Praha 4 Budějovická

Náš tým

Bc. Hedvika Čáslavová, DiS.

ředitelka a jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Má dlouholeté zkušenosti v oblasti předškolního vzdělávání, absolvovala kurzy s předškolní tématikou (Metoda dobrého startu, kurz Logopedie, Logopedický asistent, Předškoláci v MŠ, ADD a ADHD, Dětský vzdor, Hra na zobcovou flétnu, Metoda NTC Learning I, II. a III., Jak založit čtenářský klub, Diagnostika dětského výtvarného projevu, Komunikace s rodiči, Infekční nemoci v MŠ, Kurz První pomoci, Kvalifikační studium pro ředitele škol a školských zařízení a mnoho dalšího) i odborné semináře v oblasti vzdělávání dospělých (pravidelné školení v oblasti výuku anglického jazyka). Vystudovala Střední pedagogickou školu J. H. Pestalozziho v Litoměřicích, obor Učitelství pro mateřské školy, Vyšší odbornou školu ve Svatém Janu pod Skalou, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika a Vysokou školu Jana Amose Komenského v Praze, obor Speciální pedagogika - vychovatelství. Po návratu z Velké Británie pracovala v jazykové škole jako lektorka anglického jazyka. Poté pokračovala devět let na pozici výkonné ředitelky a získala tak bohaté manažerské zkušenosti, které využila ve spolupráci se společností KinderGarten, kde se stala manažerkou nově vznikající pobočky firemní školky firmy SIEMENS. Školka Stodůlka se stala velmi oblíbeným místem dětí i jejich rodičů. Od roku 2012 je majitelkou mateřské školy KinderGarten Budějovická, ve které vede pedagogickou a provozní agendu. Věří, že se jí podařilo vybudovat školku plnou šťastných a spokojených děti, kde i rodiče nachází přátelské prostředí a láskyplnou atmosféru.

Ing. Pavla Máková

jednatelka společnosti MŠ Fun 4 kids, s.r.o.

Vystudovala národohospodářskou fakultu Vysoké školy ekonomické v Praze. Dvacet let se zabývala vzděláváním dospělých, a to organizací otevřených i firemních seminářů (např. ČEZ, Pražská teplárenská, Česká pošta, Ministerstvo financí, TESCO atd.), kde získala bohaté manažerské zkušenosti. Od roku 2012 je majitelkou školky KinderGarten Budějovická, ve které vede provozní a ekonomickou agendu. Své vzdělání si rozšířila o Kurz asistenta pedagoga v Národním institutu dalšího vzdělávání, dále absolvovala cyklus přednášek Centra nadání Metoda NTC I., II. a III., odborné semináře PhDr. L. Lažové, PhDr. J. Prekopové, PhDr. J. Fořtíkové, PhDr. D. Havlové, kurz První pomoc, Nejčastější infekční onemocnění dětí předškolního věku, a seminář Pestrá strava a nutriční doporučení dětí MŠ. Vzdělávání dětí s úsměvem, radostí a láskou, stejně tak vytváření rodinné atmosféry ve školce ji přináší profesní naplnění a osobní štěstí. 

Bc. Michaela Svobodová

učitelka v mateřské škole

Michaela vystudovala Obchodní akademii v Jihlavě a poté pokračovala ve studiu ekonomie v Českých Budějovicích. Po celý její život ji to ale táhlo k dětem. V práci s malými človíčky se našla, a tak se rozhodla od září 2019 začít studovat Vyšší odbornou školu sociální v Jihlavě se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku. Má více než roční praxi s učitelstvím v mateřské škole a další zkušenosti s prací s dětmi posbírala také během letních táborů či několikaměsíčního au pair pobytu v Anglii. Její vášní je asijská kultura a čínský jazyk, ráda zpívá a hraje na klavír.  


Andrea Hrodějová, DiS.

zdravotní sestra/chůva - nutriční terapeutka

Andrea vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze, obor nutriční terapeut. V době studia absolvovala praxi v několika pražských nemocnicích, zkušenosti má také jako chůva. Andrea má velmi kladný vztah k dětem, je přátelská a u dětí je velmi oblíbená. Mezi její zájmy patří tanec, horská turistika, plavání, vaření a pečení. 

Hollie Rochfort (Velká Británie)

lektorka anglického jazyka

I’m from Worcestershire in The UK and hold a BA Hons in Fine Art from Falmouth University. Since graduating I have worked as an Art Therapy Teacher in a hospice and with children in the French Alps during ski seasons.  I came to Prague to take a TEFL and Young Learners course 2 years ago and have been working teaching children and adults since. I also have 2 years experience working as a nanny to two children aged 3 and 7. I love working with children because they are creative and energetic and are filled with wonder. I enjoy seeing them explore and grow, whilst using my creative experience to facilitate their learning.  I love being in Prague and enjoy going to art exhibitions, hiking in the vast, beautiful nature and seeing live music.  

Baily Piatt (USA)

lektorka anglického jazyka

Hello! My name is Baily and I am from Seattle, Washington. I graduated from the Evergreen State College in September 2019 with a degree in Ecology. After graduation I worked as a Biological Science Technician where I educated children on native animal species. During that time I found my passion for teaching and moved to Prague to presue a teaching career. I like to make the classroom a fun and engaging experience and will make sure the kids have fun while learning!


Mathew Deater (USA)

lektor anglického jazyka

Hello! My name is Matt and I’m from Coral Springs, Florida. I graduated from Florida State University in May 2018 with a degree in Marketing. After graduation I spent two years in the medical marketing field but something was missing in my life. That missing piece was teaching. So in January of this year i decided to pack my bags and move to Prague. I love to make my classes as creative as possible and incorporate singing/dancing because students learn best when they are having fun.

Bc. Tereza Kutalová

učitelka v mateřské škole

Tereza vystudovala obor výtvarná výchova a vizuální tvorba se zaměřením na vzdělávání na Pedagogické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Tento obor si zvolila s vizí pokračovat ve studiu umění po absolvování střední uměleckoprůmyslové školy. Na vysoké škole si však uvědomila, že ji to více táhne k práci s dětmi předškolního věku a po létě stráveném v Londýně jako Au pair, kde se starala o 3 děti ve věku 1, 2 a 4 roky, si dokázala samu sebe představit jako učitelku v mateřské škole. Při studiu na vysoké škole doučovala anglický jazyk na prvním stupni základní školy  Populo a poté pomáhala v dětské skupině Šikulkové, kde se starala o děti od 1 do 3 let. Ve volném čase se zajímá o kulturu, umění, cestování a ráda se věnuje četbě.

Boženka Váňová

hospodyňka

Paní Boženka je naší hospodyňkou, která nám denně připravuje čerstvé a zdravé svačinky, vydává obědy a podílí se na sestavování vyváženého jídelníčku.

Vrátit se zpět na školku