Praha 4 Kunratice

Reference

Náš Adámek (6let) strávil v Kindergarten skoro 3 školní roky a od září 2016 se k němu přidala i naše Terezka (2,5 roku).
Máme srovnání dalších dvou školek, které navštěvoval Adámek předtím a jsme velmi šťastní, že se do třetice podařilo najít velmi dobrou školku, která nás zaujala od první chvíle a ani po letech se na tom nic nezměnilo. Jde o kombinaci rodinného prostředí (útulný rodinný dům), skvělých učitelů a spousty kamarádů, díky kterým se nášim dětem nechce ani odcházet. Každý den se odpoledne koná nějaký kroužek (plavání, keramika, music club a u Adama nejvíce oblíbené pokusy). Každý týden je nějaké téma, kterému se děti věnují. Tento týden je třídění odpadu, takže celý víkend jsme s dětmi shromaždovali prázdné krabičky, plastové lahve a tak ... :-) i rodiče se můžou zapojit.
A co jsem ocenila jako zaměstnaná matka nejvíc? Individuální přístup ředitelky školky a výbornou komunikaci prostřednictvím mailu a telefonu.
S manželem jsme rádi, že naše děti chodi do školky Kindergarten v Kunraticích.
Novákovi

Vysoce kvalitní školka, která svým jedinečným přístupem a osobitostí splňuje požadavky i pro náročné rodiče. Školku pro naši tříletou dcerku jsme vybírali velmi pečlivě a jsme velmi rádi, že jsme zvolili právě Kindergarten v Kunraticích. Přestože dcerka navštěvuje školku teprve krátce cca 3 měsíce, je velmi spokojená, do školky se těší, našla si kamarádky a celkově je vidět jak jí školka pomáhá v rozvoji. Po třech měsících již umí i některé anglické fráze a různá anglická slovíčka. Zázemí školky, která je situována v rodinném domě, je pěkné a udržované včetně zahrady. Velkým pozitivem a přínosem je opravdu bohatý a zajímavý tematický program, který se nikterak neopakuje. Nastavení ceny školkovného v poměru toho, co školka nabízí je velmi příznivé. Řekla bych, že se jedná o cenově nejdostupnější školku s anglickým programem v širším okolí. Velkou výhodou je i možnost letního programu pro děti během prázdnin.
B.P. maminka Ellinky

Výběr kvalitní školky je pro zodpovědné rodiče, kteří chtějí pro své malé děti mnohem víc než jen hlídací službu, časově náročná aktivita. Když se však rozhodnou pro anglickou školku KinderGarten Kunratice, nejen že ten čas „ušetří“, ale navíc získají i úsměv svých dětí. Protože tato školka OPRAVDU přináší dětem úsměv. Každý den. :o)

Za tím spokojeným úsměvem dětí ve školce (navzdory tomu, že se zde mluví nemateřským jazykem) můžete najít:
  • pocit bezpečí, neboť všechny děti jsou svými učiteli respektované ve své individuální odlišnosti,
  • přátelskou, pohodovou rodinnou atmosféru, vhodnou k rozvíjení dětí po všech důležitých stránkách (sportovní, kulturní, celostní rozvoj individuální i skupinový),
  • klientsky orientovaný přístup vedení školky a stabilní tým profesně i lidsky kvalitních učitelů, kteří dělají svou práci poctivě, opravdově, s láskou a přívětivým humorem, s pozitivním dopadem a jasně viditelnými výsledky,
  • takže z těchto usměvavých dětiček za pár let vyrostou zdravě sebevědomí předškoláci, schopní pracovat individuálně i v kolektivu a domluvit se (také) v angličtině. Mám jednoho takového doma, tak vím, o čem mluvím ;o) – celému kunratickému týmu za to patří můj obrovský dík a respekt k jejich práci - dobře si uvědomuji, jak náročná je práce s malými dětmi.

