Praha 4 Kunratice

Náš tým

Všichni učitelé v mezinárodním týmu KinderGarten Kunratice mají odpovídající vzdělání v oblasti výuky a vzdělávání a zároveň bohaté zkušenosti s prací ve školních a předškolních zařízeních. Důležitým aspektem jsou i osobností dispozice pro práci s malými dětmi, na které klademe při výběrových řízeních velký důraz. Našim učitelům umožňujeme i další vzdělávání formou pravidelných školení a doplňkových kurzů.

Jsme velice rádi, že ve svých řadách máme jak kolegyně tak kolegy, což velice prospívá klimatu a atmosféře v naší školce a z řad dětí i rodičů se setkáváme s velice kladnými ohlasy.

Mgr. Jana Ježková Dis.

ředitelka

Mgr. Jana Ježková DiS. se narodila v roce 1981 v Praze. Vystudovala Vyšší odbornou školu sociálně pedagogickou a Pedagogickou fakultu v Praze obor pedagogika a výtvarná výchova. Již během studia se věnovala práci s dětmi a mládeží, vedla výtvarné a pohybové kroužky, pořádala letní tábory a víkendové akce pro skautskou a také neziskovou organizaci Eldorádo. Po ukončení studia pracovala jako učitelka v státní mateřské škole v Trnavě. Poté odcestovala na rok do zahraničí, kde se věnovala studiu anglického jazyka. Studium zakončila úspěšným složením zkoušky FCE. Po návratu pracovala tři roky v soukromé anglické školce, a to v posledních dvou letech jako vedoucí učitelka. Absolvovala několik kurzů jako hlavní vedoucí mimoškolních aktivit pro děti a mládež, zdravotních zotavovacích akcí, učitel lyžování, učitel vodní turistiky a raftingu, metodika pro učitele angličtiny a NTC learning I a II, které využívá při své práci s dětmi a mládeží.
Studiem Vyšší odborné školy pedagogické ve Sv. Janu pod Skalou oboru předškolní a mimoškolní pedagogika a studiem školního managementu v Hradci králové si doplnila kvalifikaci.

Jindřich Ettl

učitel

Jindra studoval pedagogickou fakultu UK obor výtvarná výchova a pedagogika. Pracoval jako učitel AJ na základní škole. Ve volném čase se věnuje výtvarnému umění a procházkám přírodu. Práce s dětmi mu dělá radost a těší se, co vtipného s dětmi každý den zažije. V současné době si dodělává vzdělání na VOŠ Evropská obor předškolní a mimoškolní pedagogika.

Gilyana Khamurova

učitelka

Gilyana pochází z republiky Kalmykia. Přestěhovala se do ČR asi před 8 lety. Získala titul v oboru anglofonních studií na Metropolitní univerzitě. Jakmile absolvovala univerzitu, začala učit a podílet se na přípravě kurzů angličtiny pro děti. Později, kromě kurzů dostal spoustu žádostí o vedení soukromých lekcí pro děti. A tak se výuce angličtiny věnovala i ve svém volném čase. Tato práce ji moc baví, protože miluji děti stejně jako angličtinu. Ve svém volném čase ráda zkoumám současné umění, navštěvuje výstavy, také  chodí na koncerty a tancuje.

Marina Vasquez

učitelka

Marina je aprobovaná učitelka předškolního vzdělávání a výuky anglického jazyka, která svou práci dělá s obrovským nadšením pro vzdělávání a práci s dětmi. Svou profesní dráhu začala před mnoha lety v Americe, kde žila a studovala předškolní vzdělávání a kde také objevila své životní poslání pro práci s dětmi, která pro ni není jen zaměstnáním ale hlavně potěšením. Během cestování, které má tak ráda, poznala mnoho různých zemí, kultur, zvyků a životních stylů, aby zjistila, že mají vice podobností než odlišností. Rodiče po celém světě chtějí pro své děti zdraví, radost a dobré životní přiležitosti.
Paní učitelka Marina věří, že děti dělají vše, jak nejlépe dovedou, pokud se cítí být v bezpečí, milovány a jsou dobře stimulovány. Cítí, že její učitelskou povinností je pomoci jim dosáhnout všech jejich možností a vždy se cítit povzbuzeni k dosážení toho nejlepšího, co je v jejich silách.

Joe Moran

rodilý mluvčí, učitel

Joe pochází z Velké Británie, kde studuje architekturu na univerzitě v západní Anglii. Joe má rád pohyb včetně všech druhů sportu jako například fotbal, ragby či vzpírání. Rád jezdí do přírody a obdivuje její krásu a všechna zvířata. V Anglii Joe připravoval několik let aktivity pro děti v jejich volném čase. Po příjezdu do České republiky absolvoval kurz TEFL a od té doby vyučuje nejstarší děti v naší mateřské škole. Joe vede také odpolední klub pro školáky a připravuje individuální lekce, jak dospělé tak děti různého věku. Svým trpělivým a hravým přístupem si rychle získal srdce všech našich dětí.

Ludmila Spasjuk

provozní

Ludmila připravuje báječné svačinky pro děti a stará se o čistotu naší školky. Miluje děti a ráda se o ně stará a vypráví si s nimi.

Mgr. Lucie Krejčí

zástupkyně ředitelky (od 5/2018 na mateřské dovolené)

Mgr. Lucie Krejčí vystudovala nejprve na Univerzitě Karlově obor Český jazyk a literatura, přičemž poslední roky studia zaměřila na problematiku osvojování jazyka u dětí a věnovala se jí i ve své diplomové práci Osvojování cizího jazyka (angličtiny) na základě mateřského jazyka (češtiny). Protože se po ročním intenzivním studiu angličtiny stala angličtina běžnou součástí v jejím soukromém i pracovním životě stejně jako vzdělávání předškolních dětí, doplnila si své vzdělání v předškolní pedagogice studiem Učitelství pro mateřské školy na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. V současné době má více než desetiletou praxi v bilingvním vzdělávání dětí předškolního věku. Mimo jiné vedla i výtvarné dílny, vyjížděla na tábory jako vedoucí, organizovala různé zábavné programy pro děti a absolvovala kurzy Mensa NTC learning I., II. a III., Stimulační program Maxík, Matematika všemi smysly, Grafomotorika nejsou jen pracovní listy a další. V roce 2018 vydala učebnici angličtiny Matt the Bat pro 1. třídu v nakladatelství Fraus.