Benice

Reference

Dobrý den Gabrielo,
chtěla bych Vám a také lidem ve školce popřát krásné vánoce a hlavně spokojenost ve všem, co vás v roce 2017 čeká.
Události letošního roku byly pro nás velmi rychlé, Nelča s Maxem změnili školku, pak hned šla Nela do školy a už se blíží pololetí...... Každopádně Maxík s Nelčou na školku v Benicích stále vzpomínají, moc se jim tam líbilo a spoustu věcí se tam naučili. Vždy když jedeme kolem školky v Benicích, tak hned hlásí "jedeme kolem naší minulé školky" a Nela se občas dožaduje návštěvy....... Každopádně Nela je ve škole úplně v pohodě, ze školky v Benicích měla výborný základ. Už o prázdninách ještě než šla do školy začala číst, takže ve škole je nyní moc spokojená, i angličtina jí jde, je v pokročilé skupině. To jen - že jsem začátkem školního roku nestihla vůbec napsat, i když jsem si mockrát říkala, že musím napsat, jak se Nelče daří......
Mejte se krásně, s pozdravem,
Mirka
 
Dobrý den, moc děkuji. I já vám všem zasílám pozdravy!!! Určitě až mi vyjde čas ráda se zastavím a osobně poděkuji za péči, s kterou jste připravili Barunku na školní život. Zejména velký dík patří Jitce, Lucce a Calebovi a samozřejmě i ostatním. Zatím přeji mnoho úspěchů S pozdravem Hana Šmídová

Srdecne Vas zdravim zo Slovenska. Velmi na Vas myslime a uprimne Vam poviem, ze taku dobru skolku a kolektiv aky mate v skolke som tu uz nenasla. Posielam Vam srdecny pozdrav a prajem krasne a pohodove Vianoce, nech sa Vam nadalej dari a plni vsetko co si zelate. S pozdravom, Stancikovci

Děkuji jménem své dcerky Ellen mateřské školce za 4 úžasné roky, které zde má dcera strávila, za veškerou "nadstandardní " péči, které se jí u Vás dostávalo. Lidský a osobní přístup je to, co činí rodiče spokojené, úžasní učitelé pak vedou ke spokojenosti dětí. Dle mého názoru školka stojí a padá na dobrých učitelích, kteří to s dětmi umí a dokáží je nadchnout a přimět k učení něčeho nového. Vaše školka tohle štěstí má a přeji Vám, aby se Vám i do budoucna dařilo získávat do školky takto úžasné pedagogy a hlavně, aby Vám ve školce setrvávali co nejdéle. Ještě jednou děkujeme VŠEM (majitelkám, pedagogům, pomocným učitelkám, které též Ellenka zbožňovala) za VŠE a přejeme školce hodně štěstí v Benicích! 
Kateřina Pospíšilová

Excellent care. Your children are in the best hands. I have known some members of the staff for years - they are the most caring and compassionate, knowledgeable and sagacious people in this business.
Sarah Fischer

Mila Gabrielo, Lucie a vsichni ze skolky,
radi bychom Vam podekovali za skvelou peci o Damika a Matu v minulych letech. Mnoho se toho naucili, nasli si kamarady a hlavne se ve skolce vzdy citili dobre a pohodove.
Prejeme Vam hodne uspechu a radosti v dalsich letech!
Julie a Michal

Dobrý den,
nejdříve bych vám chtěla oběma poděkovat za možnost, aby Safinka chodila k vám do školky.
Musím říct, že jste nám nesmírně pomohly, a zejména také usnadnily další rozhodování.
Ve vaší školce panuje letos obrovská pohoda a je to vidět i na dětech, ale i na personálu. Nejvíce jsem byla v kontaktu s paní učitelkou Lucií a Tuckerem. Přístup obou, ale i všech ostatních byl pozitivní, příjemný a vstřícný. Jak ke mně, tak i k Safince, která byla nadšená - za měsíc kreslí jako za celou dobu ne, je nadšená také ze cvičení (protahování) a zpívání s Tuckerem. Ale spokojená je vlastně se vším a já na ní vidím pokroky.
Pokud porovnám s holandskou mezinárodní školou (prý jednou z nejlepších v Holandsku), tak je spokojená, přemýšlí, krásně kreslí a rozmýšlí, jak má kreslit, jak se co dělá. V Holandsku se bifluje zcela zbytečně nazpaměť počítání a u vás si to napíše na papír a udělá správně. Opravdu máte na co být hrdé, vaše školka je výborná a české školství celkově rozhodně ještě stále je výrazně nad evropským průměrem.
S pozdravem,
Lajla

Vrátit se zpět na školku