V dnešním světě není moc věcí, které bych mohla s naprosto čistým svědomím doporučit jiným. KinderGarten Kunratice je ale výjimka – moje celková zkušenost s touto školkou je opravdu výborná a školka jako taková má mou naprostou důvěru. Bezezbytku totiž naplnila a v mnohém dokonce předčila mé očekávání, jak má vypadat kvalitní (anglická) školka.
Marcela Medková

Na Kindergarten Kunratice je výjimečné zejména to, že děti mají kolem sebe pouze lidi, které to prostě baví.
Roman Kříž

Naše děti byly a jsou ve školce velmi spokojené. Osobně se mi líbí důraz na stabilitu a kvalitu týmu, který ve školce působí a je dle mého názoru tou klíčovou hodnotou. Spektrum odpoledních aktivit je vhodně rozloženo na sportovní, umělecké a vzdělávací bloky. Děti jsou vedeny k samostatnosti a jsou jim organizovány spousty jednodenních výletů až týdenních akcí. Komunikace s rodiči je intenzivní, otevřená a vstřícná. Velmi oceňuji zpětnou vazbu, kterou na děti dostávám. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by „něco nešlo“. Kindergarten v Kunraticích můžeme opravdu doporučit.
Marcela Malivánková a Petra s Terčou

Kindergarten Kunratice je moderně organizovaná školka rodinného typu, kde je příjemné prostředí. Personál vytváří dětem přátelskou atmosféru, školka je vstřícná vůči rodičovským podnětům a přáním a zároveň má skvělý systém vzájemné komunikace a informovanosti o potřebách, problémech a pokroku dětí.
V dopoledních hodinách mají děti zábavný program i výuku s velkou nabídkou hraček, knížek, obrázků i didaktických pomůcek. Školka má i bohatou nabídku odpoledních zájmových kroužků. Lukášek chodí do školky moc rád, miluje paní učitelky i „suprového“ pana učitele a myslím si, že tato školka je pro něj obrovským přínosem. Neměnila bych.
Simona Radová

Kindergarten Kunratice je pro mě splněný sen :-) Jsem moc šťastná a vděčná, že všechno děláte s takovým osobním nasazením, s rozumem, nadšením a tak poctivě... Nemusím o ničem pochybovat, nemusím mít žádné obavy a vím, že moje dítě úžasným způsobem rozvíjíte a cítí se u Vás spokojeně a bezpečně. Myslím, že pro rodiče je tenhle pocit k nezaplacení. Moc Vám za to děkuju.
Zuzana Vránová maminka Kristýnky

Školku Kindergarten Kunratice ráda a vřele doporučuji. Původně jsme váhali, zda je školka v angličtině ideální, nyní po zhruba roce docházky jsme s našim rozhodnutím moc spokojení. Dcera nejenže se nikdy nedivila jinému jazyku, ani ho neplete s češtinou, ale už po této relativně krátké době bez problémů odpovídá na anglické dotazy učitelů a překvapuje nás kolik věcí se už naučila.
Angličtina je ale jen jedeno z mnoha pozitiv, které ve školce postupně objevujeme. Děti mají kromě zajímavého programu i řadu kroužků mimo školku, často se vydávají na výlety, divadelní představení apod.
Sympatický je velký zájem personálu o komunikaci s rodiči, ať už pravidelnými informacemi o dění a plánech ve školce, tak častým vytvářením příležitostí pro setkání rodičů s učiteli. Myslím, že to hlavní a nejzásadnější, co na školce Kindergarten Kunratice oceňujeme a co nás vede k pocitu, že o naš dítě je postaráno nejlíp, jak může být, jsou úžasní učitelé, pro které nic není problém a které naše dcera upřímně miluje.
Držím moc palce aby školka dál takto fungovala, ani za nic bychom nechtěli hledat jinou. Děkujeme!
Dvořákovi Danik a Adeli

Vrátit se zpět na školku