Praha 4 Rozárčina

Náš tým

Zdeňka Šindlerová

provozní manažerka

Vystudovala střední obchodní školu obor podnikání a po ukončení studia pracovala jako vedoucí provozovny. Po mateřské dovolené nastoupila do společnosti KinderGarten na pozici asistentky jednatele společnosti. Od roku 2012 působila ve firemní školce UniCreditBank jako hospodářka a hospodyňka. V naší školce KinderGarten Rozárčina pracuje na pozici provozní manažerky.


Andrea Hrodějová, DiS.

učitelka v mateřské škole - zástupkyně provozní manažerky

Andrea je součástí týmu KinderGarten Budějovická od roku 2017, vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze. Následně zahájila studium předškolní a mimoškolní pedagogiky, aby si doplnila kvalifikované vzdělaní k již získaným zkušenostem. Od srpna 2021 nastupuje na pobočku KinderGarten Rozárčina, kde bude její novou náplní práce vést tým pedagogického sboru. Během spolupráce absolvovala kurzy např: Jak rozvíjet rozumové schopnosti u dětí předškolního věku, Vzdělávání dětí od 2 let v MŠ, Cvičení s dětmi (Jóga, Tai-či) a jiné.

Laura Haverty (USA)

lektorka anglického jazyka

My name is Laura Haverty and I am from Long Island, New York. I have a degree in Human Development and Family Relations from Plattsburgh State New York. During my time at University,  I had an internship as a full time preschool teacher as well as a nanny.  I moved to Prague in January of 2022, where I received my TEFL certification from The Language House. During my free time, I love to go for walks around nature, listen to music and practice yoga. I love working with children and I can’t wait to begin getting to know my new students here at KinderGarten Rozárčina!

Payton Moeller (USA)

lektorka anglického jazyka

My name is Payton Moeller and I am from New Braunfels, Texas. I have a bachelors of arts in Clinical Psychology from Texas State University. I have worked as a substitute and as a teachers assistant with preschool age children throughout college. I moved to Prague this year and love everything about it. I recently earned my TEFL certification here in Prague and am excited to begin teaching in a new environment. I love working with young children and am excited to begin teaching here.

Sarah Chesser (USA)

lektorka anglického jazyka

Hello! My name is Sarah Chesser and I’m from Durham, North Carolina. I received my bachelors of arts in English, Professional Writing from the University of North Carolina Wilmington in May of 2018. Prior to moving to Prague, I worked in Human Resources and as a camp counselor for young children. In my free time I love reading, writing, painting, drawing, making music and getting out in nature.

Michaela Bednářová, DiS.

asistentka pedagoga

Michaela absolvovala střední pedagogickou školu v Berouně. Poté vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Praze, kde se věnovala nejdříve klasické činohře a poté loutkoherectví a alternativní tvorbě. Již během studia herectví se stala členkou dvou divadelních souborů zaměřujících se na dětského diváka a také vedla dramatický kroužek v jedné pražské školce. Kromě divadla mezi její oblíbené činnosti patří zpěv, hra na kytaru a práce s dětmi.

Radka Vejdovská

učitelka v mateřské škole

Radka absolvovala SOŠ Předškolní a mimoškolní pedagogiky na Praze 6, kde se specializovala na výtvarnou výchovu. Celý život se aktivně věnuje výtvarné tvorbě, a proto se po škole rozhodla studovat základy rožnovské Arteterapie. Momentálně dokončuje bakalářské studium na Filosofické fakultě UK na katedře Estetiky, kde se zaměřuje také na pedagogické vzdělávání uměním. Víkendy ráda tráví pěší turistikou, návštěvami hradů, zámku, galerií a muzeí. Radka je veselá a chápavá.

Vrátit se zpět na školku