Floridě, kde pracovala s dětmi předškolního věku už od zakončení střední školy. April má diplom pro vyučování anglického jazyka jak pro dospělé, tak pro děti.


Eliška je z Liberce, kde vystudovala pedagogické lyceum. V Praze získala bakalářský titul z Pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a nyní pokračuje v magisterském studiu Sociální pedagogiky a Speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě UK. Aviva se přestěhovala do Prahy v září 2019 z Milwaukee ve Wisconsinu a absolvovala kurz TEFL v The Language House, aby si splnila dlouhodobou ambici stát se učitelem angličtiny v zahraničí. Míša pochází z Ústí nad Labem, kde se během studia gymnázia začala angažovat jako vedoucí na dětských táborech v Čechách i v zahraničí a věnovala se dobrovolnické činnosti s dětmi v nízkoprahovém zařízení Tykadlo.


Jarka vystudovala Střední obchodní školu. Ve své kariéře se věnovala 28 let marketingu a sociologickému průzkumu trhu. Ve zkratce má manažerské a produkční zkušenosti z předních médií, ať už z televize nebo z rádia. Connor je učitel angličtiny ve třídě nejmladších dětí. Pochází z Anna Arbor z Michiganu, kde získal bakalářský titul z Politologie na Univerzitě v Michiganu. Tra My (výslovnost „Čamí”) se narodila v České republice, ale její rodina pochází z Vietnamu. Má vystudované pedagogické lyceum. Nyní studuje sociální pedagogiku v Praze.
Vrátit se zpět na školku