Praha 4 Rozárčina

Náš tým

Zdeňka Šindlerová

provozní manažerka

Vystudovala střední obchodní školu obor podnikání a po ukončení studia pracovala jako vedoucí provozovny. Po mateřské dovolené nastoupila do společnosti KinderGarten na pozici asistentky jednatele společnosti. Od roku 2012 působila ve firemní školce UniCreditBank jako hospodářka a hospodyňka. V naší školce KinderGarten Rozárčina pracuje na pozici provozní manažerky.

Andrea Hrodějová, DiS.

manažerka vzdělávání - učitelka

Andrea je součástí týmu KinderGarten Budějovická od roku 2017, vystudovala Střední školu managementu a služeb a Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze. Následně zahájila studium předškolní a mimoškolní pedagogiky, aby si doplnila kvalifikované vzdělaní k již získaným zkušenostem. Od srpna 2021 nastupuje na pobočku KinderGarten Rozárčina, kde bude její novou náplní práce vést tým pedagogického sboru. Během spolupráce absolvovala kurzy např: Jak rozvíjet rozumové schopnosti u dětí předškolního věku, Vzdělávání dětí od 2 let v MŠ, Cvičení s dětmi (Jóga, Tai-či) a jiné.

Megan MacKinnon (USA)

lektorka anglického jazyka

My name is Megan MacKinnon and I am from Eugene, Oregon. I have a degree in Cognitive Science from Occidental College. During my time at University, I worked as a lifeguard and swim instructor as well as a nanny and volunteer preschool teacher. I moved to Prague in 2017, where I earned my TEFL certificate. Since moving to Prague, I have worked in a language school teaching English to a variety of students. I especially love working with young learners, which is why I am excited to start my position at KinderGarten Rozárčina.

Madison Teets (USA)

lektorka anglického jazyka

Madison is a preschool certified teacher from Plymouth, Massachusetts in the USA. She received her TEFL certification in Prague and is excited to combine her love of education with teaching a language. She studied at Emmanuel College in Boston, Massachusetts where she received her bachelor’s of arts in developmental psychology. There she focused on classes such as child psychology, the psychology of language, and counseling techniques. She has lots of experience working with children from nannying, teaching, and even counseling young children. She previously lived and worked in Dublin, Ireland and loves to travel and work with people from other backgrounds. She also loves music, nature, meeting new people, and working with children. She is excited to bring her experience to KinderGarten Rozarcina and get to know her new students!

Radka Vejdovská

učitelka v mateřské škole

Radka absolvovala SOŠ Předškolní a mimoškolní pedagogiky na Praze 6, kde se specializovala na výtvarnou výchovu. Celý život se aktivně věnuje výtvarné tvorbě, a proto se po škole rozhodla studovat základy rožnovské Arteterapie. Momentálně dokončuje bakalářské studium na Filosofické fakultě UK na katedře Estetiky, kde se zaměřuje také na pedagogické vzdělávání uměním. Víkendy ráda tráví pěší turistikou, návštěvami hradů, zámku, galerií a muzeí. Radka je veselá a chápavá.

Michaela Bednářová, DiS.

asistentka pedagoga

Michaela absolvovala střední pedagogickou školu v Berouně. Poté vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Praze, kde se věnovala nejdříve klasické činohře a poté loutkoherectví a alternativní tvorbě. Již během studia herectví se stala členkou dvou divadelních souborů zaměřujících se na dětského diváka a také vedla dramatický kroužek v jedné pražské školce. Kromě divadla mezi její oblíbené činnosti patří zpěv, hra na kytaru a práce s dětmi.