Praha 4 Rozárčina

Náš tým

Zdeňka Šindlerová

provozní manažerka

Vystudovala střední obchodní školu obor podnikání a po ukončení studia pracovala jako vedoucí provozovny. Po mateřské dovolené nastoupila do společnosti KinderGarten na pozici asistentky jednatele společnosti. Od roku 2012 působila ve firemní školce UniCreditBank jako hospodářka a hospodyňka. V naší školce KinderGarten Rozárčina pracuje na pozici provozní manažerky.


Michaela Bednářová, DiS.

učitelka v mateřské škole

Michaela absolvovala střední pedagogickou školu v Berouně. Poté vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Praze, kde se věnovala nejdříve klasické činohře a poté loutkoherectví a alternativní tvorbě. Již během studia herectví se stala členkou dvou divadelních souborů zaměřujících se na dětského diváka a také vedla dramatický kroužek v jedné pražské školce. Kromě divadla mezi její oblíbené činnosti patří zpěv, hra na kytaru a práce s dětmi.

Andrea Hrodějová, DiS.

učitelka v mateřské škole, zdravotní sestra - nutriční terapeutka

Andrea je součástí týmu KinderGarten Budějovická od roku 2017, vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze. Následně zahájila studium předškolní a mimoškolní pedagogiky, aby si doplnila kvalifikované vzdělaní k již získaným zkušenostem. Od srpna 2021 nastupuje na pobočku KinderGarten Rozárčina, kde bude její novou náplní práce vést tým pedagogického sboru. Během spolupráce absolvovala kurzy např: Jak rozvíjet rozumové schopnosti u dětí předškolního věku, Vzdělávání dětí od 2 let v MŠ, Cvičení s dětmi (Jóga, Tai-či) a jiné.

Laura Haverty (USA)

lektorka anglického jazyka

My name is Laura Haverty and I am from Long Island, New York. I have a degree in Human Development and Family Relations from Plattsburgh State New York. During my time at University,  I had an internship as a full time preschool teacher as well as a nanny.  I moved to Prague in January of 2022, where I received my TEFL certification from The Language House. During my free time, I love to go for walks around nature, listen to music and practice yoga. I love working with children and I can’t wait to begin getting to know my new students here at KinderGarten Rozárčina!

Sarah Chesser (USA)

lektorka anglického jazyka

Hello! My name is Sarah Chesser and I’m from Durham, North Carolina. I received my bachelors of arts in English, Professional Writing from the University of North Carolina Wilmington in May of 2018. Prior to moving to Prague, I worked in Human Resources and as a camp counselor for young children. In my free time I love reading, writing, painting, drawing, making music and getting out in nature.

Victoria Nazarov (USA)

lektorka anglického jazyka

My name is Victoria Nazarov and I am from Brooklyn, New York. I received my bachelors of arts in Journalism and English Literature from Rutgers University in 2019. I am a yoga instructor with five years of experience teaching young children as well as adults, and I also have experience teaching swim and dance lessons to children. I recently received my TEFL certificate here in Prague and I absolutely love the city and can't wait to begin teaching here. In my free time, I enjoy reading, baking, knitting, practicing yoga, and spending time in nature. 

Vrátit se zpět na školku