Benice

Náš tým

Lucie Fraňková

hlavní učitelka – ředitelka

Lucie má dlouholeté zkušenosti v oblastech školního i předškolního vzdělávání. Vystudovala FTVS v Praze, později si své pedagogické vzdělání rozšířila ještě o obor Předškolní a mimoškolní pedagogiky. Po ukončení studia působila jako učitel na ZŠ Plamínkové. Po mateřské dovolené nastoupila do naší školky jako učitel předškoláků. V roce 2012 se stala hlavní učitelkou, od roku 2016 zaujímá pozici hlavní učitelky a ředitelky školky. Ve třídě předškoláků pracuje se stimulačním programem Maxík, vede naše dětské Mensa klubíčko a kurzy dětské jógy.

telefon: 776 633 633, email: benice@kindergarten.cz

Eliška Tomanová

učitelka

Eliška k nám přichází z Montessori školky Livingston, kde působila v roli učitele a anglického lektora. Je nesmírně kreativní a zodpovědná. Eliška žila 8 let v Anglii, kde se věnovala studiu angličtiny i práci s dětmi. Eliška bude navazovat na své předchozí zkušenosti, proto bude ve školce opět posílena Montessori pedagogika. Eliščiným cílem je vytvořit podnětné prostředí tak, aby v něm děti získávaly poznatky a samy se radovaly z vlastních objevů a úspěchů.

Lucia Uričková

učitelka

Jejím snem bylo od dětství pracovat s dětmi, proto se rozhodla pro studium na Pedagogické a sociální akademii v Turčianských Teplicích. Během studia absolvovala praxe v mateřských školách a školních klubech a družinách. Škola ji obohatila o zkušenosti s dramatickou výchovou, výrobou loutek, divadlem a kreativní činností. Lucka má také bohaté zkušenosti ze svého působení v roli au-pair. Na práci ve třídě mladších předškoláků se moc těší.

Žaneta Málková

učitelka

Během studia na gymnáziu začala více uvažovat o pedagogickém vzdělání, protože jí vždy bavilo pracovat s dětmi. A tak volba padla na Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně, kde dokončila bakalářské studium oboru Učitelství pro mateřské školy. Po mateřské dovolené pracovala ve Speciální ZŠ Blansko s dětmi s kombinovaným postižením.

Žaneta je milá, komunikativní, miluje sport, tanec i hudbu. Dokáže být dětem oporou, ale i ví, jak moc je důležité, aby děti měly hranice. Zastává názor, že čím více se pokusíme stát se opět dětmi, tím více jim budeme rozumět.

Spencer Derr

lektor angličtiny

My background is in theatre, where I have experience acting and directing. I started working with children in my home state of California. I have experience teaching children in theatre classes, after-school programs, and summer camps. I love to use my creativity in the classroom and spark the creativity of my children. I discovered that there's nothing better than bringing a smile to a child's face or teaching them a concept that they do not understand. It goes beyond words and gives me meaning.

Kelsey Knipper

lektor angličtiny

Kelsey began working with children back in her home state of California. In the past, she worked as a teacher's assistant at a private grade school and Also worked at summer music camps. She has a degree in music and sings opera, jazz, and musical theatre. Kelsey is excited to incorporate music into the classroom and spark creativity in the children. It is a privilege to teach young children and she is excited to watch them grow and learn English.

Gabriela Babická

jednatelka společnosti - zástupce ředitele

Gabriela vystudovala Marketing a mediální komunikaci. Pracovala ve společnosti Deloitte  Touche, od roku 2000 byla manažerkou pro oblast ECEMEA ve společnosti Genesys Telecommunication Laboratories, Ltd. V roce 2009 začala spolupracovat se společností KinderGarten a o rok později založila spolu s Lucií mateřskou školu na Praze 10 – Nedvězí, která se v roce 2014 přestěhovala do nových prostor v Benicích.
Absolvovala odborné semináře PhDr. J. Prekopové, PhDr. Lažové a PhDr. Fořtíkové, 80 výcvikových hodin metody FIE I – Základy metody Feuersteinova Instrumentálního obohacování, cyklus přednášek Centra nadání Mensa NTC systém učení I. a II. atd.

telefon: 604 201 651, email: benice@kindergarten.cz

Lucie Žalmanová

jednatelka společnosti - zástupce ředitele

Lucie pracovala v bankovnictví (Komerční banka, ABN AMRO Bank ). Po mateřské dovolené ji spolu s Gabrielou oslovila společnost KinderGarten s nabídkou spolupráce. Vlastní pobočku založily společně v roce 2009 na Praze 10 - Nedvězí. V roce 2012 získala jejich mateřská škola akreditaci Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy České republiky. V létě 2014 se školka z Prahy 10 – Nedvězí přestěhovala do nových prostor v Benicích. Lucie má dvě dcery, Julii a Natalii.

telefon: 602 623 374, email: benice@kindergarten.cz